قتل فجیع با تبر در بهشهر و سوزاندن جسد و پدرکشی !

مجموعه : اخبار حوادث
قتل فجیع با تبر در بهشهر و سوزاندن جسد و پدرکشی !

قتل وحشتناک در بهشهر شمال

بعد از خاموش شدن شعله های آتش جنازه ها پیدا شد !! به گزارش تالاب هنوز ساعتی تا غروب آفتاب بیست و هفتمین روز زمستان در گرجی‌محله بهشهر باقی بود که زبانه‌هاي آتش از خانه‌اي خبر از حادثه‌اي جنایی داد.هنوز ساعتی تا غروب آفتاب بیست و هفتمین روز زمستان در گرجی‌محله بهشهر باقی بود که زبانه‌هاي آتش از خانه‌اي خبر از حادثه‌اي جنایی داد.

 

قتل وحشتناک در بهشهر شمال – به گزارش تالاب ، حدود ساعت ۴ بعدازظهر ۲۷ دی، ساکنان گرجی‌محله بهشهر با شعله‌ور شدن یک خانه مسکونی، آتش‌سوزی رابه آتش‌نشانی خبردادند تا برای امداد خودرا برسانند. اما این همه ی ماجرا نبود.

 

یکی از همسایگان دیده بود که پسر خانواده درحالی که دستکش به دست داشته و چیزی شبیه یک کاتر در دستش بوده از خانه خارج شده‌است.
با رسیدن ماموران آتش‌نشانی همسایگان به آن‌ها اطلاع دادند که دراین خانه مردی ۶۰ تا ۶۵ ساله و همسر و فرزندش زندگی میکنند. اما ماموران تا خاموش شدن آتش هیچ ردی از این افراد نیافتند.

 

با خاموش شدن آتش و آغاز عملیات بررسی محل حریق آتش‌نشانان با جسدی سوخته مواجه شدند که وسیله‌اي در ناحیه صورت و سر قرار داشت.
بررسی‌هاي اولیه آتش‌نشانان نشان ازآن داشت این وسیله یک تبر بوده‌است و پيکر سوخته احتمالاً پیش از حریق مورد حمله قرار گرفته و به قتل رسیده‌است.

 

با مشخص شدن این وضعیت آتشنشانان موضوع رابه پلیس‌آگاهی بهشهر اطلاع‌دادند و ماموران پلیس نیز تحقیقات محلی را آغاز کردند.

 

ماموران در اولین گام متوجه شدند که همسر این مرد زنده‌است. پس از این همسایه‌ها نیز در پاسخ به تحقیقات پلیس اعلام کردند که از مدتها‌قبل پسر خانواده با پدرش درگیر بوده‌است و حتی ماموران از سابقه و صورتجلسه‌هاي نزاع میان پدر و پسر باخبر بودند.

 

این تحقیقات نشان داد پسر مدتی قبل در زندان مجازات حبس خودرا تحمل مي‌کرده‌است و پس از آزادی و بازگشت به خانه به صورت مستمر با پدرش درگیری داشته‌است.

 

همسر این مرد نیز تأیید کرده که در ساعت بروز حادثه پسرش با دردست داشتن تبری به پدرش حمله کرده‌است و او از ترس خانه را ترک کرده که این حادثه روی داده‌است.

 

آخرین بررسی خبرآنلاین حاکی ازآن است که ماموران پلیس پسر خانواده را دستگیر کرده‌اند ولی هنوز علت بروز این حادثه و چگونگی وقوع جرم را اعلام نکرده‌اند.

 

جدیدترین مطالب سایت