سلفی با پسرجوانی که خاکستر شد (+18)

مجموعه : اخبار حوادث
سلفی با پسرجوانی که خاکستر شد (+18)

خاکستر شدن پسر جوان 

متاسفانه خبرهای حوادثی پشت سر هم اکثر میشود ماجرای امروز رو هم باهم میبینیم در ادامه می توانید تالاب را دنبال نمایید. 

 

همزمان خانواده‌اي نیز با مراجعه به کلانتری از مفقود شدن پسر 19 ساله‌شان به نام صادق خبر دادند و گفتند: «صادق دیشب دوست چهار نفر از دوستانش سوار خودروی پراید شد و از منزل بیرون رفت. آن ها هم دانشگاهی و از رفقا چندین ساله هم میباشند.»

 

پس از تشخیص هویت مشخص شد، جسد سوخته متعلق به صادق هست.

 

با کشف این سرنخ، بازداشت متهمان به جریان افتاد و آن ها در عرض 24 ساعت از سمت پلیس دستگیر شدند ودر بازجویی‌ها به قتلصادق به‌علت اختلافات شخصی اعتراف کردند.

 

همزمان با دستگیری متهمان، فیلمی از صحنه قتل پسر جوان به‌دست آمد که در آن متهمان از صحنه قتل و آتش زدن مقتول فیلم گرفته بودند.

 

صادق دانشجوی حسابداری بودو یک خواهر کوچک‌تر از خود دارد. یکی از بستگانش که فیلم لحظه قتل و آتش زدن وی را دیده، درمورد جزئیات حادثه گفت: «هر چهار پسری که دستگیر شده‌اند بین 18 تا 20 سال دارند و همه ی وقت در دانشگاه و بیرون با صادق بودند. انها شب حادثه، صادق رابه بهانه تفریح سوار پراید کردند و با هم به چند کیلومتری مهاباد رفتند اما دریک لحظه با ساطور و چاقو وی را مجروح کردند و صبح روز بعد نیز در حالی که هنوز نفس می کشید با بنزین آتشش زدند.»

 

سلفی با پسرجوانی که خاکستر شد (+18)

 

او درمورد محتوای فیلمی که متهمان از صحنه قتل و سوزاندن تهیه کرده‌اند نیز گفت: «فیلم حدود 15 دقیقه هست و چندبار قطع و وصل می شود. نخستین ثانیه‌هاي آن نیز صادق را در حالی که سرش زخمی هست و به حالت تقریبا بیهوش در صندلی عقب ماشین نشسته و سرش روی بالشتک اتومبیل افتاده، نشان می دهد. متهمان خیلی خونسرد و آرام میباشند، صدای ضبط ماشین را بلند کرده‌اند و ماشین هم در حال حرکت هست. انها دستکش سفید دارند و به صورتشان نیز ماسک زده‌اند.»

 

وی افزود: «فیلم لحظه‌اي قطع می شود اما در آغاز دوباره می بینیم متهمان ماشین رابه بیرون از شهر برده‌اند ودر حال پیاده شدن ازآن میباشند. سپس با ساطور و چاقو ضرباتی به صادق میزنند. در این لحظه، صدای یکی از متهمان می آید که به دیگری می گوید برو تو هم بزن… داره بلند می‌شه…»

 

آشنای صادق، لحظه آتش زدن مقتول را نیز این‌گونه توضیح می دهد: «فیلم خیلی فجیع هست و نمی توان براحتی به آن نگاه کرد. ثانیه‌هاي آخرش، صادق را در حالی که در آتش هست، نشان می دهد. آن ها بنزین ریختند و وی را آتش زدند. در بخشی از فیلم دو نفر از متهمان را دیدم که دوربین را بالا می‌آورند و ـ به حالت سلفی ـ ژست میگیرند.»

 

به گفته وی، مراسم تشییع صادق روز جمعه در مهاباد برگزار شد و پدر و مادر او نیز با حضور در دادسرا، درخواست قصاص کردند.

 

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی درمورد حادثه  گفت: «سوم مهر امسال، جسد سوخته مجهول‌الهویه در جاده‌اي روستایی کشف شد و بلافاصله ماموران و بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد در محل حاضر شدند.»

 

به گزارش تالاب توکل حیدری با بیان اینکه جسد متعلق به صادق، متولد 77 هست، افزود: در این اساس چهار نفر دستگیر شده‌اند که سه نفر از انها به تهمت مشارکت در قتل عمد با قرار بازداشت موقت و یک نفر دیگر هم به تهمت معاونت در قتل عمد با قرار وثیقه به زندان معرفی شدند.» وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی درمورد انگیزه متهمان ادامه دارد، افزود: «هر سه متهم به قتل، به انجام اعمالی که منتهی به قتل شده اعتراف کرده‌اند.»

 

جدیدترین مطالب سایت