در هند پیرزنی بعد از 40 سال دوباره زنده شد! + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
در هند پیرزنی بعد از 40 سال دوباره زنده شد! + عکس

پیرزنی که دوباره زنده شد

 

در این دنیا همه چیز وجود دارد بعضی از کارهایی که ادم به فکرش نمیرسه ، به واقعیت میپیونده این قضیه هم در هند واقعا تعجب بر انگیزهستش ، برای خواندن مطلب با سایت تالاب همراه باشید.

 

در یک حادثه جالب دو خواهری که مادرشان را 40 سال پیش در رودخانه مقدس رها کرده بودن مادرشان را در جلویه در دیدن و شوکه شدند مادر این دو خواهر در سن 42 سالگی توسط یک مار زدگی جسدش به رودخانه مقدس هندوها رها شد و همه افراد فاملیشان دیگر پذیرفته بودند که این زن مرده است ولی بعد از چهل که او را زنده دیدند شوکه شدند در ادامه جزئیات بیشتر را خواهید خواند .

 

اخیرا دو خواهر هندی شوک بزرگ زندگی شان را دریافت کردند، چرا که مادر 82 ساله شان پس از 40 سال آرمیدن در رودخانه گنگ به علت نیش مار کبرا، ناگهان در جلو در نمایان شد!

 

به گزارش تالاب همه چیز از یک روز تابستانی در سال 1976 شروع شد، وقتی که ویلاسا 42 ساله برای جمع آوری علوفه مورد نیاز برای حیوانات خانگی شان به مزرعه رفته بود، او این کار را همیشه انجام می داد ولی این بار بدون آنکه بداند به مار کبرا نزدیک شده و او را نیش زد.

 

پس از بازگشت به خانه، خانواده فورا او را به یک درمانگر سنتی رساندند ولی روش های او برای بی اثر کردن سم نتیجه نداد و مدت کمی بعد ویلاسا از هوش رفت.

 

در هند پیرزنی بعد از 40 سال دوباره زنده شد! + عکس

 

پیدا شدن مادر این دوخواهر پس از 40 سال شوک بزرگ به زندگی شان اضافه کرد

 

خانواده وی که تصور کردند وی کشته شده است، او را در یک پارچه پیچیدند و بدن وی را روی یک جسم شناور چوبی قرار داده و او را در رودخانه مقدس گنگ رها کردند به امید آنکه شاید رودخانه او را به زندگی بازگرداند.

 

اگرچه مرده سوزی یکی از اموری است که میلیون ها هندو انجام می دهند و خاکستر عزیزانشان را در آب پخش می کنند ولی در مواردی مانند نیش مار، برخی عقیده دارند که رودخانه مقدس می تواند بدن را از سم شستشو دهد و زندگی را به شخص بازگرداند.

 

به گزارش تالاب ولی با این که غیرممکن به نظر می رسد ، این زن به نوعی از مرگ بازگشت. مشخص شد در حالی که بدن وی در رودخانه گنگ شناور بود، دو ماهیگیر اهل دهکده ای در مجاورت آنها این زن را می بینند و متوجه می شوند که وی فوت نکرده است، بنابراین او را برای درمان به یک معبد محلی می برند.

 

در هند پیرزنی بعد از 40 سال دوباره زنده شد! + عکس

رها کردن کشته شدگان بر اثر سم مار روی رودخانه

 

با وجود آنکه ویلاسا به طور کامل بهبود پیدا کرد، ولی حافظه اش را از دست داده بود و نمی توانست به ناجی های خود بگوید چه کسی است، از کجا آمده و یا چه اتفاقی برای وی افتاده است.

 

او که هیچ خاطره ای از زندگی گذشته خود نداشت، در طول 40 سال بعدی در معبد باقی ماند. ولی ناگهان این زن آخرین ماه زندگی گذشته اش را به یاد آورد و در مورد آن با دختری که در معبد با او دوست شده بود صحبت کرد. آن دختر این موضوع را برای عمویش تعریف کرد و از قضا عموی دختر شخصی را در دهکده ویلاسا می شناخت. به گزارش پرشین وی آن شخص مرد 82 ساله ای به نام چترام بود که به او گفت این زن را می شناسد و حتی 40 سال پیش در مراسم خاکسپاری رودخانه ای وی شرکت کرده بود.

 

رام کوماری دختر بزرگ این زن در مصاحبه با روزنامه تایم هند گفت: “مادرم می گوید او هوشیاری و سپس حافظه اش را از دست داد. چند روز پیش او این اتفاق را به خاطر آورد و موضوع را به یک دختر گفت و او نیز آن را برای عمویش تعریف کرد. عموی دختر با چترام 82 ساله تماس گرفت چرا که او نیز در خاکسپاری ویلاسا شرکت داشت. سپس چترام با ما تماس گرفت و ما را از موضوع مطلع کرد.”

 

در هند پیرزنی بعد از 40 سال دوباره زنده شد! + عکس

تصویری از یک مار کبرا

پس از این ماجرا ویلاسا را به خانه بازگرداندند، در حالی که دخترانش از دیدن او در جلو در منزل شوکه شدند. مونی دختر کوچک این زن گفت: ” ما فورا او را از روی خال مادرزادی اش شناختیم”.

 

 

جدیدترین مطالب سایت