بریدن گوش تازه داماد توسط معشوقه عروس !

مجموعه : اخبار حوادث
بریدن گوش تازه داماد توسط معشوقه عروس !

اتفاق تلخی که برای داماد تبریزی افتاد و منجر به زخمی شدن و از دست دادن گوش خود شد.

 

به گزارش تالاب در اتفاقی عجیب، جوان تبریزی که از ازدواج دختر مورد علاقه خود آگاه شده بود، با حمله ور شدن به تازه داماد، وی را مضروب کرد و گوش وی را بیخ تا بیخ برید!

 

عصر دیروز در میدان سجادیه تبریز، درگیری دو جوان منجر به رخداد تلخ و خونینی شد که در نوع خود بسیار عجیب است؛ دقایقی از درگیری کلامی و بدنی نگذشته بود که یکی از دو جوان در اقدامی وحشیانه، گوش دیگری را برید و به کناری پرت کرد تا صحنه ای رقم بخورد که بی شک فراموش کردن آن برای ناظران تا مدت ها ممکن نخواهند بود.

 

ماجرا از این قرار بود که جوان ضارب هنگامی که از ازدواج دختر مورد علاقه اش با فرد دیگری آگاه شد، ابتدا با فحاشی خود را به سمت خودروی زوج جوان رساند تا با تازه دامادی که از فحاشی او عصبانی شده بود، بی توجه به التماس های همسرش، درگیر شده و در نهایت در میان بهت همگان، این اتفاق تلخ را رقم بزند.

 

یک از حاضران در صحنه که از قضا خبرنگار است، در این باره می.گوید: منتظر تاکسی بودم که صدای زنی که به شوهرش التماس می کرد که آنجا را ترک کنند، نظرم را جلب کرد. کمی که دقت کردم، متوجه شدم از آن سوی خیابان فردی در حال فحاشی به سمت خودروی ایشان نزدیک می شود و همین طور که کلمات زشت را پشت سر هم قطار میکند، خطاب به مرد جوان میگوید که نباید با دختر مورد علاقه وی ازدواج می.کرده چراکه او [ضارب] قصد داشته به خواستگاری این دختر برود!

 

او می افزاید: تا به خودم بیایم، جوان فحاش با تازه داماد درگیر شد و با چنان خشونتی با چاقو به سمت وی حمله ور شد که حاضران (من جمله خودم) را میخکوب کرد و کسی جرات دخالت در غائله را نیافت تا در حالی که تازه داماد با داد و فریاد به ضارب می.گفت که دختر مورد اشاره همسر قانونی اوست، آنچه نباید، در مقابل چشمان بسیاری رخ بدهد.

 

تا اینجای کار نه ازدحام جمعیت توانست مانع از شکل گیری رویداد شود و نه پلیس از راه رسیده بود تا در نهایت دو جوان بسیجی مسجدی که در مجاورت میدان قرار دارد، با در دست گرفتن سلاح خود را به صحنه درگیری برسانند و ضارب خشمگین را دستگیر کنند تا نیروهای پلیس که با تاخیر فراوان به محل رسیده بودند، وی را تحویل گرفته و با خود ببرند.

 

بدین ترتیب شاید این نتیجه گیری چندان بی راه نباشد که برخلاف گذشته های نه چندان دور که همراه بودن خانواده با کسی ممکن بود از درگیری جلوگیری کند، مردانگی و جوانمردی تا آنجا در جامعه.مان مهجور شده که شنیدن این دست حوادث تلخ گویی تبدیل به جزئی جدا ناپذیر از اخبار حوادث در شهرهای مختلف کشورمان شده است؛ حوادثی که برای ریشه کن کردنشان، هم اقدامات عاجل نیاز است و هم بررسی های دقیق و کارشناسی که به ندرت رخ می.دهد!

 

 

جدیدترین مطالب سایت