آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

مجموعه : اخبار چهره ها
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

 

با تصاویر هنرمندان همراه شوید در ادامه با آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.

 

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان. مثل همیشه با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی در روز گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از این که امروز هم ما را انتخاب کرده اید. فرزندان نازنین جواد نکونام که با آمدنشان زیبایی های زندگی جواد را چند برابر کرده اند. امیدواریم زیر سایه پدر و مادر قله های موفقیت و سعادت را بپیمایند، نه تنها آریان و خواهرش بلکه تمامی کوچولوهای عزیز.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (228)

 

دکتر الهی قمشه ای در مراسم افتتاحیه یک موسسه خیریه به مدیریت خانم افسانه بایگان. آن عزیزی که کنار جناب قمشه ای ایستاده میهماندار هواپیمایی تاجیکستان و یا جادوگر داستان زیبای خفته نیست، بلکه خانم بایگان هستند! واقعاً جای سوال است که چرا یک خانم بازیگر در چنین مراسمی باید خودش را این شکلی کند؟!

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)عکس یادگاری علی مسعودی در کنار حنا و آروین، دوقلوهای خوردنی مجید صالحی در یک پاساژ.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)حافظ جان استایل جدید مبارک! پدر جان دیده اند این اوضاع را؟! مشخصاً که ندیده اند، چون اگر میدیدند کار به این سلفی نمیکشید!

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)از چهره علیرضا عصار مشخص است که هنوز نتوانسته نظر سنجی سیامک انصاری را فراموش کند.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)میگویند کولاکویچ پس از دیدن این سلفی از به عهده گرفتن هدایت تیم ملی والیبال ایران منصرف شده است.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)شهرزاد جان استانبول خیلی وقت است که از گزینه های پز دادن خارج شده. خیلی عقبی از ماجرا!

