مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 20 دی 1402

زن تهرانی که سر شوهرش را برید و به داخل خیابان برد (+18)

زن تهرانی که سر شوهرش را برید و به داخل خیابان برد (+18)

زن تهرانی که سر همسرش را برید 

متاسفانه چند روز پیش زن تهرانی در پایتخت سر شوهرش را برید و در داخل پتو گذاشت و فرار کرد .

این اتقاق در خیابان پیروزی تهران رخ داد و یک زن سر همسر خود را برید و درون پتو گذاشت تا وی را بیرون ببرد اما همسایگان با مشاهده خون هاي روی پله ها به این زن شک کردند و پلیس را در جریان کار قرار دادند.

بعد ازظهر پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه امسال ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو در جریان یک تراژدی هولناک در خیابان ششم نیروهوایی در منطقه پیروزی قرار گرفتند و خیلی زود تیمی ازماموران در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل با جسد تکه تکه شده مردی که در پتو بسته بندی شده بود، روبرو شدند.

همین طور ، بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی همراه ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی در صحنه جنایت حاضر شدند.

زن تهرانی که سر شوهرش را برید و به داخل خیابان برد (+18)

زن تهرانی که سر همسرش را برید 

تیم ویژه همسر سابق این مرد راکه عامل این قتل هولناک بود دستگیر کردند . در بررسی هاي ابتدایی مشخص شد این زن شوهر سابقش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و در ادامه با بریدن سر و یک دست قصد داشته جسد پتوپیچ شده را سوار بر تاکسی به محل دیگری انتقال دهد که از سوی یکی همسایه ها شناسایی و دستگیر شده بود.

همسایه این زن به ماموران گفت:

در حال بیرون رفتن از ساختمان بودم که زن همسایه را دیدم و رد خون هاي ریخته شده به کنار این زن رسیده بود و این درحالی بود که بسته پتو پیچ شده در کنارش قرار داشت و سرگرم صحبت با راننده تاکسی بود

که در همین لحظه راننده تاکسی از اتومبیل پیاده شد و زمانیکه به نزدیکی زن همسایه رسید دست یک مرد را در بین پتو دید و با جیغ و فریاد از مردم کمک خواست و من نیز به کمکش رفتم و توانستیم زن همسایه را دستگیر کنیم.

زن تهرانی سر همسرش را برید

زن تهرانی که سر شوهرش را برید و به داخل خیابان برد (+18)

صبح شنبه عامل جنایت برای اعتراف در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در برابر بازپرس ایلخانی قرار گرفت و گفت: در طول زندگی ام حقارت هاي زیادی از سوی همسرم دیده بودم.

وی افزود: ۱۵ سال گذشته از هم دیگر جدا شدیم اما برخی اوقات به دیدنم می آمد تا این که از دخترم شنیدم که پدرش اعتیادش را ترک کرده و از من خواست که دوباره با هم زندگی کنیم اما هنوز چند روزی نگذشته بود که متوجه شدم شوهرم هنوز اعتیاد دارد و چون در این سال ها نیز او مرا تحقیر کرده بود به فکر انتقام گیری افتادم.

این زن گفت: روز حادثه به بهانه مشاهده وی را به منزل کشاندم و غذایش را مسموم کردم و وقتی بیهوش شد وی را هدف ضربات چاقو قرار دادم و سرش را بریدم.

زن تهرانی سر همسرش را برید

زن تهرانی که سر شوهرش را برید و به داخل خیابان برد (+18)

تصاویری زن تهرانی که سر همسرش را برید 

دختر این زن که در دادسرا حاضر شده بود نیز به بازپرس پرونده گفت: مادرم انسان خوبی هست و باور نمیکنم که مادرم دست به این جنایت زده باشد.

بنا به این گزارش تالاب ، عامل جنایت برای تحقیقات اکثر به دستور بازپرس ایلخانی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته هست.

منبع :jamejamonline.ir

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت