مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 27 فروردین 1397

عروس ۱۸ ساله داماد را در ماه عسل با چاقو زد !

عروس ۱۸ ساله داماد را در ماه عسل با چاقو زد !
دامادی که از مرگ حتمی جان سالم بدر برد راهی بیمارستان شد.
عروس ۱۸ ساله داماد را در ماه عسل با چاقو زد !
به گزارش تالاب به نقل از روزنامه ایران زوج جوان برای آغاز زندگی مشترک خود به مشهد رفته بودند. آنها در یک هتل اقامت داشتند. مرد جوان در حال استراحت بود و چشم‌هایش گرم خواب شده بود که ناگهان تیزی چاقو پهلویش را شکافت. او هراسان و وحشت‌زده از خواب بیدار شد. باورش نمی‌شد چه می‌بیند. همسرش با چاقوی خون‌آلود بالای سرش ایستاده بود. مرد جوان بلافاصله چاقو را از دست همسرش گرفت و در برابر این حرکت نوعروس ۱۸ ساله مقاومت نشان داد.

رئیس پلیس مشهد در این‌باره گفت: با گزارش موضوع به پلیس ۱۱۰ مأموران کلانتری ۱۲ بلافاصله وارد عمل شدند.

سرهنگ محمد بوستانی افزود: تازه‌داماد با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافت.

وی گفت: بر اساس نظریه پزشکی قانونی، مرد ۳۳ ساله از ناحیه کبد و روده دچار جراحت شده است.

رئیس پلیس مشهد اظهار کرد: نوعروس ۱۸ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد و تحقیقات برای روشن‌شدن علت و چرایی وقوع حادثه و نقاط ابهام این انتقامجویی با توجه به ادعاهای زن جوان آغاز شد.

سمیرا ۱۸ سال دارد. او در تحقیقات اولیه پرونده گفت: ۱۶ ساله بودم که با مسعود آشنا شدم. سن او دو برابر سن من بود. به خواستگاری‌ام آمد. با اصرار من خانواده‌ام رضایت دادند به عقد هم در بیاییم. چند ماهی از دوران عقدمان گذشت. به این نتیجه رسیدم که مال هم نیستیم. هر بار که به شوهرم می‌گفتم علاقه‌ای به او ندارم می‌گفت به مرور زمان علاقه ایجاد می‌شود. رفتارهای سرد و بی‌روح مسعود نسبت به من آتش نفرت را روز به روز در وجودم شعله‌ورتر می‌کرد.

این نوعروس افزود: دو سال و نیم از عقدمان گذشت. مسعود پولی برای شروع زندگی‌مان جفت و جور کرد ولی همچنان نسبت به من سرد و بی‌تفاوت بود. این طور برایتان بگویم که اصلا مرا نمی‌دید و به خواسته‌ها و علایقم توجهی نداشت.

 برای ماه عسل به مشهد آمدیم. در هتل سر حرف‌های تکراری که چرا به من توجه نمی‌کنی و دوستت ندارم با من جر و بحث کرد. در حال صحبت با او بودم که خودش را به خواب زد. می‌خواست این طوری مرا آرام کند و به من بفهماند که برای گفته‌هایم ارزشی قائل نیست. نمی‌دانم چرا ناگهان تصمیم عجیبی گرفتم. خیلی آرام و آهسته به آشپزخانه سوئیت رفتم.

چاقو را برداشتم و پاورچین پاورچین برگشتم. بالای سرش ایستادم. خوابیده بود. چاقو را به پهلویش زدم. با فریادی از جا پرید. خون جلوی چشمانم را گرفته بود. می‌خواستم دومین ‌ضربه را بزنم. شوهرم از درد به خودش می‌پیچید. به سختی بلند شد و مانع از این کارم شد. نمی‌دانم اگر دستم را نگرفته بود و دومین ضربه را هم می‌زدم چه بلایی سرم می‌آمد. اصلا باور نمی‌کنم من چنین کاری کرده باشم. در کمتر از چند ثانیه، ملحفه سفیدی که شوهرم روی سرش کشیده بود غرق در خون شد.

سمیرا گفت: من اشتباه کردم و خیلی پشیمانم. ای‌کاش راه‌حل مناسب و منطقی برای مشکلاتمان پیدا می‌کردم. با این کارم اوضاع خیلی خراب شد.

منبع: روزنامه ایران
 
مطالب مرتبط:
برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت