مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 18 اردیبهشت 1397

مردی که به دختر 3 ساله خود تجاوز کرد + عکس

مردی که به دختر 3 ساله خود تجاوز کرد + عکس

مردی شیطان صفت که حتی به دختر 3 ساله خود رحم نکرد

برخی انسان در این کره خاکی وجود دارند که فقط اسم انسانیت را یدک می کشند. ماجرای تجاوز جنسی یک پدر به کودکش واقعا تاسف بار است.

به گزارش تالاب، یکی از زشت ترین کار ها تجاوز جنسی می باشد در این پست ماجرای تاسف باری از تجاوز جنسی یک پدر به فرزندش را بازگو می نماییم.تجاوز جنسی به نوزاد 2.5 ماهه که باعث کشته شدن نوزاد شد.مادر این کودک با توجه به این که شاهد این اقدام کثیف بوده است ولی اقدامی انجام نداده است به خاطر همین محکوم می شود.

پدر ۲۴ ساله اهل مریلند به نام رابرت داویدسون به دلیل تجاوز جنسی و آزار کودک ۲.۵ ماهه‌اش که در نهایت سبب مرگ شیرخوار شد به ۵۰ سال حبس محکوم شد.

مردی که به دختر 3 ساله خود تجاوز کرد + عکس

تجاوز پدری به کودک خود

مادر ۲۲ ساله این کودک نیز به اتهام بی‌توجهی در امر نگهداری از فرزندش و سکوت در برابر علایم آزار جسمی مشاهده شده در او و عدم اطلاع‌رسانی به مراکز مربوطه و پلیس به همدستی با همسرش متهم و به ۵ سال حبس محکوم شد. مادر این کودک در سال ۲۰۱۵ با اورژانس تماس گرفت و گفت که فرزندش نفس نمی‌کشد.

شیرخوار به بیمارستان آورده و بستری شد و ۳ روز بعد فوت کرد. پزشکی قانونی اعلام کرد این کودک دچار شکستگی ترقوه و ۳۴ شکستگی در پهلوها بود که در حال جوش خوردن بودند و ۳ بار به او وحشیانه تجاوز شده بود و جراحات ناشی از آن قابل تشخیص بود. پدر اعتراف کرد آزار جنسی فرزندش را از ۲ هفتگی او آغاز کرده بود.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت