قتل زن 80 ساله تهرانی توسط شوهرش + رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا

مجموعه : اخبار حوادث
قتل زن 80 ساله تهرانی توسط شوهرش + رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا

قتل زن 80 ساله توسط شوهرش بدلیل یک دعوای ساده !

همسرم من را خشمگین کرد و منم با شیشه عسلی مبل ضربه به سرش وارد کردم و وی را به قتل رساندم… معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وقوع جنایت خانوادگی خبر داد که در ان مردی ۸۰ ساله همسرش رابه قتل رساند.

 

به گزارش تالاب ؛ سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۲۲:۳۰ مورخه ۱۶ آذر از طریق مرکز فوریت هاي‌ پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره فوت مشکوک در خیابان جمال زاده شمالی به کلانتری ۱۴۸ انقلاب اعلام شد.

 

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی هاي‌ اولیه مشخص شد خانم ۸۰ ساله اي در حالیکه از ناحیه سر دارای آثار ضرب و جرح است، فوت کرده است، همسر متوفیه در اظهارات اولیه مدعی شد همسرش بعلت کهولت سن تعادل خودش را از دست داده و از ناحیه سر با مبلمان برخورد و فوت کرده است.

 

با بررسی صحنه فوت و با توجه به تناقض گویی هاي‌ همسر متوفیه، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و همسر متوفیه به نام “عزت” « ۸۰ ساله» جهت انجام تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به اعتراف صریح همسر متوفیه به ارتکاب جنایت و قتل همسرش به کارآگاهان گفت: با آغاز تحقیقات از همسر متوفیه این شخص بارها همان اظهارات اولیه ي خودرا تکرار می‌کرد تا نهایتا در مورخه ۱۸ آذر به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

 

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: در مورخه ۱۵ آذرماه جهت ویزیت به دکتر مراجعه کرده بودم که دکتر پس از مشاهده مدارک دکتری عنوان داشت که جهت درمان قطعی نیاز به جراحی دارم؛ زمانی که به خانه آمده و موضوع رابا همسرم مطرح کردم، بر خلاف انتظار ناگهان همسرم عنوان کرد که حوصله مریض داری ندارد؛ از این حرفش بسیار ناراحت شده و با یک دیگر درگیری لفظی پیدا کردیم که ناگهان با برداشتن میز عسلی ضربه اي به سر همسرم وارد کرده و او روی زمین افتاد؛ تا فردای روز جنایت کنار پيکر همسرم باقی ماندم تا این که در مورخه ۱۶ آذر با ۱۱۰ تماس گرفته و خبر مرگ همسرم رابه پلیس اطلاع دادم.

 

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 


 

قتل زن 80 ساله تهرانی توسط شوهرش + رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا

رسوایی جنسی در توالت پارلمان ایتالیا

یک رسانه ایتالیایی مدعی شده دو نماینده پارلمان این کشور در توالت پارلمان با یکدیگر رابطه جنسی داشته اند.

 

به گزارش تالاب  به نقل از سی ان ان ترک، ” رومانا لیوزو” خبرنگار رسانه ایتالیایی” Il Giornale” این رسوایی جنسی را افشا کرده اما اسامی نمایندگان را هنوز اعلام نکرده است.

 

بنا به ادعای این خبرنگار، صحنه ارتباط این دو نماینده مرد پارلمان ایتالیا هنگام رابطه جنسی در توالت پارلمان با دوربین تلفن همراه ضبط شده است.

 

“فرانکو بچیش” مدیر روزنامه ایتالیایی” ال تمپو” ایتالیا درباره هویت این دو نماینده گفته: این دو نماینده مرد قد بلند و خوش تیپ هستند.

 

به گفته خانم” رومانا لیوزو” خبرنگار ” ال جیورنال” ایتالیا، یکی از این دونماینده عضو حزب ” جنبش 5 ستاره” و دیگری عضو حزب” لگا نورد” – یک حزب محلی حامی فدرالیسم در ایتالیا – هستند.

 

لطفا از دیگر مطالب جذاب ما در پایین دیدن فرمایید.

جدیدترین مطالب سایت