آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

ماجرای مرگ تلخ و دلخراش داماد با سقوط ماشین عروس به دره

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای مرگ تلخ و دلخراش داماد با سقوط ماشین عروس به دره

ماجرای مرگ تلخ داماد با سقوط ماشین عروس به دره

زندگی عروس و داماد با یک حادثه تلخ پایان یافت . بی احتیاطی راننده علت مرگ داماد شد . خورشید عصر جمعه زمستان 96 به سرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زن و شوهر جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم جاده روستای «پارودبار» به «جیرنده» بخش عمارلو ازشهرستان رودباردراستان گیلان راهی محل جشن بودند. عروس و داماد دراوج خوشحالی گل میگفتند وگل می شنیدند. اما ناگهان نظارت اتومبیل از دست راننده- برادر داماد- خارج شد.

 

به گزارش تالاب ناگهان پراید تزئین شده با سرعت بطرف دره منحرف شد و پیش از آنکه راننده فرصتی برای نجات خود و سرنشینان داشته باشد، ماشین عروس را در بین زمین و آسمان دید. ماشین درچشم به هم زدنی میان جیغ هاي ترسناک سرنشینانش به درون دره سقوط کرد و بعد از چند بار پشتک زدن درعمق دره بی حرکت متوقف شد.

 

چند ماشین که عروس و داماد را همراهی میکردند با دیدن این صحنه، وحشت زده بسرعت وارد عمل شدند و خود رابه خودروی تزئین شده با گل هاي قرمز رساندند.هر سه مسافر پراید مصدوم شده بودند. لباسهای عروس و داماد غرق خون شده بود. برادر داماد نیز وضعیتش بهتر از دو مسافر دیگر نبود.

 

هر سه مصدوم حادثه دقایقی بعد به بیمارستان انتقال داده شدند و تلاش تیم دکتری برای درمان مصدومان آغاز شد. اما لحظاتی بعد داماد به خاطر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان در آغوش مرگ آرام گرفت. اما عروس و برادر داماد با تلاش تیم درمانی ازمرگ نجات یافتند.

 

سروان شهرام شهیدی- فرمانده پلیس راه جمال آباد لوشان- درباره این حادثه گفت:بدلیل سقوط پراید در دره، داماد 37 ساله پس ازانتقال به بیمارستان پورسینای رشت جان باخت. وی دلیل این سانحه رانندگی را بی احتیاطی راننده و بی توجهی به جلو هنگام رانندگی اعلام کرد.

 

به گزارش تالاب ، این چندمین حادثه رانندگی منجر به مرگ در تصادف هاي جاده لوشان – جیرنده است. چندی قبل نیزیک تانکر حامل سوخت دچار حادثه شد و بالای دره 400 متری متوقف ماند.

 

سقوط پراید در دو راهی معدن سنگرود و مصدوم شدن 2نفر، سقوط پژو در دره لوشان-جیرنده و فوت یک نفراز اهالی لوشان، – سقوط ماشین به دره در جاده لوشان به جیرنده درحوالی سنگرود که منجر به مرگ مادر و فرزندی شد. بنظر میرسد با توجه به میزان زیاد حوادث و سوانح رخ داده دراین مسیر باید درباره شناسایی و رفع اشکالات موجود دراین مسیر، مسئولان مربوطه هرچه زودتر وارد عمل شوند.

 

حتما بخوانید :

مرگ تلخ عروس و داماد بر اثر گازگرفتگی

مرگ غمگین و شوک آور عروس و داماد قبل از مراسم + عکس

حادثه وحشتناک برای ماشین عروس !+ عکس


اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
ماجرای تجاوز وحشیانه راننده تاکسی مدارس به دختران در ماشین ماجرای هولناک تجاوز جنسی راننده تاکسی به دخترای مدرسه   با ماجرای مردی همراه می‌شویم که به نیت شیطان صفتانه به دختران مدارس تجاوز کرد در ادامه می توانید با ماجرای تجاوز وحشیانه ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خون آشام ها از کجا آمده اند ؟
خون آشام ها از کجا آمده اند ؟
مشاهده بیشتر