پسری که کودکی را تکه تکه کرد و خورد (+18)

مجموعه : اخبار حوادث
پسری که کودکی را تکه تکه کرد و خورد (+18)

پسری که کودکی را تکه تکه کرد و خورد (+18)

اخبار های عجیبی از سرتاسر دنیا به گوش میرسد در ادامه مطلب پسری که کودکی را تکه تکه کرد و خورد با سایت تالاب همراه باشید.

 

به گزارش تالاب یک پسر 16 ساله در اقدامی هولناک که پلیس و مردم را شوکه کرد ، کودک 9 ساله بیگناهی را تکه تکه کرد و گوشت بدنش را خورد !!  والدین پسر بچه ی به قتل رسیده خواستار اجرای اشد مجازات برای قاتل این جنایت فجیع هستند.
 

 پسر 16 ساله هندی رفتاری شبیه خون آشام ها انجام داد. او در اقدامی جنون آمیز پسر بچه 9 ساله ای را کشت، سپس شروع به تکه تکه کردن گوشت بدن و مکیدن خونش کرد. عمل دیوانه وار او به همین جا ختم نشد، او قلب پسرک را جدا کرد و در فاصله 50 متری خانه اش رها کرد. نقشه شومی که به بهانه تقاضای کمک از پسر بچه برای ساخت بادبادک و کشاندن او به خانه عملی شد.

پسری که کودکی را تکه تکه کرد و خورد (+18)

بنا به تحقیقات پلیس  این پسر در یک خانواده مهاجر فقیر زندگی می کرده اما به گفته همسایه ها خانواده کومار با وجود فقر او را به یک مدرسه خصوصی فرستادند تا بتواند زندگی خوبی برای آینده خود بسازد.

 

اما گویا او دو ماه بوده که از مدرسه اخراج شده بود. حالا پلیس احتمال می دهد اثرات مخرب تماشای فیلم های جنایی و علاقه مداوم به این موضوعات باعث بروز این جنایت هولناک از سوی جوانی در این سن شده است.

 

جدیدترین مطالب سایت