مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 19 آذر 1396

تعرض جنسی مرد جوان به زن شوهردار در فرودگاه

تعرض جنسی مرد جوان به زن شوهردار در فرودگاه

تجاوز مردی به زن شوهردار در پژو 405

به گفته خانمی 30 ساله برای رفتن به سفر مردی باعث مزاحمت او شد و وی را اذیت و اذيت کرد در ادامه با تعرض جنسی مرد جوان به زن شوهردار در فرودگاه تالاب را دنبال نمایید. 

تجاوز در اتومبیل , این زن در حالیکه بشدت گریه میکرد، به افسر پرونده گفت: «ساعتی پیش از استانبول به فرودگاه امام خمینی«ره» رسیدم و منتظر یک تاکسی بودم تا بتوانم برای پروازی دیگر به مهرآباد بروم.

به گزارش تالاب در همان حال راننده جوان پژویی مقابلم ایستاد و ادعا کرد مسافرکش است. او برخورد خوبی داشت. بهمین خاطر اعتماد کردم و سوار خودرویش شدم,. همه ی چیز عادی بود اما ناگهان در مسیر به بهانه خراب شدن ماشین به سوی اتوبان فتح پیچید و کنار جاده خاکی و خلوتی متوقف شد.

من از تاریکی هوا و خلوتی جاده ترسیده بودم به او اعتراض کردم و خواستم پیاده شوم که او با چاقویی به سمتم آمد و بی‌دقت به التماس‌هایم مرا مورد اذيت و اذیت قرار داد. در آن لحظه تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که بگویم ایدز دارم تا دست از سرم بردارد.

وقتی این حرف از دهانم درآمد او بشدت کتکم زد و مرا در بیابان رها کرد و با خودرویش دور شد.» غافلگیری متهم پیشینه دار در منزل با اظهارات این زن با دستور سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد پرونده آدم ربایی و اذيت و اذیت تشکیل شد و پرونده در اختیار بازپرس سیفی از شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۹ تهران قرار گرفت.

با دقت به حساسیت موضوع، مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و چهره نگاری متهم توسط زن جوان، توانستند رد وی را در بین تبهکاران پیشینه دار به دست آورند.به این ترتیب با انجام هماهنگی‌هاي قضایی، مأموران پلیس نیمه شب به محل زندگی متهم به اسم «محسن» ۳۱ ساله در شهرک بروجردی افسریه رفته و راننده جوان راکه پیشینه آدم ربایی و تجاوز به عنف دارد، دستگیر کردند.

از آنجا که متهم با خواهر، مادر و پدرش دریک منزل زندگی میکرد، اعضای خانواده‌اش در مقابل مأموران مقاومت کردند اما او پیروز به فرار نشد.

تعرض جنسی مرد جوان به زن شوهردار در فرودگاه

این متهم پیشینه دار که ابتدا منکر ربودن زن دکتر بود با دیدن مدارک پلیس وادار به اعتراف شد. شکایت دومین قربانی پس از دستگیری این مرد شیطان صفت، زن ۳۶ ساله‌اي هم که کارمند بانک بود به پلیس فرودگاه مراجعه کرد و با اعلام این که تصویر متهم را در فضای مجازی شناسایی کرده است، به سرهنگ عرب رئیس آگاهی پلیس فرودگاه مهرآباد گفت:

«شامگاه ۹ مرداد سوار یک خودروی پژو۴۰۵ شدم, تا راننده مرا به شهرستان کرج برساند اما در بین راه او به سوی جاده شهریار تغییر مسیر داد ودر مکانی خلوت و تاریک با تهدید چاقو و بی‌دقت به التماس هایم به اذيت و تعرض من پرداخت

و سپس در تاریکی بیابان رهایم کرد. من متاهل هستم و از ترس آبرویم شکایتی نکرده بودم تا این که در فضای مجازی این راننده را شناسایی کردم و می خواهم از او شکایت کنم.»

با اظهارات این زن، متهم از زندان به اداره آگاهی احضار شد و به اذيت و اذیت کارمند بانک نیز اعتراف کرد و با این اعتراف با قرار ۲ میلیارد ریالی به زندان رجایی کرج انتقال یافت تا به جرایم احتمالی دیگر او نیز رسیدگی شود.

سکوت قربانیان به مجرمان مهلت ارتکاب جرم میدهد سرهنگ شاهپور جعفری مرام، فرمانده پلیس فرودگاه مهرآباد با توصیه به شهروندان بویژه زنان و دختران گفت:

«متأسفانه دراین پرونده هر دو شاکی، متاهل هستند که ابتدا به‌علت ترس از آبرو سکوت کرده بودند. اما باید بدانیم اگر فرد قربانی از ترس آبرو سکوت کند تبهکاران به رفتارهای شیطانی‌شان ادامه میدهند و قربانیان بیشتری رابه دام خود می اندازند.

به گزارش تالاب همان‌ طور که میبینید دراین پرونده با شکایت بانو دکتر در کمتر از ۳ ساعت توانستیم مرد خلافکار را دستگیر کنیم. از شهروندان تقاضا دارم درصورت بروز چنین مواردی سریعاً به پلیس مراجعه کنند و مأموران را در جریان قرار دهند.

همینطور مردم دقت داشته باشند که همواره از خودرو های مسافربر مخصوص تاکسیرانی استفاده کنند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت