مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 26 اردیبهشت 1396

نگهبان ساختمان پلاسکو هم پیدا شد

نگهبان ساختمان پلاسکو هم پیدا شد

خبر جدید :

نگهبان پلاسکو هم پیدا شد.

خبر قدیمی :

پیدا نشدن نگهبان ساختمان پلاسکو بعد از اتمام خاک برداری

بعد از اتمام 10 روزه خاک برداری از ویرانه های ساختمان پلاسکو هنوز اثری از نگهبان ساختمان پلاسکو پیدا نشد.خواهر قاسم که همسر شهید است  به زبان گلایه و شکوه به سایت شهروند گفته است:آواربرداری تمام شد اما از پاره تنم برادرم هیچ.کجا باید شکایت کنم

به گزارش تالاب:وی گفته است : جواب کودک ٨ماهه اشو چی باید بدم؟هر دقیقه بهانه باباشو می گیره .انگار هیچ کس و هیچ چیز نمی توانند آرامش کنند .

به دختر٨ساله اش گفتیم پدرت به کمک آتش نشان های ساختمان پلاسکو رفته است .حالا با این غم بی انتها چه کنیم؟جواب چشم های پرسشگر کودکان قاسم را چه بدهم ؟ابولفضل کودک  ٨ماه اش بی وقفه گریه می کند . فقط پدرش را می خواهد

سایت های دیگر نیز نوشته اند:در طول چتد روز گذشته پیکر مفقودان آتش‌نشان و چهار شهروند از زیر آوارهای پلاسکو خارج شده  اما هنوز خانواده قاسم شجاعی نگهبان ساختمان پلاسکو منتظر خبری هستند.

امیرحسین خواهرزاده قاسم شجاعی درباره آخرین خبر دایی‌اش  گفته است : هنوز خبری از قاسم نشده است و کسی هم به ما خبری نداده استقاسم شجاعی برای 12 سال نگهبان ساختمان پلاسکو بود و به گفته خانواده قاسم هفته گذشته در روز ریزش ساختمان پلاسکو به همراه 4 نفر دیگر در موتورخانه ساختمان پلاسکو حضور داشتند.از آن زمان تاکنون خبری از قاسم نشده است.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت