دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی + رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

مجموعه : اخبار حوادث
هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی + رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

بعد از قتل وحید مرادی یکی از لات هاي‌ معروف که در اینستاگرام کلیپ هاي‌ زیادی از وی هست؛ خط و نشان کشیدن برای قاتلین وحیدمرادی شروع شده است که  پلیس نیز هشدار داد که باراذل و اوباشی که بخواهند نظم و قانون را زیر پا بگذارند برخورد شدیدی خواهد شد.

 

هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در واکنش به قتل وحید مرادی در زندان و رجزخوانی هاي‌ دیگر اوباش طرفدار او در فضای مجازی برای قاتلانش اظهار کرد: به تمام افراد و اراذل و اوباشی که گردن کشی میکنند، هشدار می‌دهم که پلیس با تمام اقتدار با انها برخورد خواهد کرد.

 

به گزارش تالاب به نقل از رکنا، وی با بیان این که کشور ما محلی برای عربده کشی و گردن کلفتی نیست، گفت: ما به این افراد اجازه بروز رفتارهای خشونت بار نخواهیم داد. آخر این افراد مشخص است می‌خواهند بشوند وحید مرادی، به جان هم می افتند و یک دیگر را میکشند.

 

رئیس پلیس پایتخت با بیان این که پلیس هیچگونه اغماضی با اراذل و اوباش نخواهد داشت، تصریح کرد: با این افراد برابر قانون رفتار خواهد شد.

 

وی با بیان این که پلیس فتا تمامی این ویدئوهای رجز خوانی در فضای مجازی را رصد میکند، عنوان کرد: قاتل وحید مرادی در اختیار پلیس آگاهی است و ما به دنبال بررسی انگیزه قتل وی هستیم و به محض این که به نتیجه اي دراین رابطه برسیم ان را اعلام خواهیم کرد و گمانه زنی هایي که دراین رابطه میشود صحیح نیست و همه ی باید منتظر نظر قطعی باشند.

 

رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی + رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

در پی قتل وحید مرادی و دستگیری سه نفر از متهمان به قتل ؛ فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که درصورت صحت و درست بودن ان؛ عربده‌کشی و رجزخوانی قاتلان وحید مرادی را پس از قتل نشان می دهد که با در دست داشتن شروع به رجز خوانی و کری خوانی کرده و از قاتلان وحید مرادی حمایت کردند.

 

عکس متهمان به قاتل وحید مرادی

چند روزی است که فیلمی منتشر شده که در ان عده اي با قمه عربده‌کشی و رجزخوانی کرده اند. خبر قتل و کشته شدن وحید مرادی این چند روز در صدر اخبار خوادث کشور قرار گرفته و دنبال کنندگان زیادی این خبر و آگاهی از هویت قاتلان وحید مرادی پیگیری میکنند .

 

رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی + رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

فیلم رجزخوانی قاتلان وحید مرادی

تا کنون سه نفر به نام هاي‌ عباس و سعید صالحی و نفر سوم به اتهام قتل وحید بازداشت و تحت بازجویی قرار گرفتند. این قاتلان به زدن ضربه اعتراف کردند ؛ اما هیچ کدام ضربه که به قلب وحید را خورده گردن نگرفته و گفتند ما به قلبش نزدیم.انها گویا هم سوگند شدند که اعتراف نکنند. طبق گفته ها فیلم داخل سالن زندان نیز پیچیده است و بدلیل شلوغی و تجمع مشخص نیست که ضربه کاری را چه کسی به قلب وحید زده است.

 

رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

هشدار پلیس تهران به هواداران وحید مرادی + رجزخوانی قاتلان وحید مرادی در زندان

قاتلان وحید مرادی چه کسانی هستند

لازم به ذکر است که وحید مرادی بر اثر ضربه اي به قلبش خورده فوت کرده است. نکته مهم دراین ویدئو وسیله‌اي است در دست رجز خوانان دیده میشود و ادعا کرده اند که با ان خون وحید مرادی را ریخته‌اند ؛ در صورتیکه قبلا سعید گفته بود با چاقوی دست ساز به وی حمله کردیم.

 

چاقو و وسایل تیز چگونه به زندان وارد میشود

گفته می‌ شود عده اي از زندانیان برای مسلح کردن خود در درگیری ‌هاي‌ داخل زندان، آهن‌ آلاتی که در معرض خود دارند رابه مرور زمان روی سطوحی سخت مانند زمین،‌ صیقل می‌دادند و تیز می کردند تا بتوانند از ان برای حمله و دعوا استفاده کرده و از خود دفاع کنند.. اما وسیله ‌اي که دراین فیلم نه‌ چندان باکیفیت دیده می‌ شود، شی شبیه قمه است با شیارهای مخصوص روی ان.

 

حال ما این سوال به ذهنمان خطور می‌کند که اگر واقعا این وسیله، قمه است،‌ چگونه و از چه راهی وارد زندان شده است و چراباید به اسانی در اختیار زندانیان قرار گرفته باشد؟ بگذریم از موبایل هوشمندی که با اینترنت قوی،‌ در اختیار زندانیان است و ویدئوی مورد نظر رابا مخاطبان خود به اشتراک میگذارند.

 

نکته آخر:

چرا در قرن 21 برخی هنوز دنبال لات بازی و شرارت و از این دست کارها هستند. کاش از زندگی و اخر عاقبت زندگی این افراد درس بگیرم و زندگی سالم را در پیش بگیریم.

 

دوستان گرامی مواظب باشید کودکان و جوانان در اینستاگرام چه چیزهایی می بینند و از چه کسانی الگو می گیرند برای جامعه سالم و با امنیت ما نیاز به آرامش داریم.

 

برچسب‌ها:

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
مصاحبه با قاتل بی‌رحم پسربچه 10 ساله تهرانی (+عکس) خبر قتل را در اینجا می توانید بخوانید :   جنازه سربریده پسربچه ۱۰ ساله در خیابان وحدت اسلامی (+عکس)     به گزارش تالاب عامل قتل وحشیانه پسر 10 ساله تهرانی وقتی لالایی‌های سوزناک ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد  (عکس)
دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد (عکس)
مشاهده بیشتر