ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو + خلوت کثیف زن باردار با پسر 15 ساله

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو + خلوت کثیف زن باردار با پسر 15 ساله

با خواندن اخبار حوادث و تجاوز با ما همراه باشید. در این جا مهم‌ترین اخبار تجاوز جنسی را مرور خواهیم کرد. لطفا از سوار شدن در خودرو های شخصی خودداری کنیدو حتماً از تاکسی استفاده نمایید.

 

در اینجا 4 ماجرا را دنبال خواهیم کرد. ماجراهای دلهره آور تجاوز جنسی به معلم مدرسه ….

 

ماجرای اول

ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو

آزار معلم زن توسط راننده

مرد شیشه‌ای 30 ساله به نام امید که دارای سابقه کیفری در زمینه سرقت ماشین است ؛ از اوایل دی سال گذشته تا آخرین روزهای اردیبهشت امسال با خودرو های‌ پراید، پژو و سمند دزدی، زنان و دختران را در قلهک و دیگر محله‌های تهران به عنوان مسافر سوار کرده و بعد از آزار و اذیت، پول، طلا و گوشی تلفن همراه آن ها را سرقت میکرد. او حتی دختری را تا مقابل خانه‌اش در شمال تهران تعقیب کرد.

 

سپس وی را در مقابل چشمان خواهرش از پارکینگ خانه‌شان ربود و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرد. متهم در جریان آخرین نقشه آدمربایی‌اش ناکام ماند و هنگام فرار هدف شلیک پلیس قرار گرفت و زخمی شد. متهم درباره انگیزه‌اش از این جرایم گفته بود چون زمانی که در زندان بوده دختر مورد علاقه‌اش با فردی دوست شده و به او خیانت کرده به قصد انتقام از زنان به این جرایم دست زده است.

ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو + خلوت کثیف زن باردار با پسر 15 ساله

پرونده آزار معلم زن توسط راننده

با دستور قاضی رضوانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی بود که خانم معلمی که در دام او گرفتار شده بود با حضوردر پلیس آگاهی متهم را شناسایی کرد. وی به افسر تحقیق گفت: روز حادثه از اسنپ درخواست خودرو کردم‌. دقایقی نگذشته بود که خودروی پرایدی مقابلم توقف کرد.

 

به راننده گفتم از اسنپ هستی که تایید کرد و من سوار شدم. بعد از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد که به او اعتراض کردم. چاقویی را سمتم گرفت و مرا به محله‌ای خلوت کشانده و مورد آزار و اذیت قرارداد و با سرقت پول و اموالم مرا رها کرد. از آن روز کابوس می‌بینم و از رفتن به خیابان و سوار شدن به ماشین وحشت دارم.

 

متهم زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی جدید قرار گرفت، گفته‌های وی را تائید کرد‌. تحقیقات برای رازگشایی از دیگر جرایم متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

 


ماجرای دوم

 

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

شکایت استاد یکی از دانشگاه‌های معتبر مشهد از همکارش، نشان داد که شاکی خود یک مزاحم سایبری سریالی است. استاد یکی از دانشگاه‌های مطرح مشهد به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٧‌ مراجعه و از یکی از همکارانش تحت عنوان نشر اکاذیب شکایت کرد. این پرونده پس از بررسی ابتدایی از سوی دکتر جواد جاویدنیا، سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٧ مشهد برای ادامه روند بررسی‌ها در اختیار قاضی محسن جوانبخت، دادیار شعبه 771 این مجموعه قضایی قرار گرفت.

 

به گزارش تالاب : شاکی در مواجهه با قاضی پرونده‌اش مدعی شد که یکی از همکارانش مطالب غیر‌اخلاقی را به او نسبت داده است تا وجهه وی را در محیط آموزشی تخریب کند. این مرد جوان که دارای مدرک دکترا است در برگه اظهاراتش نوشت چند وقت پیش متوجه شدم قرار است به زودی یکی از اعضای هیئت علمی شوم. مطلب را به چند نفر از همکارانم گفتم اما ظاهراً این خبر به مزاج یکی از آنان خوش نیامده و از همان روز در فکر بی‌آبرو‌کردن من است و حالا مطالبی غیر‌اخلاقی را به من نسبت داده است.

 

احضار متهم به دادسرا

متهم به دادسرا احضار شد. مرد جوان پس از حضور در شعبه 771 دادیاری در اظهاراتش به مقام قضایی گفت که اتهام وارده کذب است و به هیچ‌وجه قصد بی‌آبرو‌کردن همکارش را نداشته است. این استاد دانشگاه درباره موضوع پیش‌آمده بیان کرد که چندی پیش یکی از دانشجویان دختر به سراغش آمده و مدعی شده شاکی به او درخواست‌های بی‌شرمانه‌ای داده است و در تلگرام برایش مزاحمت ایجاد میکند.

 

این فرد ادامه داد: « وقتی این موضوع را از زبان دانشجویم شنیدم باور نکردم و احتمال دادم که شاید حرف‌هایش دروغ باشد. برای همین موضوع را با یکی از همکاران که دوست مشترک من و شاکی است در میان گذاشتم و به او گفتم قبل از اینکه پای کمیته انضباطی به این مورد باز شود، موضوع را میان خودمان حل و فصل کنیم. من به هیچ‌وجه قصد بی‌آبرو‌کردن همکارم را نداشتم و فقط می‌خواستم به او کمک کنم. این موضوع نیز جایی پخش نشده و میان ما سه نفر بوده است.

 

احضار دانشجوی خارجی

قاضی جوانبخت دختر جوانی که مدعی شده بود شاکی پرونده برایش ایجاد مزاحمت کرده است را به دادسرا احضار کرد. تحقیقات پرونده مراحل عادی خود را طی می‌کرد که حضور این دختر دانشجو روند رسیدگی به پرونده را تغییر داد. دختر جوان که تبعه خارجی و دانشجوی مقطع کارشناسی است به قاضی جوانبخت گفت: « ما عراقی هستیم و بعد از مرگ پدرم با مادرم در مشهد زندگی میکنیم.

 

چندی پیش پیامک‌ درخواست دوستی از سوی فردی ناشناس در تلگرام دریافت کردم اما توجهی به ان نکردم. تعداد این پیامک‌ها بیشتر شد و تقریبا هر روز برایم ارسال می‌شد. کلافه شده بودم و از فرد ناشناس خواستم دست از این کار بردارد ولی او دست‌بردار نبود. نمی دانستم او کیست تا اینکه در یکی از این پیامک‌ها خود را معرفی کرد. او استاد دانشگاهم بود. «شاکی پرونده»

 

از من می‌خواست تا با او رابطه داشته باشم و برای مدتی به عقدش در بیایم. من هرچه به او میگفتم که نمی‌خواهم آینده‌ام را به تباهی بکشم و اصلا به این‌گونه رابطه‌ها اعتقاد ندارم دست‌بردار نبود.کلافه بودم و نمی‌خواستم به دانشگاه بروم. یک روز بعد از پایان درس و از باب درددل با یکی از اساتید دانشگاه موضوع را مطرح کردم که این استاد«متهم پرونده» از من خواست فعلا دست نگهدارم و در مورد این موضوع با کسی صحبت نکنم تا خودش موضوع را حل و فصل کند.».

 

شاکی که انتظار شنیدن این حرف‌ها را نداشت ضمن تکذیب این ادعاها، ان‌ها را دروغ خواند و معتقد بود که این افراد می‌خواهند جلوی موفقیت وی را بگیرند. با احضار یکی از اعضای کمیته انضباطی این دانشگاه مشخص شد که شاکی پرونده، طی سال‌های اخیر چندین پرونده مشابه دیگر در دانشگاه داشته که با وساطت مدیر این مجموعه آموزشی این موارد مختومه شده است.

 

تحقیقات بعدی نیز مشخص کرد مدیر دانشگاه با این استاد رابطه نزدیک دارد به گونه‌ای که با مسئولیت‌دادن ‌به وی در چند آموزشگاه و مجموعه آموزشی زیر نظر دانشگاه قصد داشته است تا برای این استاد خاطی سابقه ایجاد کند تا او برای به عضویت درآمدن هیئت علمی دانشگاه مجاز شود.

