مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 22 مرداد 1397

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

با بازیگران و هنرمندانی که از طریق اینستاگرام زندگی شان را بروز میکنند وبا طرفدارانشان در میان میگذارند آشنا شوید در ادامه با آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.

شروع میکنیم با این عکس از آقا آرتین و آقا آدرین عبدلی، پسرهای فسقلی شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون (بیشتر تلویزیون) که با بازی در “خط قرمز” قاسم جعفری در اواخر دهه هفتاد، چهره شد.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)وجود اندک بر و رو در هر چهره ای، او را گرفتار پدیده “خودشیفترینگ” میکند. پدیده ای شایع که در اثر آن تعداد سلفی های کلوز آپ آن شخص از صورتش ده ها برابر شده و این سلفی ها در رده های موضوعی مختلف نظیر: صبحگاهی، بی آرایش، کم آرایش، پر آرایش، مریلین منسون، قبل از خواب و در حالِ خواب،

ثبت و منتشر میشوند. البته بر و رو و چهره ی خوب داشتن شرطی لازم برای این پدیده نیست، خیلی از همین چهره ها هستند که با صورتی نزدیک به صورت یحیی توره در دوران بلوغ، به این پدیده گرفتار هستند. 

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

یک دورهمی هنری – فوتبالی که احتمالاً افتتاحیه یک رستوران و یا یک گلریزان خیریه است. البته اگر یک مسابقه تبلیغاتی نباشد! معصومه کریمی، یگانه مونوپادِ دنیای هنر زحمت این سلفی که رضا جاودانی، محمدرضا احمدی، علیرضا مرزبان، عارف لرستانی و مریم معصومی در آن حضور دارند را کشیده است.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

سلفی گرمِ گلاره در حال دوچرخه سواری در جنوب.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

این سلفی کمند امیرسلیمانی و پسرش ایلیا در دسته خودشیفترینگ قرار نمیگیرد و در فراتر از آن یعنی در دسته رَد دادگان عالم هنر – که پیش تر بار ها به آن پرداخته شده – قرار میگیرد. متاسفانه روز به روز شاهد تعداد بیشتری از چهره هایی هستیم که به این دسته اضافه میشوند.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

شاید باورتان نشود ولی فرمان فتحعلیان پسری 18 ساله دارد که دیروز تولدش بوده است. ضمن عرض تبریک به فرمان و پسرش ایلیا باید خدمت همه عزیزانی که با ترانه های فرمان فتحعلیان خاطره دارند عرض کنم که متاسفانه این حقیقت دارد که دارید پیر میشوید!

