مادری که توسط فرزندش به آتش کشیده شد (عکس+18)

مجموعه : اخبار حوادث
مادری که توسط فرزندش به آتش کشیده شد (عکس+18)

به آتش کشیدن مادری توسط فرزندش 

 

طبق پرونده اي در دادسرای پایتخت بزرگ گفته می‌شود مردی شیطان صفت طی واکنشی مادرش را در ساختمان میسوزاند . 

 

به گزارش تالاب ظهر ۵ آذرامسال مردی با پلیس و آتش‌نشانی کرج ارتباط گرفت و از آتش‌ سوزی در منزل همسایه‌شان در محله اردلان کرج خبر داد.

 

ماموران کلانتری ۱۳ باهنر و گروهی از آتش‌نشانان با حضور در ساختمان مورد نظر مشاهده کردند آتش‌سوزی در یکی از واحدهای طبقه پنجم ساختمان رخ داده و شعله‌هاي آتش و دود به دو آپارتمان کناری هم سرایت کرده است.

 

آتش‌نشانان ابتدا افراد حاضر در ساختمان را خارج کردند. در ادامه با ورود به آپارتمانی که آتش‌سوزی در آنجا شروع شده بود، توانستند شعله‌هاي آتش را خاموش کنند سپس مشاهده کردند زن سال خورده‌اي در آنجا فوت کرده و دخترجوانی دچار سوختگی شده است.

 

بررسی اولیه آتش‌نشانان نشان می‌داد آتش‌ سوزی بطور عمد رخ داده و باعث مرگ زن سال خورده شده و بنظر میرسد جنایتی در آنجا رخداد افتاده باشد.

 

به گزارش تالاب دراین مرحله ماموران کلانتری با هنر موضوع این جنایت رابه بازپرس حسن علایی‌ اصل‌ثمرین، کشیک قتل دادسرای جنایی کرج گزارش کردند و با دستور وی پيکر زن سال خورده به دکتری‌ قانونی و دختر مقتول که دچار سوختگی شده بود به بیمارستان منتقل شد.

مادری که توسط فرزندش به آتش کشیده شد (عکس+18)

این در حالی بود که دختر جوان هنگام انتقال به بیمارستان به ماموران حاضر در ساختمان گفته بود این جنایت را برادرش به اسم علی و دو پسر او رقم زده‌اند.

 

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ۱۳ بازپرسی دادسرای جنایی کرج، تحقیقات کارآگاهان اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز شروع شد. تیم جنایی با حضوردر محل قتل به پژوهش از همسایه‌ها پرداختند که آن ها اعلام کردند روز جنایت سر و صدا و کمک‌خواهی دختر خانواده را شنیده‌اند.

 

زمانی که از منزل بیرون آمده‌اند، پسر مقتول را در حالی‌که بطری شامل بنزین به دست داشته دیده‌اند. مرد میانسال سپس روی مادرش بنزین ریخته و بعد همراه مادر و خواهر و پسرش به طبقه پنجم رفتند.

 

چند دقیقه بعد هم متوجه آتش‌سوزی شده بودند. ماموران سپس با حضور در بیمارستان به پژوهش از دختر مقتول که شاهد اصلی جنایت بود، پرداختند که معلوم شد آن روز برادرش به منزل آن ها آمده و پنج میلیون تومان پول می‌خواسته اما منتظر نشده که این پول را فراهم کنند بنابر این با او و مادرش درگیر شده و با ریختن بنزین روی مادر خود وی را با فندک در منزل آتش زده و دختر جوان هر کاری کرده که مادرش را نجات دهد، نتوانسته بود.

مادری که توسط فرزندش به آتش کشیده شد (عکس+18)

حتی یکی از برادر زاده‌هایش مانع می ‌شد تا او برای خاموش کردن آتش پتو را روی مادرش بیندازد. با اطلاعاتی که دختر مقتول در اختیار پلیس جنایی قرارداد، ماموران جستجو برای دستگیری عامل جنایت و دو همدستش را شروع کردند تا اینکه مخفیگاه آن ها شناسایی و بازداشت شدند.

 

به گزارش تالاب متهمان با انتقال به اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز بازجویی شدند. متهم میانسال در جریان تحقیقات اعلام کرد، دو پسرش در قتل مادرش نقشی نداشته‌اند و او خودش به این جنایت دست زده است.

 

این در حالی بود که دو پسر جوان او نیز منکر همدستی با وی در قتل مادربزرگشان شدند. عامل جنایت در تشریح ماجرا به افسر پژوهش گفت: راننده هستم.

 

از بانک وام گرفته بودم اما نتوانستم اقساطم را بپردازم. بانک از من شکایت کرد و به مدت چهار روز بازداشت شدم,. یکی از خویشاوندان برایم سند گذاشت تا بتوانم پنج میلیون تومان بدهی بانک را تهیه کنم و بپردازم.

 

بنابر این شب قبل از ماجرا با مادرم تلفنی حرف زدم و خواستم که این پول را تهیه کند تا روزبعد برای گرفتن آن به منزل‌اش بروم. زمانی که به آنجا رفتم او گفت که پولی ندارد. همین حرف‌ها مرا خشمگین کرد.

 

رفتم بیرون از منزل و بطری بنزین راکه در صندوق عقب خودرویم بود آوردم. از شدت عصبانیت آنرا روی مادرم ریختم. زمانی که وارد آپارتمان شدیم، مادرم نزدیک آشپزخانه ایستاد. خواهرم میخواست برایش لباس بیاورد که همان جا دوباره دعوایمان شد.

 

متهم به قتل ادامه داد: از مادر و خواهرم خواستم پول بدهند که مدام خواهر میگفت پولی در منزل ندارند و باید منتظر بمانم تا او از طریق خواهر و برادران دیگرمان پول را تهیه کند. خیلی خشمگین شده بودم.

 

فندک را برداشتم و می خواستم مادرم را تهدید کنم که پول را زودتر بدهد فندک را روشن کرده و نفهمیدم چطور به سوی او گرفتم که یک باره مادرم آتش گرفت.

 

از ترس همراه فرزندانم فرار کردیم. من نیت قتل نداشتم و فقط می خواستم مادرم را بترسانم که ناخواسته جانش را گرفتم. با اعتراف‌هاي تکان‌دهنده این مرد، برای او و دو پسر جوانش قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی از انها ادامه دارد.

 

جدیدترین مطالب سایت