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)حنا خانم در حال گریم شدن برای به هم ریختن پشت صحنه ی سریال “شهرزاد” و هنرنمایی مادرش.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)تصویری کمتر دیده شده پس از مذاکرات صلح بین کابوی ها و سرخ پوست ها به رهبریِ “سپید دندان”. (کت شلوار را از رفیقش قرض گرفته)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)این روز ها منوچهر هادی و یکتا ناصر به همه جا دعوت میشوند و همه جا هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که تا کِی این جذابیت رسانه ای و موج توجهات همراه با این زوج خواهد بود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)دعای خیر، بهانه ای خوب برای گذاشتن عکس جدید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)مهدی سلطانی و همکار فسقلی اش در پشت صحنه فصل دوم سریال شهرزاد.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)بدو بدوی ماهایا پطروسیان و دوست عزیزش در تکاپوی پیش از عید. ما هم خوبیم، در حال ساختن سنگر شِنی سر کوچه مان و تجهیز شدن برای نبرد چهارشنبه شب.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)هنگامه جان مگر برای حل دیفرانسیل تمرکز میکنند؟! من تا امروز فکر میکردم که برای حل دیفرانسیل فقط تقلب میکنند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)امین حیایی در نمایی از فیلم سینمایی “دارکوب” ساخته جدید بهروز شعیبی. خیلی کم پیش آمده امین حیایی در یک فیلم با رویکرد هنری و تقریبا غیر تجاری بازی کند. شاید با دیدن داوری های جشنواره به گرفتن سیمرغ امیدوار شده است!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)کسی که نوجوانی و جوانی اش در دهه پنجاه و شصت گذشته، نمیتواند از خیره شدن به دور دست در عکس ها خود داری کند. با گوشت و خونش عجین شده این موضوع!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)مائده طهماسبی و همکار شرقی اش در حاشیه یک جشن بهاری در کاخ نیاروان. جشنواره ای به نام “عید بهار چین و عید نوروز ایران”. جشنی که در آن اجناس بنجل چینی را با عناوین بهاره و نوروزی تقدیم پاچه ی شهروندان عزیز میکنند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)بله صحیح است. حدوداً دهه چهل شمسی میشود و واقعاً جوانان آن دوره هیچگاه تکرار نخواهند شد!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)ویشکا آسایش برای بدرقه نوید محمدزاده به خدمت سربازی به دیدارش رفته بود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)پیام صاحی خواننده با سابقه موسیقی پاپ کشورمان با این پستِ استوایی اعلام کرد که تولدش است. تبریک به پیام عزیز.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)مارال فرجاد، لاله اسکندری و شبنم قلیخانی، آماده برای شروع روز کاری شان در میدان توحید. شاخه ای 5 تومن.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)علیرام نورایی و مهرداد صدیقیان در یک باشگاه ورزشی. دم عید است و همه در تلاش برای خوشگل افتادن در عکس ها هستند. البته این دو عزیز نیازی به این کار ها ندارند و ذاتاً خوب و خوشتیپ هستند. (به همان شماره حساب قبلی لطفا.)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)سلفی پرواز همای و همسر عزیزش در کنار آزاده زارعی پس از اجرای کنسرت همای در تهران.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)آخرین تلاش های هنرمندان باری برگزاری یک چهارشنبه سوری آرام. نمیدانند که این پسر همسایه ما از سه روز پیش راکت های بالستیک اش به سمت چهار راه نظام آباد در وضعیت آماده قرار دارند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)استاد محمود دولت آبادی در جشن امضای کتاب “خرستان” نوشته استاد لوریس چکنواریان. استاد کاری ندارد که محیط بسته است و مکان عمومی، سیگارش را دود میکند. کسی هم جرأت اعتراض ندارد!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)این چند سال چقدر اسکل بودم خودمو قایم کرده بودم… چه موقعیت ها و پیشنهادایی که از دست دادم…
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)کوروش سلیمانی، سوگل طهماسبی، بیتا سحرخیر، الهام جعفرنژاد و سایر همکاران در پشت صحنه سریال جدید “شکوه یک زندگی” به کارگردانی رضا بهشتی که سابقه خاصی در سینما و تلویزیون ندارد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)آقای ملکی هم چند هفته ای است که کار و زندگی و سازمان آتش نشانی را بیخیال شده تا در عکس ها کنار عزیزان بایستد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)امروز تولد استاد فرهاد فخرالدینی یکی از بزرگان موسیقی ایران و رهبر سابق ارکستر ملی ایران است. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای این استاد گرانقدر.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)طناز طباطبایی در پردیس چارسو، برای اکران ویژه فیلم “ویلایی ها” ویژه خانواده معظم شهدا. غیر ممکن است یک فیلم خارج از نوبت اکران و غیر از جشنواره اکران شود، ولی خب اینجا ایران است و پر از استثنائات!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)سلفی نیما کرمی در کنار اقبال واحدی که دخترش نیل را در آغوش دارد. شما هم هر وقت اقبال واحدی را میبینید احساس میکنید که باید هر چه زودتر نان پنیر و چای شیرینتان را بخورید و سوار سرویس مدرسه بشوید؟!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)افشین هاشمی، سینا رازانی، بهنوش طباطبایی با موهای پوستیژ و سامان احتشامی در پشت صحنه نمایش “نام تمام مادران”.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)مسئولین به صورت شبانه روزی در حال تلاش و پیگیری هستند تا ببینند که کدام برنامه است که همه مردم از آن لذت میبرند تا بودجه اش را قطع کنند و خرج پروژه هایی مثل کیمیا و معمای شاه بکنند. کلا دمِ صدا و سیما در این مورد خیلی گرم است!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)صفحه ی عباس غزالی را زیر و رو کنی، چند مود تک و توک عکس از خودش میبینی، بقیه اش یا با برادرش یونس است یا با فرزندانِ اقوامش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)بهنام تشکر و روشنک گرامی در پشت صحنه یک سریال جدید دیگر. سریالی به نام “گمشدگان” ساخته رضا کریمی. باید منتظر بمانیم ببینیم که این سریال های جدید در چه سطحی از کیفیت و البته کمیت قرار دارند!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)سیاوش خیرابی سعادت شروع سال جدید در کنار حرم امام رضا (ع) را بدست آورده است. زیارت قبول سیاوش جان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)بابک جهانبخش هم به تماشای کنسرت محمدرضا گلزار رفته بود. چه الکی الکی این گلزار هم خواننده شد!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)آنا نعمتی در حال تمرین و یافتن فیگور مناسب برای عکس سال نو در کنار سفره هفت سین با کتاب قرآن در دست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

تصاویر بازیگران ایرانی جدید،عکس بازیگران اینستاگرام

– مگه قرار نشد سند جور کنی بیاریم بیرون؟ + بخدا جور میکنم، نگران هیچی نباش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)گلاره عباسی هم به جمع پر تعداد گدایان رأی برای برنامه سه ستاره پیوست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)الناز شاکردوست برای گذاشتن عکس آتلیه ای جدیدش نه دنبال بهانه میگردد و نه دلیل. همینجوری خشک و خالی میگذارد و خیلی هم از این کارش راضی است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)به گزارش تالاب اندیشه فولادوند، مصطفی زمانی، کیومرث خان پوراحمد و مسعود خان فروتن هم در کنسرت مشترک همای و عالیم قاسیم اُف حضور داشتند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

عکس بازیگران و افراد معروف ایرانی

 

با این پستِ دارک از علی شادمان مطلب را به پایان میبریم. در کنار کامنت های پر دل و قلوه ای که در زیر عکس شاهد آن هستید. احتمالاً منظور همسر شهاب حسینی از این تعاریف، نقشی است که علی در فیلم “ساکن طبقه وسط” داشت (البته آن جا هم مادر و فرزند نبودند!). خلاصه هر چه که هست،

 

ناشی از صمیمیت بین عزیزان است و این را میدانیم که علی سنِ پسرِ خانم قنبری را دارد. تا مطلب بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (46)

ستاره های ایرانی ،بازیگران و ستاره های ایرانی

 

 

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت