رابطه نامشروع معلم زن هوس باز با شاگرد پسر 18 ساله اش !

مجموعه : اخبار حوادث
رابطه نامشروع معلم زن هوس باز با شاگرد پسر 18 ساله اش !

رابطه جنسی متعدد معلم زن هوس باز

معلم جوان زیبای آمریکایی با دانش آموزان پسر رابطه جنسی مخفیانه داشته است . طبق مقررات کشور آمریکا روابط جنسی معلم با دانش آموز نامشروع بوده و باعث لطمه زدن به آینده دانش آموز خواهد شد. این معلم زن که بسیار جوان بوده و از چهره زیبایی برخوردار بوده است با تحریک دانش آموزان پسر خود با آن ها رابطه نامشروع برقرار میکرده و آن ها را تهدید میکرده که اگر به والدینشان بگویند عکس هایشان را پخش خواهد کرد نام این معلم فاحشه کلسی لي گوتیرز است و اهل انگلیس که در مدرسه santa fe مشغول بکار بوده است.

 

رابطه جنسی معلم زن و دانش آموزان پسر توسط دوربین هایي شکار شده بود که معلم زن هوس باز را پس از یکسال و نیم راهی زندان کرد .معلم زن زیبا که یکسال و نیمی بود که معلمی خودرا آغاز کرده بود با یک پسر 18 ساله و پسر دیگری که سنش اعلام نشده رابطه برقرار کرد .

 

کلسی لي گوتیرز Kelsey Leigh Gutierrez دختر 25 ساله که در طی یکسال و نیم معلمی خود به سه اتهام رابطه نامناسب با دانش آموزان پسر محکوم شده است . به گزارش سایت تالاب بر طبق گفته دادستان ها دو تن از سه دانش آموز پسر به رابطه جنسی نامشروع با معلم زن تن داده اند .

 

کلسی که معلم زبان انگلیسی دانش آموزان در تگزاس بود با سواستفاده از دانش آموزان پسر خود با انها رابطه نامشروع برقرار کرد .

رابطه نامشروع معلم زن هوس باز با شاگرد پسر 18 ساله اش !

عکس معلم زن هوس باز

 

اسناد تعرض معلم زن به دانش آموزانش

اسناد حاکی از آنست که معلم زن در نیمه شب 12 نوامبر با دانش آموز پسر 18 ساله خود در اتومبیل ملاقات داشته است .ادعا شده است که معلم زن در صندلی جلو دانش آموز خودرا بوسیده و سپس در عقب اتومبیل به برقراری رابطه جنسی پرداخته اند .

 

به گزارش تالاب اسناد دادگاه نشان دهنده آنست که چهار روزبعد از این ماجرا گوتیرز به محل سکونت دانش آموز پسر خود رفته و با وی در رختخوابش رابطه جنسی برقرار کرد .گفته شده که معلم زن زیبا رابطه جنسی با دانش آموز را تایید کرده است ودر گوشی هر دوی انها قرار ملاقات ها و همچنین صحبت در مورد عملکرد جنسیشان را کشف کرده اند .

 

دادگاه از رابطه جنسی این معلم زن درسال 2015 با یک پسر که در مرحله ثبت نام بوده است نیز صحبت به میان آورده است .دادستان گفت که در ماه می سال گذشته معلم زن دانش آموز دوم را سوار بر خودرو خود کرده است ودر پمپ بنزین اقدام به بوسیدن پسر کرده است .

رابطه نامشروع معلم زن هوس باز با شاگرد پسر 18 ساله اش !

رابطه جنسی معلم جوان با پسران

 

کلسی لي گوتیرز

گوتیرز از سال 2014 فعالیت خودرا در شغل معلمی آغاز کرده است که در طی یکسال و نیم گذشته با روابط نامشروع خود با دانش آموزان باعث اخراج و بازداشت خود شد .مدرسه سانتا فی با انتشار یک نامه از تمامی والدین این دانش آموزان بخاطر این اتفاق معذرت خواهی کرد

رابطه نامشروع معلم زن هوس باز با شاگرد پسر 18 ساله اش !

رابطه جنسی معلمان زن با دانش آموزان خود در اینروزها به معظلی برای کشور های غربی تبدیل شده و هر روزه شاهد رابطه هاي نامشروع میان معلمان زن و دانش آموزان پسر هستیم .

 

جدیدترین مطالب سایت