زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

مردی که 10 سال هیچ رابطه جنسی با همسرش نداشت !

عدم رابطه با شوهر باعث بریدن آلت تناسلی وی توسط همسر عصبانی شد. زنی که در حسرت رابطه جنسی با شوهرش بود آلت جنسی شوهر سرد مزاجش را بعد از 10 سال تحمل عدم نزدیکی با وی برید ! به گزارش تالاب این زن که  از ممانعت شوهرش از نزدیکی و دخول , صبرش به سر رسیده بود , خشمش را سر آلت تناسلی شوهرش خالی کرد!

 

بریدن آلت تناسلی شوهر ؛ ریتا یاداو ۲۸ ساله بعد از ده سال رد مقاربت جنسی از  سوی شوهرش صبح روز پنج شنبه هفته گذشته در خانه شان در غازی آباد اوتر پردیس یکی از ایالت هاي‌ شمالی هند به اوحمله کرده و آلت تناسلی وی را با چاقو برید.

 

این زن هندی می گوید که شوهرش در مدت ۱۱ سال عروسی انها ۱۰ سال می‌شود که با او هرگر مقاربت جنسی نداشته و خاطرجمعی دارد که شوهرش با کس دیگری رابطه داشته است.

 

این زن میگوید که “او همیشه به من می‌گفت از من نفرت دارد و همه ی روزه باهم می جنگیدیم. او می‌گفت حتا از دیدن بطرف من متنفر است.”

 

 

این زن هندی همان‌ گونه می گوید که شوهرش همواره وی را از داشتن ارتباط با خانم دیگری تهدید میکرد و اینکار باعث شده بود که از داشتن فرزند ناامید شود.

 

زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

ریتا یاداو بعد از بریدن آلت تناسلی شوهرش، خود رابه مرکز محلی پلیس تسلیم کرد .

 

به گزارش تالاب ریتا یاداو که اکنون در زندان است می گوید “وقتی که من التماس می کردم که فرزند داشته باشیم، او اعتراف کرد که کسی دیگری را دوست دارد. من سالها با شکنجه و عذاب از سوی شوهرم زندگی کردم اما دیگر تحمل نتوانستم.”

 

این زن ۲۸ ساله هندی که شوهرش یک تاکسی ران است و از طرف شب کار میکند گفته که صبح روز پنج شنبه وقتی که شوهرش از کار به خانه برگشت، برای دوش گرفتن به حمام رفت اما وقتی که از حمام بیرون شد، به او حمله آور شده و با ضربه اي وی را بی هوش ساختم. سپس با استفاده از چاقو آلت تناسلی وی را بریدم.

 


حتما بخوانید:  10 نکته بسیار مهم در مورد آلت تناسلی پسران


 

این زن پس از بریدن آلت تناسلی شوهرش وی را در داخل حمام زندانی میکند و خود رابه مرکز محلی پلیس تسلیم مي نماید.

 

منابع می‌گویند که یکی از دوستان وید پراکاش پس از ارتباط با او، این مردرا به بیمارستان جیپی انتقال میدهد.

زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

جی پراکاش چاوبی، بازرس مرکز محلی پولیس خورا می گوید که این زن با تسلیم شدن به پلیس به جرم اش اعتراف کرده و تمامی جریان را توضیح داده است. او اعتراف کرده که در اثر قهر بر شوهرش حمله آور شده و اقدام به این عمل نموده است.

 

وید پراکاش مردی که آلت تناسلی اش بریده شد یک تاکسی ران است و از صبح تا شب کار میکند پزشک سوبارب گوپتا، جراح بیمارستانی  که این مرد هندی در آن بستری است گفته است “وقتی که وید پراکاش به  بیمارستان آورده شد، در وضعیت بدی قرار داشت و خون زیادی از دست داده بود. ما با عمل جراحی فوری توانستیم زندگی و عضو بدن وی را نجات دهیم.”

 

دکتران دراین بیمارستان توانستند پس از ۵ ساعت جراحی آلت تناسلی این مرد را پیوند بزنند. ریتا یاداو هنوز بر اساس ماده ۳۲۶ قانون جزای هند در زندان به سر می‌برد.

پایان ماجرای بریدن آلت تناسلی مرد هندی توسط همسرش

 


حتما بخوانید:  روشهای طبیعی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی آقایان


 

گروه حوادث تالاب

جدیدترین مطالب سایت