مرد طلا فروش متهم به تجاوز

مجموعه : اخبار حوادث
مرد طلا فروش متهم به تجاوز

دستگیری مرد طلافروش متهم به تجاوز

 در پی شکایت زنی به کلانتری منطقه و با شروع تحقیقات پلیس و گرد آوری اطلاعات متوجه شدند ادامه مطالب را در سایت تالاب دیدن نمایید مردی که متهم هست با معرفی خود به‌عنوان طلافروش اعتماد زنان جوان را جلب و به انها تعرض می کرد و اموالشان را به سرقت می برد، محاکمه شد.

 

رسیدگی به این پرونده اوایل سال ٩٥ در پی شکایت زنی که مدعی شد یک راننده به او تعرض کرده هست و اموالش را به سرقت برده، در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن که فرانک نام دارد، به مأموران گفت: من به‌عنوان مسافر سوار ماشین این مرد شدم و او به من گفت که طلافروش هست و ادعا کرد از من خوشش آمده و به من محبت کرد؛

 

دستگیری مرد طلافروش متهم به تجاوز

سپس من را به منطقه‌اي خلوت برد و به زور مورد تعرض قرار داد و از من فیلم گرفت و هرچه داشتم با خودش برد. بعد از این شکایت، پنج زن دیگر نیز به مأموران مراجعه کردند و مدعی شدند از سوی مرد راننده‌اي که خود را طلافروش معرفی کرده ‌هست، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند و اموالشان به سرقت رفته ‌هست. مدتی بعد مأموران با نشانه‌هایي که شاکیان داده‌ بودند، مرد راننده را شناسایی و بازداشت کردند. این مرد به سرقت اموال زنان اعتراف کرد اما گفت تعرض کار او نبوده ‌هست و شاکیان دروغ می گویند.

 

به‌این‌ترتیب با دقت به شکایت این شش زن و سایر مدارک موجود در پرونده کیفرخواستی علیه این مرد صادر و به شعبه هشت دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغرزاده ارسال و روز قبل جلسه رسیدگی به آن با حضور سه نفر از شاکیان تشکیل شد. ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد سپس شاکیان در جایگاه حاضر شدند و شکایت خود را مطرح کردند. یکی از شاکیان گفت: مدتی بود از همسرم جدا شده بودم و برای ادامه تحصیل به مدرسه بزرگسالان می‌رفتم.

دستگیری مرد طلافروش متهم به تجاوز

یک روز در راه مدرسه به‌عنوان مسافر سوار ماشین پراید متهم شدم. او خود را طلافروش معرفی کرد و شماره من را گرفت و گفت طلاهای کهنه را با طلای نو تعویض میکند. بعد از مدتی با من تماس گرفت و ابراز علاقه کرد. ابتدا باور نکردم تا این که یک روز یک سرویس طلا به ارزش ١٦‌ میلیون تومان به من داد و گفت این را برایم نگه‌ دار. با اینکار اعتماد من را به خود جلب کرد؛ برای همین با او وارد رابطه شدم.

 

مدتی پس از آن به من توصیه ازدواج داد و به بهانه این که میخواهد من را در امامزاده به مادرش نشان دهد، سوار ماشین کرد و در بین راه در اتومبیل به من تعرض کرد؛ من هم چون او به من قول ازدواج داده بود، شکایت نکردم تا این که یک روز با هم به مانتوفروشی رفتیم. زمانی که از اتاق پرو بیرون آمدم، متوجه شدم او آنجا را ترک کرده و کیف و لوازم من را نیز به سرقت برده ‌هست.

 

دستگیری مرد طلافروش متهم به تجاوز

سپس یکی دیگر از شاکیان در جایگاه ایستاد و با نشان‌دادن متهم گفت: این مرد من را به‌عنوان مسافر سوار خودرویش کرد و در بین راه به بهانه این که حالش بد هست؛ به من گفت برایش آب‌معدنی بخرم و همان زمان پایش را روی گاز گذاشت و کیفم راکه داخل ماشین بود به سرقت برد.شاکی سوم نیز به قضات گفت: این مرد که خود را به من طلافروش معرفی کرده بود و ابراز علاقه می کرد،

 

به بهانه این که در امامزاده من را به مادرش نشان دهد، سوار ماشینم کرد و با دادن آب‌میوه مسموم من را بیهوش و به من تعرض کرد.سپس نوبت به متهم رسید؛ او در مقابل قضات ایستاد و گفت: زن‌ها دروغ می گویند و با یکدیگر تبانی کرده‌‌اند تا من را متهم نشان دهند و من هرگز با آن ها ارتباطی نداشتم. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و این مرد را به ٢٢ سال حبس و ٩٩ ضربه شلاق محکوم کردند.به امید این که با هوشیاری خانم ها دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

جدیدترین مطالب سایت