 

قاضی محسن جوانبخت، دادیار شعبه 771 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ٧مشهد در تشریح دیگر ابعاد این پرونده به خبرنگار ما گفت: با مطرح‌شدن این موضوع روند تحقیقات پرونده تغییر و استاد خاطی برای ادامه روند پیگیری‌های قضایی به محاکم کیفری معرفی شد.

 


حتما بخوانید:  قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس


 

ماجرای سوم

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران

چندی پیش این خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پسر جوانی پس از شکست عشقی شروع به انتقام‌جویی از زنان و دختران جوان میکرد. این پسر معتاد، ماشین سرقت می‌کرد و با خودرو های‌ سرقتی زنان و دختران جوان را به‌عنوان مسافر سوار کرده و آن ها را قربانی نقشه شیطانی خود میکرد.

 

گزارش آزار و اذیت‌های پسر جوان به پلیس اعلام شد و مأموران هنگامی که او سوار بر خودروی سرقتی بود شناسایی‌ اش کردند. بدین ترتیب تعقیب و گریز آغاز شد و درنهایت مأموران با شلیک گلوله موفق به دستگیری او شدند.

 

متهم پس از دستگیری به جرایمش اعتراف کرد و مدعی شد که سال ها قبل با دختر جوانی آشنا شده و همان دختر وی را به مواد مخدر آلوده و معتاد کرده بود بعد از مدتی نیز دختر جوان به او خیانت و ترکش کرده است.

 

وی نیز تصمیم به انتقام‌جویی از دختران و زنان جوان گرفته است. با گذشت کمتر از یک ماه از دستگیری متهم صبح دیروز زن جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و گفت: من این راننده شیطان صفت را می‌شناسم. مدتی قبل از مدرسه برای انجام کارهای اداری خارج شدم.

 

قبل از خروج از مدرسه تاکسی اینترنتی گرفتم و منتظر ماشین بودم که ناگهان راننده شیطان صفت سوار بر خودرویی مقابلم نگهداشت. از راننده پرسیدم شما تاکسی اینترنتی هستید و او هم تأیید کرد. سوار شدم اما وی مرا ربود و قربانی نقشه سیاه او شدم. با شکایت این خانم معلم تحقیقات به دستور بازپرس رضوانی در این پرونده آغاز شد.

 


ماجرای چهارم

 

خلوت کثیف زن باردار با پسر 15 ساله

معلم بارداری در تگزاس به علت داشتن رابطه با پسر دانش آموز 15 ساله اش به 6 سال زندان محکوم شد. کاترین هارپر 28 ساله با اینکه باردار بود اما با خوردن الکل در مدرسه و مستی ؛ به دانش آموز خود که 15 سال هم داشت پیشنهاد رابطه داد.

 

به گزارش تالاب طبق گفته های دانش آموز که به دلیل قانونی نامش نامشخص است، وقتی معلمش به او پیشنهاد داد ؛ ابتدا از پیشنهاد او به دلیل اینکه باردار هم بود متعجب شد ؛ اما در نهایت پذیرفته است.

ماجرای تجاوز جنسی به معلم زن در خودرو + خلوت کثیف زن باردار با پسر 15 ساله

دانش آموزان که بعد از زنگ تفریح به کلاس می‌روند، کاترین و دانش آموزش را حین رابطه در کلاس دستگیر میکنند و بعد به مدیر مدرسه و پلیس گزارش میدهند.پلیس بعد از دستگیری کاترین و پسر جوان متوجه شدند که انها تا به حال 76 بار باهم رابطه داشته اند و کسی از این موضوع تا الان خبردار نشده بود.

 

پلیس پس از تکمیل کردن پرونده، کاترین و دانش آموز را به دادگاه برای اعلام حکم فرستاد. کاترین به دلیل متاهل و باردار بودن به 6 سال زندان محکوم شد ؛ اما هیئت منصفه معتقد بود که او باید 10 سال حبس داشته باشد و به عنوان مجرم جنسی از او یاد شود.

 

جدیدترین مطالب سایت