خرید و فروش در اینترنت

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

زنی که آلت تناسلی شوهرش را بدلیل رابطه های متعدد با زن ها و خیانت و همچنین بازی در فیلم های پورن با چاقو برید و به خیابان انداخت.

 

بریدن آلت تناسلی شوهر توسط زن به گزارش تالاب جان وين بابايت، 46 ساله،در ماه مارس 1994 مورد حمله وحشتناکي قرار گرفت. يکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، آلت تناسلي وی را وقتی او در خانه اش در ویرجینیا خواب بود با چاقویی قطع کرد.

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

شانس با اين مرد يار بود که پليس توانست بقاياي آلت تناسلي او راکه زن خشمگينش از شیشه اتومبیل به بیرون پرتاب کرده بود، در خيابان پيدا کند. بعد از 10 ساعت جراحي، بخش بريده شده آلت تناسلي اين مرد نگون بخت پيوند زده شد اما پزشکان به جان گفتند ديگرنميتواند نعوظ و رابطه جنسي داشته باشد !

 

به گزارش تالاب جان وين بابيت ادعا مي کند که از دست دادن آلت تناسلي او زندگي جنسي اش را بهتر کرده است. او که یک بازیگر فیلم های غیر اخلاقی بوده می‌گوید بعد از این اتفاق توجه زنان بیشتر به او جلب شده و توانسته است حداقل 70 بار رابطه جنسی داشته باشد .علیرغم این که پزشکان می‌گفتند او دیگر نمی‌تواند نعوظ داشته باشد و رابطه اي برقرار کند!

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

ستاره پورنوگرافي که حالا 46 ساله است يک بار ديگر مي گويد پس از پیوند الت تناسلیش زنان زیادی با او رابطه جنسی داشته اند ، تصريح کرد: “برخي از زنان مي گويند که آن ها با جان وين باببت خوابيدند.”

 

بابیت به روزنامه بريتانيايي The Sun گفت: “پزشکان به من گفتند که من هرگز نمي توانم مجددا رابطه جنسي داشته باشم چون صدمه های من خيلي بد بود.” “اما آن ها بارها و بارها ثابت کرده اند که بارها و بارها اشتباه کرده اند ! من 70 بار بعد از اين حادثه با زنان خوابيدم.

 

جان بابیت مي گويد که او بيش از 70 رابطه جنسی عاشقانه را بعد از زمان حمله داشته است . او در دو فيلم پورنو مشهور ظاهر شد.

 

به گزارش تالاب او گفت: ” مشهور شدن به مردی که آلت تناسلي اش قطع شده است، مزاياي خودش را دارد. قطعا زندگي عاشقانه من صدمه نديده است – در حقيقت این اتفاق آنرا التیام بخشيد.”

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

بابیت درسال 1994 با جان ویت در فیلمی که دارای صحنه های جنسی بود بازی کرده بود . همان زمان بود که همسرش لورنا با چاقو به او حمله کرده و آلت تناسلیش را بریده بود.

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

جان بابیت اکنون يک زندگي آرام بعنوان يک راننده و يک نجاردارد.

 

بابیت گفت که او هنوز همدر مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ريخته شده در اتاق خواب خود کابوس می‌بیند ..

 

او گفت: “مردم فکر مي کنند که اين يک شوخي بزرگ است اما من تقريبا به مرگ محکوم شدم.” “بعد از بریده شدن آلت تناسلیم با چاقو، مقدار زيادي از خونم را از دست دادم.”

 

لورنا بابايت زنی که آلت تناسلی جان بابیت را بریده بود، در حال حاضر از او طلاق گرفته و با نام لورنا گالو یک سازمان برای حمایت از زنان مورد اذيت تشکیل داده است .

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

پس از اينکه پليس متوجه شد که لورنا دریک میدان از پنجره يک ماشين در حال حرکت نوک آلت تناسلي را پرتاب کرده بود،توانست قسمت بریده آلت تناسلی این مرد را پیدا کند .وی تحت عمل جراحي 10 ساعته قرار گرفت تا مجددا سر بریده آلت جنسی اش پيوند زده شود.

 

او می گفت : “من بيدار شدم و دیدم در باند پوشيده شده ام.” “انها يک لوله کاتتر را گذاشتند و براي دو ماه تنها راه رفتن به دستشویی و تخلیه ادرارم همین لوله بود !

 

وي گفت: “پزشکان به من هشدار دادند که ممکن است همه ی انواع عوارض وجود داشته باشد.” ” بدترين حالت اين بود که اگر يک عفونت ایجاد شود، آلت تناسلی من سياه مي شود ودر اثر نکروز از بين مي  رود.”

 

اما بخت با او یار بودو او شفا یافت .جان وين بابايت درسال 1994 در دادگاه حاضر شد. در حال حاضر 46 ساله است، بابيت مي گويد شهرت وي از زمان حمله همسر سابقش لورنا بیشتر شده است.

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

او پس از چند ماه پس از عمل جراحي، هنگامي که يک زن که وی را شناخت قرار عاشقانه اي با هم گذاشتند .

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

 

او گفت: “ما به خانه او رفتيم و انچه راکه بطور طبيعي همه ی در عمل جنسی انجام می دهند را انجام داديم.” من ترسيدم که اندامم کار نکند . آلت تناسلي من 100 درصد کامل نيست، اما ما به خوبی از پس رابطه جنسی برآمدیم. “

 

لورنا بابيت در آغاز محاکمه اش درسال 1994 ادعا کرد که او آلت تناسلي همسرش را قطع کرد زيرا او در حالت مستی به خانه آمد و وی را وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

 

 

 

زنی که آلت تناسلی شوهر هوس بازش را برید (+عکس)

چاقوي مورد استفاده لورنا بابيت براي قطع آلت تناسلي جان بابیت

 

جان در حال نوشتن زندگینامه ي خود و یک کتاب است.اين کتاب شامل ماجرای حملات آلت تناسلي شکست خورده اي است که بيش از يک قرن اخیر اتفاق افتاده است.

 

برچسب‌ها: