قتل جوان 24 ساله در بزرگراه اصفهان

مجموعه : اخبار حوادث
قتل جوان 24 ساله در بزرگراه اصفهان

به قتل رساندن جوان 24 ساله در اتوبان شرقی اصفهان 

یک پسر جوان 24 ساله در اصفهان به قتل رسید در ادامه می‌توانید با قتل جوان 24 ساله در بزرگراه هاي اصفهان تالاب را دنبال نمایید .

 

قتل جوان در اتوبان اشرفی اصفهانی , در ساعت ۲۳:۴۵ مورخه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ مرد جوانی با مراجعه به واحد گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به مأمورین اعلام داشت:

چند نفر از دوستان برادرم طی تماس تلفنی به من خبر دادند که برادرم در محدوده اشرفی اصفهانی با ضربات چاقو مورد ضرب و شتم قرار گرفته ودر حال حاضر برادرم در بیمارستان است.

 

با حضور مأمورین کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در بیمارستان به آن ها اعلام شد که زخمی صحنه درگیری به نام مجید «۲۴ ساله» بر اثر اصابت ضربات جسم تیز فوت نموده است.

 

با اعلام این خبر، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل شد و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برادر مقتول در اداره دهم پلیس آگاهی حاضر شد ودر اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدود ساعت ۸ شب مورخه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ برادرم « مقتول » به صورت تلفنی با شخص غریبه اي صحبت کرد و پس ازآن با خودروی سمند من از خانه خارج شد؛ طی این مدت چندین بار با گوشی تلفن همراه برادرم تماس داشتیم اما او پاسخگوی تماس هاي من و خانواده نبود.

 

برادر مقتول ادامه داد: نهایتا پس از گذشت چند ساعت، فرد ناشناسی جوابگوی تلفن همراه برادرم شد و اعلام داشت که این آقا « برادرم » در خیابان اشرفی روی زمین افتاده و چاقو خورده است؛ بنده بلافاصله خودم رابه نشانی محل رسانده و برادرم رابه بیمارستان رساندم اما پس از گذشت چند ساعت به ما اعلام کردند که وی فوت کرده است.

 

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی اظهارات برادر مقتول و همچنین فاصله زمانی محل اقامت خانواده مقتول با محل حادثه خاطرجمعی پیدا کردند که برادر مقتول تمامی ماجرای شب حادثه را برای انها بیان نکرده است.

 

جزئیات قتل جوان در اتوبان اشرفی اصفهانی

لذا بار دیگر تحقیقات از برادر مقتول در دستور کار قرار گرفت و اینبار کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتول و برادرش در زمینه خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارند
و شب جنایت نیز این دو با گروه دیگری از فروشندگان موادمخدر بر سر تصاحب محل خرید و فروش مواد درگیر شدند که نهایتا مقتول توسط گروه حریف به قتل رسیده است.

 

برادر مقتول اینبار در اظهاراتش ، در خصوص شب جنایت به کارآگاهان گفت:

حدودا یک هفته اي بود که من و برادرم در محدوده اتوبان شهید اشرفی اصفهانی مواد می فروختیم . شب حادثه ، حدودا ساعت ۱۰ شب بود که صدای ایست شنیدیم؛ از ترس دستگیری توسط مأمورین به سرعت از محل متواری شدیم اما پس از گذشت مدت کوتاهی، برادرم که به موضوع شک کرده بود مجددا به محل پاتوق برگشت و متوجه شدیم کسانی که ما تصور کرده بودیم مأمور هستند در واقع رقبای ما در فروش موادمخدر هستند.

 

برادر مقتول ادامه داد: برادرم به یکی از انها به نام منوچهر . ک «حدودا ۳۰ ساله » نزدیک ودر ادامه با یک دیگر درگیر شدند؛ منوچهر، چندین ضربه چاقو به برادرم زد و به سرعت از محل فرار کرد ؛ زمانی که برادرم رابه بیمارستان رساندم، برادرم پس از گذشت چند ساعت و بعلت شدت جراحات فوت کرد.

 

برادر مقتول در اظهاراتش عنوان کرده بود که فرد دیگری به نام فرهاد که او نیز در زمینه خرید و فروش موادمخدر فعالیت دارد،
در زمان درگیری به همراه منوچهر بوده است.

 

فرهاد در منطقه قلعه حسن شناسایی و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

 

فرهاد پس از اطلاع از موضوع پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که شب حادثه به همراه تعدادی از دوستانش در محدوده اتوبان شهید چمران حضور داشته و به هیچ وجه در درگیری مابین مجید و منوچهر دخالتی نداشته است.

 

قتل جوان 24 ساله در بزرگراه اصفهان

 

قتل جوان ۲۴ ساله

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم ضمن شناسایی خودروی سواری پراید متعلق به منوچهر و ثبت دستور توقیف آن در سیستم جامع پلیس ، اقدام به شناسایی محل تردد منوچهر در شهر قدس کردند و با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان اعزام و سرانجام در مورخه ۲۱ دی ۱۳۹۶ موفق به دستگیری وی شدند.

 

در زمان دستگیری منوچهر، برادرش به نام آرش « ۱۹ ساله » و یکی از دوستانش به نام صابر « ۲۵ ساله » سعی داشتند تا ضمن درگیری با کارآگاهان مانع از دستگیری منوچهر شوند که البته توسط کارآگاهان دستگیر و به همراه متهم اصلی پرونده « منوچهر » به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

قتل جوان در اتوبان اشرفی اصفهانی بر سر فروش مواد مخدر

منوچهر در اظهارات اولیه منکر هر گونه درگیری و حتی داشتن آشنایی با مقتول و همچنین فعالیت غیرقانونی در زمینه خرد و فروش مواد مخدر شد اما نهایتا پس از مواجهه حضوری با برادر مقتول و ارائه مستندات غیر قابل انکار در خصوص فعالیت در زمینه خرید و فروش موادمخدر ، نهایتا به درگیری منجر به جنایت و ارتکاب قتل با انگیزه تصاحب محل خرید و فروش موادمخدر اعتراف کرد.

 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت:
متهمین پرونده با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفته‌اند؛ همچنین تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر افراد حاضر در درگیری منجر به قتل در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت
اطرافیانت را درست انتخاب کن (فیلم)
اطرافیانت را درست انتخاب کن (فیلم)