مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 7 مرداد 1397

مرگ راحت جوانی در حال خواب در کامیون + عکس

مرگ راحت جوانی در حال خواب در کامیون + عکس

مرگ جوانی به علت نشت گاز در کامیون

خیلی از کسانی که در خواب به علت نشت گاز از بین میروند به خاطر بی احتیاطی شان است این جوان هم به خاطر بی احتیاطی جانش را از دست داد در ادامه با تالاب درباره این خبر همراه شوید.

راننده جوان خودروی کامیونت هنگام استراحت در داخل خودرویش به علت استفاده از گاز پیک‌نیک، دچار گازگرفتگی شد و جان باخت.

ساعت 9:44 روز گذشته حادثه گازگرفتگی برای راننده کامیونت در بزرگراه شهید تندگویان، میدان تره بار مرکزی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 35 آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات شماره 66 محل حادثه اعزام شدند.

 مرگ راحت جوانی در حال خواب در کامیون + عکس

رسول جعفری؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل حادثه درباره جزئیات این گازگرفتگی اظهار کرد: راننده بیست و هفت ساله یک دستگاه خودروی کامیونت در حال استراحت در این خودرو بود که با توجه به استفاده از گاز پیک‌نیکی برای گرم کردن هوای داخل خودرو، گاز مونوکسید کربن در داخل خودرو منتشر شده و وی کاملاً بی‌هوش بر روی صندلی خودرو قرار گرفته بود.

 

مرگ راحت جوانی در حال خواب در کامیون + عکس

از بین رفتن جوانی در کامیون به علت نشت گاز 
 

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای عملیاتی به سرعت در خودرو کامیونت را باز کردند و وی را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند که متأسفانه پس از انجام معاینات از سوی کادر پزشکی مشخص شد مرد جوان جان خود را از دست داده است همچنین آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی دادند.

 

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت