کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)

 شیری که زنده زنده برای پوستش کشته شد.

 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از کشف یک قطعه پوست و سر تازه سلاخی شده یک راس شیر از یک منزل مسکونی در این شهر خبر داد.
 
محمد بخشی محبی افزود: صبح امروز پیرو گزارشی مبنی بر مشاهده یک قطعه پوست شیر در منطقه خواجه ربیع بررسی اولیه توسط کارشناسان اداره کل محیط زیست خراسان رضوی انجام و پلیس با حکم قضایی وارد این منزل شد. 
 
وی ادامه داد: یک قطعه پوست شیر تازه سلاخی شده به همراه سر حیوان کشف شد و در این ارتباط فردی 35 ساله حاضر در محل که مدعی بود این سر و پوست متعلق به فرد دیگری است دستگیر شد.
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: پوست و سر این حیوان برای بررسی بیشتر به سازمان محیط زیست تحویل داده شد و تحقیقات برای روشن شدن موضوع ادامه دارد . 
 
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)
 
وی همچنین از اعلام چهار گزارش مرتبط با تاکسیدرمی و نگهداری حیوانات کمیاب خبر و ادامه داد: دو مورد از این گزارشها مربوط به تاکسیدرمی حیوانات در مشهد، یک مورد مربوط به نیشابور و یک مورد نیز مربوط به نگهداری پرندگان قیمتی و کمیاب در سبزوار بود. 
 
بخشی محبی گفت: میزان جزای قانونی مربوط به تاکسیدرمی و تعرض به محیط زیست از اواخر پارسال افزایش یافته ولی مجازات به تنهایی عامل بازدارنده نیست بنابراین باید در این زمینه فرهنگسازی شود. 
 
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)
 
 
منبع: ایرنا
 
جدیدترین مطالب سایت