مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 18 اردیبهشت 1397

مرگ مشکوک دختری در میهمانی شبانه

مرگ مشکوک دختری در میهمانی شبانه

مرگ مشکوک دختری در میهمانی شبانه در تهران!

المیرا شب حادثه به همراه دوستش «شهرزاد» به یک میهمانی در منزل پسر جوانی رفته بودند. اما از همان شب ناپدید شده و دوستش از سرنوشت المیرا ابراز بی‌اطلاعی کرده بود.به دنبال کشف جسد دفن شده دختر نوجوان در کوه‌هاي شمال شرق تهران و در جریان تحقیقات جنایی، دختر و پسر جوانی بازداشت شدند.

 به دنبال کشف جسد دفن شده دختر نوجوان در کوه‌هاي شمال شرق تهران و در جریان تحقیقات جنایی، دختر و پسر جوانی بازداشت شدند.

جسد این دختر چندی گذشته و در پی تماس تلفنی مرد ناشناسی با پلیس 110 در منطقه سوهانک پیدا شد. این مرد به مأموران گفت: در حال کوهپیمایی بودم که ناگهان متوجه شدم چیزی مثل دست انسان از خاک بیرون زده هست. نزدیک‌تر که رفتم مطمئن شدم جسد یک زن زیر خاک هست و به همین علت با پلیس تماس گرفتم.

پس از حضور مأموران در محل مورد نظر، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران اعلام شد. به دنبال حضور تیم جنایی در منطقه کوهستانی و پس از بیرون کشیدن جسد، هیچ مدرک شناسایی از دختر جوان به دست نیامد.

از آنجا که آثار ضرب و جرح و خفگی دیده نشد، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.از سوی دیگر کارآگاهان جنایی به سراغ پرونده‌هاي افراد گمشده‌اي رفتند که مشخصات آن ها با مشخصات جسد کشف شده شباهت داشت. تا این که با پرونده ناپدید شدن دختر نوجوانی به نام المیرا روبه‌رو شدند.

به همین خاطر از خانواده دختر نوجوان خواسته شد به پزشکی قانونی بروند که انها نیز جسد دخترشان را شناسایی کردند.در ادامه کارآگاهان جنایی دریافتند که المیرا شب حادثه به همراه دوستش «شهرزاد» به یک میهمانی در منزل پسر جوانی رفته بودند. اما از همان شب ناپدید شده و دوستش از سرنوشت المیرا ابراز بی‌اطلاعی کرده بود.

مرگ مشکوک دختری در میهمانی شبانه در تهران!

بدین ترتیب روزبه – صاحب‌منزل – بازداشت شد و دربازجویی گفت: مدتی گذشته با شهرزاد دوست شدم و چندی پیش میهمانی کوچکی گرفتم و المیرا را هم دعوت کردم. اما هنوز ساعتی از میهمانی نگذشته بود که متوجه شدیم حال المیرا به علت مصرف متادون بد شد. همان موقع شهرزاد را از منزل بیرون کردم و با اورژانس تماس گرفتم.

اما گذشته از رسیدن امدادگران المیرا مرد و من که خیلی ترسیده بودم و احتمال می‌دادم مرگ او به گردن من بیفتد، تلفنم را خاموش کردم و اورژانس هم پیروز نشد آدرس ما را پیدا کند. چند ساعتی با جسد تنها بودم تا این که تصمیم گرفتم آن را از منزل خارج کنم تا راز این ماجرا برملا نشود.

جسد المیرا را داخل ماشینم گذاشته و در تاریکی به سمت سوهانک رفتم و جسد را دفن کردم. اما عذاب وجدان لحظه‌اي مرا رها نکرد و همین مسأله باعث شد تا فردای آن روز با پلیس تماس بگیرم و به دروغ بگویم که دیده‌ام

دستی از خاک بیرون زده و جسدی در زیر خاک هست.با اظهارات روزبه، شهرزاد نیز بازداشت شد و اظهارات پسر جوان را تأیید کرد. بدین ترتیب تحقیقات تا اعلام علت اصلی مرگ و رفع ابهام‌ها ادامه دارد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت