مجموعه : اخبار حوادث
بروزرسانی : 17 دی 1402

تجاوز پدر و مادر بی رحم به فرزند خودشان !! (عکس)

تجاوز پدر و مادر بی رحم به فرزند خودشان !! (عکس)

تجاوز پدر و مادر به پسرشان 

امروزه مریضی هاي روانی در دنیا و مخصوصا کشور آمریکا بیداد می‌کند، با پدر و مادری دیوانه آشنا می شویم که دست به کار شوم و غیر قابل باوری دست زدند .

افرادی که کودکان را موجب آزار و اذیت جنسی قرار میدهند بسیار چندان می باشند آن ها نوعی مریضی روانی دارند که به کودک خودشان هم رحم نکرده و  آن ها را مورد تجاوز قرار می‌دهند.

 تکرار کودک آزاری توسط والدینی که به هر علت تعادل روانی و انسانیت خود را از دست دادند تبدیل به یکی از معضلات جوامع امروزی شده هست از خودکشی آنلاین یک پدر و دختر تا رفتارهای شرم آور دیگری که گاها والدین برای تنبیه فرزندانشان بهرهگیری میکنند و این بار پسربچه ي بیگناهی که استخوان هایش در طویله خوکها کشف شد.

حادثه تلخ خورده شدن پسربچه 7 ساله توسط خوک ها

شاید ماجرای زجر کشیدن هاي پسر بچه 7 ساله با شدت بیشتری نسبت به موارد قبلی همراه بود ، “آدرین جونز” 7 ساله تنبیه تا حد خونریزی ساعت ها ایستادن داخل آب یخ و بسته شدن به نرده هاي بیرون از منزل را تحمل کرد تا در نهایت جان خود را از دست داد.

تجاوز پدر و مادر بی رحم به فرزند خودشان !! (عکس)

عکس پسربچه 7 ساله قربانی جنایت پدر و نامادری اش

“میشل” و “هیدر جونز” زن و شوهر بیرحمی میباشند که مدت 9 ماه پسربچه بیگناه را به شدت مورد شکنجه و آزار قرار داده و در نهایت به طرز نامعلومی وی را به قتل رساندند.

تجاوز پدر و مادر بی رحم به فرزند خودشان !! (عکس)

کشته شدن فرزندی توسط پدر و مادر سنگ دلش 

تجاوز پدر و مادر بی رحم به فرزند خودشان !! (عکس)

عکس پدر و نامادری جنایتکار متهم به قتل پسربچه 7 ساله

در بازجویی ها و تحقیقات انجام شده از همسایگان نیروهای پلیس از تنبیهات وحشتناکی که این زن و مرد به روی کودک خردسال انجام می دادند مطلع شدند .

تنبیهات دردناکی را برای آزار روحی روانی او اجرا می‌کرد زندانی کردن در یک انبار در حالی‌که کودک ساعتها چشم بند به روی چشم داشت باعث میشود همۀ ما که در منزل هاي اطراف زندگی میکردیم دچار عذاب روحی شویم اما کاری از ما ساخته نبود.

نیروهای پلیس بعد از بررسی هاي دقیق استخوان هاي انسان را داخل کیسه اي کنار طویله ي خوکها یافتند و متوجه شدند که پسری که ماهاست مفقود شده توسط والدین بی رحمش خوراک خوک ها گشته هست.دادگاه این زوج جنایت کار را به حبس ابد محکوم کرد.

منبع :aftabnews.ir

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت