مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 26 اردیبهشت 1396

ناپدید شدن مادر 16 ساله و نوزادش زیبایش

ناپدید شدن مادر 16 ساله و نوزادش زیبایش

ناپدید شدن مادر زیبای 16 ساله و نوزادش 

این دختر 16 ساله که با نوزاد 5 ماهه خود به دور شوهرش زندگی می کرد چندیست که ناپدید شده و در دنیای مجازی جنجال به پا کرده است. این مادر زیبا هیچ اثری از خود به جا نگذاشته است. نگرانی ها بدنبال ناپدید شدن مادر 16 ساله ای به همراه پسر 5 ماهه اش رو به افزایش است.

به گزارش تالاب :نوجوان 16 ساله “لیزی ریورا کولیندرس” همراه فرزندش آیدان دو هفته پیش با لباس راحتی از خانه خارج شده و هنوز خبری از آنها نیست. دو احتمال وجود دارد اول اینکه شاید این مادر و فرزند نزد پدر کودک باشند و دوم اینکه شاید آنها از ترس پدر خانواده که باباندهای مخوف در ارتباط است متورای شده باشند.

آخرین بار مادر نوجوان همراه فرزندش در آپارتمانش واقع در اسپرینگفیلد، ویرجینیا دیده شده است.

ناپدید شدن مادر 16 ساله و نوزادش زیبایش

ناپدید شدن مادر 16 ساله و نوزادش زیبایش

 به گزارش تالاب بر اساس اظهارات پلیس Police این دو نفر در معرض خطر جدی قرار دارند بنابراین هر شخصی که می تواند اطلاعاتی در اختیار پلیس قرار دهد با این اداره تماس بگیرد. “خوزه ایوان کاستیلو” پدر آیدان به دلیل ارتباط با باندهای مخوف از سابقه خوبی برخوردار نیست که همین امر منجر به نگرانی شده است.

گزارش مفقود شدن این دو نفر را مادر لیزی 15 ژانویه به پلیس داد. یکی از دوستان این نوجوان در گفتگو با ان‌بی‌سی اذعان داشت این مادر و فرزند با لباس راحتی خانه را ترک کردند. تحقیقات پلیس همچنان ادامه دارد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت