عکس گرفتن از بچه دلفین باعث مرگ او شد + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
عکس گرفتن از بچه دلفین باعث مرگ او شد + عکس

عکس گرفتن از بچه دلفین باعث مرگ او شد + عکس

 

بچه دلفین نادری که در دنیا بسیار کم و انگشت شمار است ، متاسفانه با یک حوادث خیلی ساده این بچه دلفین از بین رفت در ادامه با سایت تالاب همراه باشید.

 

به گزارش تالاب رفتار غیر اخلاقی چند گردشگر کنار ساحل دریا جان یک گونه نادر دلفین را گرفت . پس از اینکه یک دلفین کوچ اشتباهی به سمت ساحل دریا رفت گردشگران آنرا از دریا بیرون آورده و مشغول سلفی گرفتن با این بچه دلفین شدند غافل از اینکه دلفین بیچاره در حال خفه شدن و مرگ بود . زندگی یک دلفین کوچک بخاطر سلفی گرفتن گردشگران در ساحل برناردو در آرژانتین، پایان یافت

 

ماجرا ازین قرار بود که تعدادی گردشگر در ساحل “برناردو” در کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی که سعی داشتند با یک بچه دلفین سلفی بگیرند، این حیوان را از آب بیرون آوردند. این اقدام گردشگران باعث شد زندگی بچه دلفین پایان یابد.

عکس گرفتن از بچه دلفین باعث مرگ او شد + عکس

تعدادی از گردشگران به داخل آب رفتند و حیوان را خارج کردند تا بتوانند با آن سلفی بگیرند. در این لحظه جمعیت زیادی از مردم به حیوان نزدیک شدند تا با آن عکس بگیرند؛ اما نمی دانستند که این حیوان که مدت زیادی را خارج از آب مانده است، رفته رفته جان خود را از دست می دهد.

 

تصاویری از این دلفین مُرده به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر شد و تعداد زیادی از کاربران به انتقاد از عاملان آن پرداختند. یکی از این کاربران نوشت: “آنها می توانستند دلفین را به آب بازگردانند. اما همه آنها فقط به فکر عکس گرفتن بودند.”

عکس گرفتن از بچه دلفین باعث مرگ او شد + عکس

این درحالیست که سال گذشته میلادی هم یک بچه دلفین بخاطر خودخواهی تعدادی گردشگر که می خواستند با این حیوان عکس بگیرند، کشته شد.این بچه دلفین از گونه کمیاب “لاپلاتا” بود. جمعیت زیادی از این دلفینها بخاطر به دام افتادن در تورهای ماهیگیری کشته شده اند. این دلفین که تا 20 سال عمر می کند در فهرست  کنوانسیون محافظت از گونه های مهاجر حیات وحش قرار دارد.

 

جدیدترین مطالب سایت