'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)

 شیری که زنده زنده برای پوستش کشته شد.

 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از کشف یک قطعه پوست و سر تازه سلاخی شده یک راس شیر از یک منزل مسکونی در این شهر خبر داد.
 
محمد بخشی محبی افزود: صبح امروز پیرو گزارشی مبنی بر مشاهده یک قطعه پوست شیر در منطقه خواجه ربیع بررسی اولیه توسط کارشناسان اداره کل محیط زیست خراسان رضوی انجام و پلیس با حکم قضایی وارد این منزل شد. 
 
وی ادامه داد: یک قطعه پوست شیر تازه سلاخی شده به همراه سر حیوان کشف شد و در این ارتباط فردی 35 ساله حاضر در محل که مدعی بود این سر و پوست متعلق به فرد دیگری است دستگیر شد.
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: پوست و سر این حیوان برای بررسی بیشتر به سازمان محیط زیست تحویل داده شد و تحقیقات برای روشن شدن موضوع ادامه دارد . 
 
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)
 
وی همچنین از اعلام چهار گزارش مرتبط با تاکسیدرمی و نگهداری حیوانات کمیاب خبر و ادامه داد: دو مورد از این گزارشها مربوط به تاکسیدرمی حیوانات در مشهد، یک مورد مربوط به نیشابور و یک مورد نیز مربوط به نگهداری پرندگان قیمتی و کمیاب در سبزوار بود. 
 
بخشی محبی گفت: میزان جزای قانونی مربوط به تاکسیدرمی و تعرض به محیط زیست از اواخر پارسال افزایش یافته ولی مجازات به تنهایی عامل بازدارنده نیست بنابراین باید در این زمینه فرهنگسازی شود. 
 
کشف شیر سلاخی شده در مشهد (+عکس)
 
 
منبع: ایرنا
 

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
مرگ 5 سرنشین پرشیا در تصادف با کامیون + تصاویر متاسفانه 5 نفر از سرنشینان خودروی پژو پرشیا در تصادف فوت کردند.   به گزارش تالاب برخورد یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه کامیونت منجر به فوت پنج نفر از سرنشینان ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

اندام باورنکردنی یک زن پس از 12 زایمان (عکس)
مشاهده بیشتر