عکس دردناک دستبند در دستان کودک ایران در آمریکا

مجموعه : اخبار حوادث
عکس دردناک دستبند در دستان کودک ایران در آمریکا

عکس دردناک دستبند در دستان کودک ایران در آمریکا

 

قانون جدید ترامپ سر و صدای همه دنیا را در آورده است با این خبری که چند روز پیش مهم شد و دستان کودک ایرانی آمریکایی را دستبند زده بودند مردم کشور آمریکا بیکار نماندند و اعتراض کردند در ادامه با تالاب همراه باشید.

 

دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا که فرمان لغو ویزا ی اتباع 7 کشور از جمله ایران ، برای سفر به آمریکا را داده است این روزها مورد انتقادهای گسترده ای قرار میگیرد . به گزارش تالاب در تازه ترین اقدام ضد انسانی در فرودگاه ویرجینیا ، دستان کودک ایرانی 5 ساله بمدت 4 ساعت از پشت دستبند خورده بود .  در پی دستور ضدمهاجرتی جدید آمریکا، ماموران فرودگاه بین‌المللی ویرجینیا به دست کودک 5 ساله ایرانی-آمریکایی دستبند زدند.

عکس دردناک دستبند در دستان کودک ایران در آمریکا

 ماموران فرودگاه بین‌المللی ویرجینیا به دست کودک 5 ساله ایرانی-آمریکایی و اعضای خانواده‌اش دستبند زدند. کودک 5 ساله ایرانی ساعت‌ها در حالی که به دست‌هایش دستبند زده بودند در فرودگاه بین‌المللی واشنگتن دالس در ایالت ویرجینیا در بازداشت ماند.

 

بر اساس خبرهایی که در رسانه‌های آمریکا منتشر شده است، کودک مذکور که مادرش شهروند ایران است، در ایالت مریلند آمریکا، متولد شده است.

 

آناتولی نوشت: اعضای این خانواده پس از آنکه آزاد شدند و گردهم آمدند، برای لحظاتی نتوانستند احساسات خود را کنترل کنند.

عکس دردناک دستبند در دستان کودک ایران در آمریکا

موضوع بازداشت کودک 5 ساله ایرانی در فرودگاه دالس کریس وان هولن را سناتور مریلند فاش کرد.شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید، در پاسخ به پرسشی درباره این موضوع در اظهاراتی مضحک گفت: اینکه تصور شود فردی به علت سن و یا جنسیتش نمی تواند تهدید امنیتی باشد، اشتباه است.

 

وی گفت: ما ورود پناهجویان به آمریکا را به این علت کندتر کرده‌ایم. طبق دستور جدید رئیس‎جمهور آمریکا، ورود پناه‎‏جویان سوری به این کشور به مدت 4 ماه ممنوع شده و صدور ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، یمن، سودان، سومالی و لیبی نیز به مدت 90 روز متوقف خواهد شد.

 

دستور جدید ترامپ مبنی بر ممنوعیت موقت ورود اتباع 7 کشور از جمله ایران به آمریکا،موجب سرگردانی مسافران و هرج و مرج در فرودگاه‌های جهان شد.

 

تصویب این دستور اجرایی که «حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به آمریکا» نام گرفته، نگرانی‌هایی را در میان شهروندان کشورهای سودان، سومالی، عراق، ایران، لیبی و یمن برانگیخته است

 

 

جدیدترین مطالب سایت