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)افسانه خانم بایگان، یکی دیگر از صاحبین نمایندگی های مجاز عرضه قالی کرمان در سینما، در جشن تقدیر از اصغر فرهادی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)الهام حمیدی و بدل اش در سریالی که در دست بازی دارند. همانطور که شاهد هستید سینما و تلویزیون ایران دریایی از استعداد هاست و از هر نوعی در آن پیدا میشود! کاری با جنسیت و سبیل اش نداریم، حداقل سعی میکردید معیار های فیزیکی و حجمی را در انتخاب بدل در نظر میگرفتید!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)امیر جدیدی اینگونه عروسی رفیقش را تبریک گفت. تبریک به دوستِ امیر و همه تازه داماد های جمع ^_^
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)گویا علی زند وکیلی از اینکه اسکندر تخت جمشید را آتش زده خیلی ناراحت است و با گذشت بیش از 2 هزار سال هنوز نتوانسته با این قضیه کنار بیاید و هرگاه به تخت جمشید میرود قیافه اش به هم میریزد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)سامان گوران، در انتظار پرواز استانبول – ارومیه. ارومیه یکی از زیباترین شهر های ایران است و اگر فرصت سفر به آن جا را دارید به هیچ وجه دریغ نکنید. شهرِ نقل و عرق! البته عرقیجات گیاهی و دارویی منظورمان است! تقصیر ما نیست یکی از فرزندان خانواده خلاف از آب درامده و نام تبارشان را بد کرده، بقیه بچه ها خوب و درسخوان هستند. مثلا همین نعنا، درسش را خوانده و متخصص معده شده، و یا خارخاسک (فحش نیست) فلوشیب اورولوژی است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)احسان جان الآن شما با این ژست فایت کلابی خود در حال عشق ورزیدن هستی؟! صد سال سیاه نمیخواهیم بورزی!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)رضا توکلی در روز درختکاری، نهالی با یاد رفیق دیرین اش عمو حسن جوهرچی کاشت.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)علی عمرانی در روز درختکاری، در کنار درختی که طبیعتاً دیروز کاشته نشده است و از آن استفاده تزئینی شده است!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)علیرضا حقیقی از بازگشت خود به تمرینات خبر داد. تا دیروز داشت روی شن های نرم سواحل مدیترانه ای پرتغال میخوابید و سلفی میگرفت، از امروز روی تشک در باشگاه ورزشی میخوابد و سلفی میگیرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)دوستان توصیه ِ خاله نسرین را یادداشت و آویزه گوش که کردید بگویید تا برویم سراغ عکس بعد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)ریما رامین فر (و یا صفحه منتسب به وی) این سلفی از سارا و نیکا فرقانی اصل، دو دختر بانمک اش در سریال های پایتخت به اشتراک گذاشته است. سارا و نیکا در سوئد زندگی میکنند و صرفا بخاطر بازی در پایتخت به ایران می آیند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)سحر زکریا بازیگر مجموهای طنز تلویزیون و سینما در یک مراسم. آن آخرین لحظه، دقیقا زمانی که میخواهید پای از خانه بیرون بگذارید خیلی لحظه مهمی در زندگی است، لحظه ای که میتوان درنگ کرد و یک بار دیگر برای آخرین بار به آیینه نگاهی انداخت، شاید جلوی یک تراژدیِ تصویری گرفته شود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)محسن افشانی، شهروز ابراهیمی و سایر دوستان در یک رستوران در مشهد، شهری پر از رستوران های خوب و یکی از بهترین شهر های ایران برای شکم بازان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)وقتی کار آرایشگر تمام میشود و پس از کوددهی کافی به سر مبارک، میپرسد که “خوب شده؟” و تو در آینه با یأس تمام به دنبال کورسوی امید هستی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)تندیس عمو پورنگ هم رسید. البته اینی که ما میبینیم بیشتر تندیس حاجعلی رزم آرا ست تا عمو پورنگ، ولی خب چون شهرام خلج زحمتش را کشیده می پذیریم و به ایشان توصیه میکنیم در همان چهره پردازی و گریم به درخشش خود ادامه دهد و کاری با مجسمه سازی نداشته باشد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)ترجمه روان شعر زیر عکس:
غصه نخور، سریال “روزگار انتظار” که تموم بشه ، میام پیشت.
هوا یخورده سرده، تو خیابون هنگام کاری دارم، بهار نشده میام.
چند روز پیش رفتم خونه یغما اینا، رو تخت نشسته بود راجع به خزان شِر میگفت.
صبا هم خوبه، فقط اون مشکل تکرر اش حل نشده ولی مثل همیشه لطف داره بهمون.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)اشتباه نکنید، شهرام به لهجه عربی “گندم” نگفته، بلکه منظورش قند و شیرینی و این حرف هاست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)همین که آرشا در این عکس روی زمین ایستاده و شلنگ تخته نیانداخته میتوان به ادامه زندگی امیدوار بود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)خودشیفترینگ، از نوع تمام قد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)عکس دسته جمعی عوامل نمایش “ترن” در کنار عزیزانی که به تماشای آن رفته بودند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)به گزارش تالاب رامبد هم در روز درختکاری درخت کاشت. رامبد جان همین که غرس کردی کافی است، کوددهی اش را یک گروه سه نفره بر عهده گرفته اند و تصمیم دارند نه تنها تمام درختان کاشته شده، بلکه تمام فلات ایران زمین را دوباره کوددهی کنند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)امیر خان دژاکام، سر یکی از کلاس های درس اش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)گویا عکس های آلبوم حمید لولایی به برگ های آخرین خود رسیده است و حمید خان در مرحله خودزنی هستند. چند روز دیگر صبر کنیم میتوانیم عکس های فاز “بی آبرویی” ایشان را هم لایک کنیم. هر چه باشد عکس و اینستاگرام است! اهمیتش از همه چیز بیبشتر است!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)علی جان شو آف ات که تمام شد لباس بنده خدا را بده تا شیفت اش را به پایان ببرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)جشن تولد علامت سوال سالگی مجید مشیری مبارک. عکسی از جشن دو نفره اش در کنار همسر جان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)منتظر اجازه شما بودیم سحر جان، که شکر خدا صادر شد. دوستان، از این لحظه میتوانید با خیال راحت شاد باشید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)آن دخترک روس را که به خاطر دارید؟ همان که عکاس اختصاصی سردار آزمون و سعید عزت اللهی بود. نمیدانیم چه اتفاقی افتاده که سعید عزت اللهی یک باره با بولدوزر از روی وی رد شد و اینگونه او را تخریب کرد. نمیدانیم چرا ولی طاهره خانم چنگال بدستِ درونم یک حدس هایی میزند!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)عخیییی!
(استوری دختر روس)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)بله! طاهره خانم درونم هیچ گاه اشتباه نمیکند! گویا فشار از جای دیگری بود! باز خوب است که آشتی کردند، ما کلی آرزو برای این دو عزیز داریم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)بله ترلان جان درست میفرمایید! نگه داشتن به زورِ فشار و ریپورت :)) 
امان از این دهه هفتادی های ناقُلا!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)نصرالله رادش و مهرداد ضیایی، میهمان های جدید حسین رفیعی در ویژه برنامه نوروزی اش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)اولین بار است که هدیه تهرانی عکسی از کودکی هایش میگذارد، عکسی که نشان میدهد از همان موقع عاشق طبیعت بود. عکسی متناسب با روز درختکاری.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)الناز حبیبی، کمند امیرسلیمانی، بهنوش بختیاری، بهاره رهنما و سایر عزیزان در یک دورهمی. خیلی خوب است که این عزیزان هر وقت بیکار میشوند، خودشان برای خودشان کار میتراشند! مثلاً بهنوش زنگ میزند به بهاره که کارم در فلان جا تمام شد، تو چیکاره ای، بهاره نیز پاسخ میدهد که من هم عصرها بیکارم،

به گزارش تالاب یخورده پول دارم بیا یک تئاتر راه بیاندازیم، سالن آشنا هم دارم، الناز و کمند هم بیکار هستند، آن ها را هم می آوریم! در پایان هم یک نقش افتخاری به امیر مهدی ژوله میدهند و اینگونه تئاتر عزیزان شکل میگیرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)پیام تبریک تولد عشقولانه امیریل ارجمند برای همسرش یاسمینا باهر. خیلی تبریک میگویم امیر جان، ولی جسارتاً سطر آخر پیام را از هر جایی که کپی کرده ای، اشتباه است و مخصوص تولد فرزندان است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)حسین پاکدل در کنار همسرش عاطفه رضوی، برادرش مهدی پاکدل و دخترش سبا، در پستی به بهانه تولد عاطفه رضوی بازیگر خوب سینما، تئاتر و تلویزیون. تبریک بی پایان به این خانواده دوست داشتنی و هنرمند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)مارال بنی آدم با این پست تولد پسر عزیزش را تبریک گفت. علامت سوال های ذهنتان را درک میکنم ولی متاسفانه نمیتوان پاسخی به آن ها بدهم، چون خودم هم زیر و بم اش را به صورت دقیق نمیدانم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)دیروز سالروز درگذشت دکتر محمد مصدق بود، مردی که با ایستادگی در برابر ظالمان نفتخوار و ملی کردن صنعت نفت، بر بلندای تاریخ ایران قدبلند تر از خیلی های دیگر، ایستاده است و خواهد ایستاد. پست حسن فتحی به همین مناسبت را شاهد هستید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)مهناز افشار با این سلفی اعلام کرد که در حال کار در پروژه جدید است و کاری با اتفاقات اخیراً رخ داده در راهروهای قوه قضائیه و زندان اوین ندارد. اگر هم داشته باشد، واکنش اش به آن ها عادی و حرفه ای است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)آبه گزارش تالاب فرین به دیبا زاهدی که هنر استفاده از آباژور و مشتقات آن را به خوبی یاد گرفته و خودش عکس هایش را سانسور و درج میکند. مطلب امروز به پایان رسید. ممنون از همراهی تان، امیدوارم تا فردا شاد و خوش اخلاق باشیدآخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (39)

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت