ماجرای درگیری و قتل به علت شستن ظرف ها

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای درگیری و قتل به علت شستن ظرف ها

درگیری و قتل در برج های دوقلو

با ماجرای بسیار پیش و پا افتاده اي همراه می‌شویم که در برج هاي دوقلو اتفاق افتاد در ادامه می‌توانید با ماجرای درگیری و قتل بعلت شستن ظرف ها تالاب را دنبال نمایید .

 

قتل به خاطر شستن ظرف غذا , ساعت ۲۲ روز هشتم دی وقوع یک درگیری منجر به جنایت در برج‌هاي دو قلوی در حال ساخت میدان المپیک به کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان اعلام شد.

 

با حضور مأموران کلانتری و انجام بررسی‌هاي اولیه مشخص شد که یکی از کارگران تأسیساتی ساختمان به نام مسلم ۳۸ ساله دریک نزاع و درگیری دسته جمعی در اتاقک نگهبانی استراحت کارگران، از ناحیه کمر و سینه مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و به قتل رسیده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

به گزارش تالاب کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل جنایت به تحقیق از چهار کارگر ساختمانی که در نزاع و درگیری مشارکت و حضور داشتند پرداخته و موفق به شناسایی یکیدیگر از کارگران ساختمانی به هویت مصطفی۲۶ ساله بعنوان قاتل متواری شدند.

 

ماجرای درگیری و قتل به علت شستن ظرف ها

عامل جنایت در برج دوقلوی میدان المپیک

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از شاهدان صحنه جنایت «دیگر افراد حاضر در نزاع و درگیری منجر به جنایت» اطلاع پیدا کردند که نزاع و درگیری به خاطر تمیز کردن ظرف‌هاي تهیه غذا آغاز شده است.

 

شاهدان صحنه جنایت در اظهارات مشابهی عنوان داشتند: مصطفی قصد درست کردن غذا برای شب را داشت؛ از ما تقاضای کرد تا ظرف‌ها را شسته و برایش بیاوریم، اما آنروز نوبت مصطفی بود تا غذا درست کند و باید خودش ظرف‌هاي غذا را تمیز کند؛ بهمین علت کسی به کمکش نرفت.

 

مصطفی به سراغ کوچکترین نفر حاضر در اتاقک نگهبانی به نام عباس ۱۷ ساله رفت تا وی را وادار به شستن ظرف‌ها کند، اما عباس نیز حاضر به شستن ظرف‌ها نشد و همین موضوع باعث آغاز درگیری مصطفی با او شد؛ ما که شاهد موضوع بودیم، به طرفداری از عباس پرداختیم و همین باعث شدت پیدا کردن درگیری شد بگونه‌اي که مصطفی اقدام به برداشتن چاقو کرد.

 

ماجرای قتل به خاطر شستن ظرف غذا

شاهدان صحنه جنایت در خصوص نحوه ارتکاب جنایت عنوان داشتند: مقتول فامیل عباس بودو بیشترین درگیری با مصطفی – به قصد طرفداری از عباس – از طرف مسلم صورت گرفت؛ بهمین علت زمانی که مصطفی دست به چاقو شد، مستقیم به سراغ مسلم رفت و چند ضربه چاقو به او زد. پس ازآن با تهدید چاقو از ساختمان خارج شد و به سرعت از محل فرار کرد.

 

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم پس از فرار از محل جنایت، تهران رابه محل ناشناسی ترک و به محل اقامت خانواده اش در شهرستان نیز مراجعتی نداشته است.

 

به گزارش تالاب تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه مصطفی در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا سرانجام اطلاع پیدا کردند که مصطفی با هویت مجعول «احمد حیدری» و به قصد ترک اعتیاد مصرف شیشه به یک کمپ ترک اعتیاد در شهر شیراز رفته است. بلافاصله هماهنگی‌هاي لازم با بازپرس پرونده انجام و کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضایی به استان فارس – شهر شیراز اعزام شده و ضمن هماهنگی با قاضی درخشان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی شیراز، متهم پرونده در یکی از کمپ‌هاي ترک اعتیاد شهر شیراز دستگیر ودر همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل مسلم اعتراف کرد.

 

متهم در اعترافات خود عنوان داشت که پس از جنایت به سرعت از تهران خارج و به شهر‌هاي جنوب کشور رفته است؛ مدتی رابه صورت کارتن خواب و بلامکان در اهواز سپری کرده ودر همین مدت به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد پیدا کرده است؛ پس ازآن به شیراز رفته ودر آنجا با سرقت از ساختمان‌هاي نیمه ساز، هزینه‌ي مصرف موادمخدر خودرا تأمین می‌کرده تا نهایتا به قصد ترک مصرف شیشه به کمپ ترک اعتیاد رفته ودر آنجا با هویت مجعول احمد حیدری بستری و سرانجام دستگیر میشود.

 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

جدیدترین مطالب سایت