کار غیر قابل باور پدر فقیری با جسد دخترش در هند + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
کار غیر قابل باور پدر فقیری با جسد دخترش در هند + عکس

کار ناراحت کننده پدر فقیر با جسد دخترش 

متاسفانه روز به روز فقیران و گدایان در جهان بیشتر میشوند و این آمار در دنیا بیداد میکند ، یکی از این خانواده ی فقیر کار دردناکی کرده است با تالاب همراه باشید.

 

پدر فقیر وقتی دخترش را از  دست داد مصیبش دو برابر شد ! فقر نه تنها جان دخترش را از او گرفت بلکه او را وادار به کاری کرد که تا مدتها خاطره ی تلخش آزارش میدهد . این مرد به خاطر فقر مجبور شد با پای پیاده فاطله ی 15 کیلومتری تا قبرستان را طی کند در حالیکه جسد دختر عزیزش را روی دوش خود قرار داده است !

 

به گزارش تالاب مردم هند ازین اتفاق بسیار شوکه و خشمگین شده اند . پدري به دليل مشکلات مالي مجبور شد جسد دخترش را تا قبرستان روي دوش خود حمل کند. يک مرد هندي پس از مرگ دختر 5 ساله‌اش به دليل نداشتن پول براي پرداخت هزينه آمبولانس مجبور شد جسد او را براي خاکسپاري بيش از 15 کيلومتر برروي دوش خود حمل کند.

 

گاتي ديبار، پدري هندي از روستاي پچاموندي از توابع منطقه اوديسا است که دختر 5 ساله اش را در يک مرکز بهداشت محلي از دست داد. با اين حال، به دليل مضيقه مالي موفق به پرداخت هزينه جابجايي جسد دخترش با آمبولانس نشد. او در نهايت، بدن بي جان دخترش را در پتويي پيچيد و با عبور از خيابانهاي شلوغ و از ميان هياهوي خودروها، آن را در مسير 15 کيلومتري مرکز درماني تا محل دفن، روي دوش خود حمل کرد.

 

کار غیر قابل باور پدر فقیری با جسد دخترش در هند + عکس

کار غیر قابل باور پدر فقیری با جسد دخترش در هند

 

با انتشار اين خبر مقامات شهر اوديسا با محکوم کردن مسئولان مرکز درماني خواستار پاسخ گويي آنها شدند.در اوت سال گذشته ميلادي نيز يک مرد به دليل مشکل مالي مجبور شد جنازه همسرش را در مسير 10 کيلومتري بيمارستان تا قبرستان روي دوش حمل کند که خشم و انتقاد سراسري مردم هند از دولت را به دنبال داشت.

 

جدیدترین مطالب سایت