عاقبت وحشتناک رابطه جنسی با مادر دوست دختر

مجموعه : اخبار حوادث
عاقبت وحشتناک رابطه جنسی با مادر دوست دختر

ارتباط جنسی با مادر دوست دختر و عاقبت کار

عاقبت رابطه جنسی با مادر دوست دختر, جوانی که 9 سال قبل به قتل یک زن دست زده بود اکنون اعترافات جدید را عنوان کرد و از رابطه پنهانی پرده برداشت. پسر نوجوان که دست به قتل زده است پس از ۹ سال زندان ادعا کرد که مادر دختر مورد علاقه ام سعی داشت با من ارتباط برقرار کند به مین خاطر باهم درگیر شدیم و با کرواتی که همراهم بود وی را خفه کردم.

 

به گزارش تالاب هفتم اسفند ۸۶ زن ۳۷ ساله اي به نام مرجان در خانه شان در خیابان نبرد تهران کشته شد. شواهد نشان می داد این زن در غیاب دختر نوجوانش با یک کروات صورتی خفه شده است. پلیس به بازجویی از مهسا ۱۵ساله پرداخت.

 

وی گفت: نوید ۱۷ساله که از بستگان دورمان است به خانه مان آمده بود که برای خرید از خانه بیرون رفتم و وقتی برگشتم با جنازه مادرم روبه رو شدم.مطمئن هستم نوید مادرم را کشته است.

 

تلاش پلیس برای ردیابی نوید آغاز شده بود که سه روزبعد این پسر به پلیس آگاهی رفت و تسلیم پلیس شد.نوید به درگیری با مرجان و قتل وی اعتراف کرد ودر شعبه ۷۱دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاده بود به قصاص محکوم شد.

 

حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شده بود که ماده ۹۱ قانون مجازات اسلامی جدید که امتیازی برای محکومان زیر ۱۸ سال درنظر گرفته است تصویب شد. به این ترتیب با گذشت ۹ سال از جنایت نوید که حالا ۲۶ساله است دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان زاده و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

 

در ابتدای این جلسه همسر قربانی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:

پدر و مادر همسرم پیر هستند و به خاطر کهولت سن نتوانسته اند در دادگاه حاضر شوند. دخترم مهسا نیز باردار است و به همین خاطر به دادگاه نیامد ولی من از نوید شاکی هستم و برایش درخواست اشد مجازات دارم.

 

سپس نوید پشت تریبون دفاع ایستاد ودر تشریح جزییات ماجرا گفت:

چون مهسا از بستگانمان بود به او علاقمند شده بودم و برای دیدن او به خانه شان می رفتم. اما مادر مهسا مخالف این ارتباط بود. مرجان مدتی بود حرف هایي می زد که متوجه شده بودم به من علاقمند شده است و می‌خواهد با او ارتباط داشته باشم.

 

آخرین بار وقتی برای دیدن مهسا به خانه آن ها رفتم مادرش برایمان مشروب آورد. بعد از خودرن مشروب مادرش از مهسا خواست تا برای خرید به بیرون برود. وقتی من و مرجان در خانه تنها شدیم او حرف هاي نامربوطی زد و از من خواست تا با او ارتباط داشته باشم. بهمین خاطر خشمگین شدم و باهم درگیر شدیم. من وی را هل دادم که به سمت من حمله کرد و من با کرواتم وی را خفه کردم .

 

وی در پاسخ به سوال قاضی دادگاه درباره این که آیا می دانستی مجازات قصاص،اعدام است پاسخ داد؟ نه. من در آن زمان بچه بودم و فکر می کردم کسیکه دست به قتل بزند فقط چند سالی به زندان محکوم می‌شود.اما باور کنید من واقعا قصد کشتن مرجان را نداشتم .در آن بین همسر قربانی گفت: ما هیچوقت در خانه مان مشروب نداشتیم و نوید به دروغ می‌گوید همسرم به او مشروب تعارف کرده است.

 

سپس وکیل متهم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:

طی تماس تلفنی که با عموی متهم داشته ام متوجه شدم وی با اولیای دم مذاکره کرده و تا حدی زیادی آن ها رابه اعلام گذشت راضی کرده است. از این رو از دادگاه تقاضا دارم تا به من مهلت بدهند تا دراین زمان رضایت اولیای دم را جلب کنم.

 

به گزارش تالاب بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و به متهم مهلت ۴۰ روزه داد تا شاید بتواند دراین زمان رضایت شاکیان را جلب کند.

 

مصاحبه با متهم

چند ساله هستی؟ ۲۵ ساله.

در زمان ارتکاب قتل چند ساله بودی؟ ۱۶ سال.

 

چرا مرجان را کشتی؟ از ارتباط کثیف با او خسته شده بودم.

در اظهارات خودت در دادگاه گفتی که قبل از قتل مشروب خوردی؟ چند وقت بود که مشروب مصرف میکردی؟ دو سالی بود.

 

هفته‌اي چند روز مشروب می‌خوردی؟ تقریبا هفته‌اي سه بار.

 

آیا می دانستي اگه کسی را بکشی اعدام میشوی؟ نه، فقط فکر می کردم زندانی می شوم.

 

آیا می دانستی خوردن مشروب جرم و ممنوع است؟ نه.

 

چند کلاس درس خوندی؟ دوم دبیرستان بودم که بعد از این ماجرا زندانی شدم و…

 

چند خواهر و برادر هستید؟ دو تا برادر بزرگ تر از خودم دارم. پدرم سال‌هاي پیش فوت کرده و مادرم هم شرایط جسمی و روحی خوبی ندارد.

 

دراین ۹ سال که در کانون اصلاح و تربیت و زندان بودی چه کار می کردی؟ همیشه کابوس مرگ دیده‌ام. باور کنید روزها و شب‌هاي زندان فقط کابوس است و کابوس و… سعی کردم به رفتارهای زشت خودم فکر کنم و همین حالا سخت پشیمان هستم و باور کنید بشدت اصلاح شده‌ام و میخواهم به جامعه بازگردم

 

تا اشتباهات گذشته‌ام را جبران کنم. پس امیدوارم اولیای دم از قصاصم گذشت کنند و به من فرصت دوباره‌اي برای زندگی و جبران اشتباهات گذشته‌ام بدهند.

 

برچسب‌ها: ,
جدیدترین مطالب سایت