مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با فورد اج + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با فورد اج + عکس
مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با فورد اج سر و صدای زیاد به پا کرد. تا وقتی درست رانندگی نکنیم با ایمن ترین خودروهای جهان هم تلفات میدیم!!
 
 
تصادف سرنشینان یک خودروی فورد داج با تریلی در رشت این روزها در سایت ها و نشریات استان گیلان خبر ساز شده است. یکی از قربانیان حادثه، فرزند یک پزشک حاذق و جراح قلب معروف رشت است که اکنون به سوگ فرزندش نشسته است.
 
 
به گزارش تالاب ، عصر سه شنبه هفته گذشته   برخورد اتومبیل «فورد اج» پلاک منطقه آزاد انزلی با یک دستگاه تریلی منجر به مرگ دو سرنشین و جراحت شدید نفر سوم شد.
 
 
به گزارش تالاب به نقل از گیل نگاه تصادف در جاده رشت به انزلی جنب آهن فروشی گسکری بوقوع پیوست.
 
مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با فورد اج + عکس
 
 
شاهدان عینی  گفتند سرعت راننده خودروی «فورد اج» باعث شد که ناگهان کنترل از دست راننده خارج شود و از پشت به یک تریلی که بار رول ورق داشت برخورد کند.
 
 
این برخورد شدید باعث مرگ دو سرنشین و راهی شدن سرنشین دیگر به بیمارستان آریای رشت شد.
 
 
از سوی دیگر مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان گیلان از مرگ تلخ ۲جوان ۲۰ ساله در تصادف فورد و تریلی در محور رشت خبر داد و گفت یک جوان دیگر هم با حال وخیم در بیمارستان بستری است.
 
مرگ تلخ فرزند پزشک مشهور گیلانی با فورد اج + عکس
 
آمنه اخلاقی اعلام کرد: ساعت ۱۶:۲۳ عصر روز سه شنبه طی تماس مکرر مردمی مبنی بر وقوع تصادف در محور رشت انزلی محدوده معروف به پیچ ساختمان به سرعت ۲ تیم از تکنیسینهای اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود در این حادثه متأسفانه ۳ پسر جوان با سن تقریبی ۲۰ در اثر تصادف شدید خودروی فورد شاسی بلند به شدت دچار صدمه شده بودند.
 
 
یکی از این جوانان در لحظه تصادف جان باخته بود و تلاش برای نجات وی بی نتیجه بود و ۲ نفر دیگر توسط آمبولانس های اعزامی با انجام مراقبتهای پیشرفته درمانی به مرکز درمانی آریا شهر رشت منتقل شد.متأسفانه علی رغم تلاش تکنیسینهای اورژانس یکی از این مصدومان در بیمارستان جان خود را از دست داد . گزارش های رسیده از وخامت حال نفر سوم حکایت دارد.
 
 
جدیدترین مطالب سایت