کارمندی که قاتل مدیر زن در شرکت شد !+ عکس

مجموعه : اخبار حوادث
کارمندی که قاتل مدیر زن در شرکت شد !+ عکس
کارمند شرکتی که زن و دو فرزند داشت برای دومین بار درخواست ازدواج به مدیر شرکتی که در آن کار میکرد داد و در پاسخ جواب تندی را دریافت کرد. همین بس باعث شد که کارمند روانی دست به اقدامی وحشتناک (قتل) بزند.
 
 
به گزارش تالاب در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد ۲۷ اسفند ماه سال 94 یک فقره کشف جسد متعلق به خانمی ۴۹ ساله بنام مریم . م که در محل کارش واقع در میدان انقلاب به قتل رسیده بود ، به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد . 
 
 
پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 
 
کارمندی که قاتل مدیر زن در شرکت شد !+ عکس
 
نحوه کشف جسد : 
دختر مقتوله بواسطه غیبت دو روزه ی و عدم پاسخگویی مادرش به تماس های مکرر تلفنی وی ، به محل کار مادر خود مراجعه می کند . 
 
با توجه به عدم باز کردن درب از سوی مقتوله ، دخترش با شماره تلفن ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع به پلیس اطلاع داده می شود . 
 
مأمورین کلانتری ۱۴۸ انقلاب در محل حاضر و ضمن انجام هماهنگی قضایی ، پس از حضور تیم آتش نشانی در محل  وارد دفتر محل کار مقتوله در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی – تجاری می شوند و جسد مقتوله در داخل آشپزخانه کشف می شود . 
 
بررسی محل وقوع جنایت : 
با حضور تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم ، تشخیص هویت پلیس آگاهی و عوامل پزشکی قانونی در محل جنایت ، بررسی نحوه وقوع جنایت در دستور کار تخصصی قرار گرفت ؛ بررسی های بعمل آمده حکایت از آن داشت که مقتوله با فرد یا افرادی درگیر و طی درگیری مورد اصابت دو ضربه جسم تیز از ناحیه پهلوی سمت چپ قرار گرفته است ؛ پارچه ای نیز به دور گردن و دهان قرار داشت که احتمالا به قصد جلوگیری از شنیده شدن صدای مقتوله مورد استفاده قرار گرفته بود ؛ همچنین هیچگونه آثاری مبنی بر ورود بعنف به داخل شرکت وجود نداشت که حکایت از آشنا بودن مقتوله با قاتل یا قاتلین داشت . 
 
 
اظهارات دختر مقتوله : 
دختر مقتوله پس از حضور در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” از حدود سه سال پیش مادرم اقدام به تأسیس شرکتی خدماتی در محدوده میدان انقلاب کرد .
 
بعضی اوقات مادرم به علت فشردگی کار ، در همان محل شرکت استراحت می کرد و به خانه نمی آمد ؛ حتی برای این کار نیز اتاقی را در داخل شرکت برای استراحت خود پیش بینی کرده بود ؛  به همین علت در روز اول که مادرم به خانه نیامد ، فکر کردم که داخل شرکت مانده و آنجا در حال استراحت است ؛ روز دوم نیز چندین بار با شرکت و تلفن همراه مادرم تماس گرفتم اما همچنان پاسخگوی تماس های تلفنی من نبود !
 
تا اینکه تصمیم گرفتم به شرکت مراجعه کنم . در ساعت ۰۱:۰۰ ، ۲۷ اسفند ماه به شرکت مراجعه کردم اما مادرم درب شرکت را باز نکرد ؛ بسیار نگران شده بودم و به همین علت با ۱۱۰ تماس گرفتم و … ” . 
 
کارمندی که قاتل مدیر زن در شرکت شد !+ عکس
 
شناسایی متهم : 
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با شناسایی دهها کارگر و نیروی خدماتی شرکت خدماتی متعلق به مقتوله ، به تحقیق از تمامی آنها پرداختند ؛ طی انجام تحقیقات ، کارآگاهان اداره دهم با بررسی اظهارات تمامی نیروهای شرکت اطلاع پیدا کردند که یکی از نیروی خدماتی شرکت بنام “بهروز . س” ( ۳۷ ساله ) به مدیر شرکت ( مقتوله ) علاقمند شده و حتی به او پیشنهاد ازدواج داده است . 
 
با شناسایی “بهروز . س” ، تحقیقات از وی در دستور کار قرار گرفت اما کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که همزمان با تاریخ کشف جسد ، بهروز نیز از محل سکونتش واقع در یک پانسیون شبانه روزی ویژه آقایان در محدوده میدان انقلاب ناپدید و تلفن همراهش نیز خاموش شده است . 
 
در ادامه رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته پیش بینی شده در ساختمان محل وقوع جنایت و سایر مراکز تجاری و مسکونی محدوده وقوع جنایت ، موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ سبز رنگ در مورخه ۲۵/۱۲/۱۳۹۴ ( دو روز قبل از کشف جسد ) شدند ؛ در ادامه تحقیقات مشخص شد که “بهروز . س” یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ سبز رنگ دارد . 
 
دستگیری متهم : 
با توجه به دلایل و شواهد بدست آمده و انجام تحقیقات پلیسی ، دستگیری “بهروز . س” بعنوان متهم اصلی پرونده در دستور کار خود قرار گرفت . 
 
کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود و با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که “بهروز .س” متأهل و دارای دو فرزند ایست و اعضای خانواده اش در یکی از شهرهای غرب کشور سکونت دارند ؛ همچنین بررس سوابق بهروز نشان داد که وی از مجرمین سابقه داری است که تاکنون دو بار به اتهام سرقت و ایراد ضرب و جرح دستگیر و روانه زندان شده است .
 
با توجه به بلامکان بودن بهروز و حتی عدم مراجعه وی به اعضای خانواده اش در غرب کشور ، اقدامات خاص پلیسی جهت دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت ؛ سرانجام کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که بهروز با هویت مجعول بار دیگر در شرکتی خدماتی ، اینبار در محدوده سعادت آباد مشغول بکار شده است . 
 
با شناسایی دقیق محل شرکت خدماتی در محدوده سعادت آباد ، کارآگاهان اداره دهم در ۲۸ اردبیهشت ماه با اطمینان از حضور بهروز در محل شرکت به این محل مراجعه ، او را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند . 
 
کارمندی که قاتل مدیر زن در شرکت شد !+ عکس
 
اعتراف به جنایت : 
“بهروز . س” که پس از دستگیری و روبرو شدن با دلایل و شواهد غیر قابل انکار چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به ارتکاب جنایت و قتل مقتوله اعتراف کرد . 
 
بهروز در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” از چندی پیش به مقتوله پیشنهاد ازدواج داده بودم اما او از همان ابتدا با این پیشنهاد مخالفت کرد تا اینکه شب جنایت ، با اطلاع از این موضوع که مقتوله برخی شب ها در شرکت می ماند به نزد او رفتم تا بار دیگر درخواست ازدواج خود را تکرار نمایم که اینبار وی به شدت با من برخورد کرد بگونه ای که در برابرش تحقیر شدم . ناگهان با او درگیر شدم ؛ با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم ، چند ضربه به او زدم ؛ زمان درگیری ، برای آنکه مانع از کمک خواستن مقتوله شوم ، پارچه ای را به دو دهانش انداخته بودم و [ پس از ارتکاب جنایت ] بلافاصله از ساختمان خارج و با ماشین شخصی ام از محل متواری شدم ” . 
 
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده در پرونده و اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است . 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
 
برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت