آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)

مجموعه : اخبار چهره ها
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)

 

با سری جدد اخبار و حواشی داغ بازیگران و سینمای ایران در خدمتتان هستیم در ادامه با آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور سایت تالاب را دنبال کنید.

 

سلفی خوش حس و حالِ پدر و پسر خوشتیپ، فرهاد و امیر بردیا مجیدی، شروعی خوب این سری مطالبمان است. امیدوارم تا پایان مطلب همراهمان باشید.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)آقا مهدی هاشمی (از نوع غیر اِوینی) و نوه عزیزش که میشود فرزند نورا هاشمی، با ظاهری کاملاً سِت کرده. آرزوی سلامتی داریم برای این هنرمندِ با اخلاق و عزیز.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)نوتِ عجیب و مرموز امیرحسین رستمی که هواداران را بسیار نگران کرد، نوتی که تنها در آن نوشته “دارو ندارم”. امیدوارم هر موضوعی که برای امیر پیش آمده بود، ختم به خیر شده باشد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)انقدر با اطمینان نگو خاطره جان، مطمئنم خیلی ها هستند که حس بیرون ماندن یک گوش از زیر شال به حالت متعجب را تجربه نکرده اند. مثلا همین ایمان عبدلیِ خودمان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)زانیار عزیز با موهای قشنگ اش در یک جایی. خیلی آشناس این مدل موها. یک بار یک جایی دیده ام، فکر کنم یکی از برنامه های شبکه مستند بود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)آها یادم آمد کجا دیده ام!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)علی صالحی عزیز تولدش را در کنار مادر جان جشن گرفت. تبریک بی پایان به علی و آرزوی سلامتی برای مادر عزیزش.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)با اینستاگرام، بهشاد مختاری را به احمد ایراندوست تبدیل کنید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)صبحانه لاکچری عزیزشان که مطمئناً یک صبحانه کاری است. با حضور عبدالرضا کاهانی، رضا عطاران، حمید فرخ نژاد، سعید عرب و دوست عزیزشان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)تولیدی پفک نمکی مینو پس از فعالیت 50 ساله در کشورمان، روز گذشته، به دلایلی نا معلوم، به پایان حیات خود رسید و اعلام ورشکستگی کرد. کارشناسان از ورود یک شوک عظیم به این تولیدی خبر داده اند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)روشنک عجمیان، لاله صبوری و السا فیروزآذر در برنامه نوروزی حسین رفیعی که سازمان پس از سال ها دوباره به وی اعتماد کرده است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)رضا گلزار که چند وقتی میشد اخم کردن را کنار گذاشته بود، این عکس را گذاشت و همه کم کاری های اخیر را جبران کرد!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)بهنام تشکر، ساعت 8 صبح، سر کلاس فلسفه.

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)یوسف تیموری با لباس زیبای عربی در حال گشت و گذار در شهر زیبای آبادان. آرزوی سلامتی و اوقات خوش داریم برای تمامی هموطنان عرب زبان. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)پاسخ عالی و طنزمحور محسن چاوشی به منتقدانِ پر حسد. این مینی فولکس، همان ماشینی است که صدای محسن چاوشی را تولید میکند! :))
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)سفر ابدی بانو مهین کسمایی خبر تلخ این چند روز گذشته بود. باید وداع کرد با صدای گرم و دلنشن این دوبلورِ کهنه کار که گُلِ آن در فیلم “مادر” زنده یاد حاتمی بر خاطراتمان نقش بست و هیچگاه پاک نشد. روحشان شاد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)خاطره بازی میکنیم با این عکس قدیمی از زنده یاد حسن جوهرچی در کنار همسر و فرزندان عزیزش در سال های نه چندان دور. هنوز هم هضم واژه “زنده یاد” پیش از نام حسن جوهرچی برایمان سخت است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)بهنوش خانم طباطبایی هستند، در نمایی از تئاتر جدیدی که در حال اجرا دارند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)هومن سیدی، با گریمی که در سریال “عاشقانه” ساخته منوچهر هادی داشته است. هومن “تقریباً” بهترین بازیگر این سریال است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عمو رضا رویگری و همسر جان در کنار پزشک معالج ایشان. آرزوی سلامتی داریم برای رضا رویگری نازنین.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)کیهان ملکی، یکی از حضار مراسم تجلیل از اصغر فرهادی که در خانه سینما برگزار شد. کیهان اگر به همین روند ادامه دهد می تواند یکی از گزینه های بازی در نقش “فتحعلی شاه قاجار” باشد. البته پیش از این باید به فکر یک نفر باشیم که بخواهد آن دوره ی “شیرین” از تاریخ ایران را بسازد! جان؟! آقای ورزی؟! احسنت چرا به فکر خودم نرسید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)به گزارش تالاب اصغر فرهادی به همراه همسر و فرزند عزیزش در مراسم تجلیل از وی به مناسبت برنده شدن جایزه اسکار. حجت الله ایوبی معاون سینمایی وزیر ارشاد هم در این مراسم حضور داشت.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عکس یادگاری هانا کامکار در کنار اصغر آقا، در کنار کیک مخصوص این مراسم. الحمدلله در هنر کیک سازی در این چند سال پیشرفت محسوسی داشته ایم!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)هدیه تهرانی که این روز ها تمام دغدغه اش حول محور محیط زیست ایران و حمایت از حیات وحش آن میگذرد، در نمایشگاه عکسی با همین موضوع حضور پیدا کرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)هر وقت خواستید سام درخشانی را از نزدیک ببینید، به پیست دیزین بروید به احتمال زیاد آنجاست. اگر هم آنجا نبود، حتماً در ساختمان جام جم در استودیوی یکی از برنامه های تلویزیون است. جای سومی وجود ندارد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)وقتی استیکر اشتباهی میفرستی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)نجمه جودکی هم عکسی از کودکی هایش رو کرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)سلفی کوئین های اینستاگرام در پشت صحنه یک تئاتر. تئاتر ایران هیچگاه حتی در خواب هم تصور چنین روزهای تلخی را نمیکرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عکسی بانمک از کودکی های علی آقا کریمی، در دورانی که “شماره 2” مدل موی رایج همه پسر بچه های ایران زمین بود و خبری از تتلویی و قاچ هندوانه ای نبود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عکس یادگاری لیندا کیانی، نازنین بیاتی و همکاران عزیزشان جلوی تماشاخانه ایران شهر. گویا عزیزان هم یک تئاتر در دست اجرا دارند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)به گزارش تالاب سلفی یکی از هواداران با ترانه علیدوستی، در لوکیشن سریال شهرزاد که دارد به روز های پایانی فیلمبرداری نزدیک میشود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)مهدی سلطانی هم از کار سخت و فشرده در این پروژه خبر داد و گفت که هنوز زمان پخش سریال به صورت قطعی مشخص نشده است.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)زهرا نعمتی قهرمان تیراندازی کشورمان بر سر مزار شهدای گمنام. روحشان شاد و راهشان پاینده باد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)کامبیز دیرباز در جشنواره مد و لباس. عزیزان خوش لباس تر و خوش هیکل از کامبیز پیدا نکرده اند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)یک ژست بی نقص و متناسب با اوضاعِ اینستاگرام از امیر مانی جان، پسر بانمک مهسا کرامتی و راما قویدل.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عکسی دیده نشده از حاشیه مراسم اسکار.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)آسایش دو گیتی، تفسیر این شلوارِ نوید محمدزاده است و بس! خوابیدن روی ابر ها چیزی جز این نمیتواند باشد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)یک بار یکی از هنرمندان خانم کشورمان به بندر عباس رفت و با این نقاب ها عکس نگرفت، عصر فردایش مُرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)کاملاً مشخص است که کارگردان اخیراً مجوز استفاده از عکس های سریال شهرزاد در اینستاگرام را صادر کرده که یک باره همگی عکس گذاشته اند!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)سلفی لیلا بلوکات در کنار بانو سیمین معتمد آریا در مراسم تجلیل از اصغر فرهادی. وضعیت حجمیِ گونه های خانم بلوکات از توپ تنیس به توپ فوتبال دستی تنزل پیدا کرده است ولی بعید است دیگر از این پایینتر بیاید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)بای بای اصغر فرهادی و استاد شهرام ناظری در مراسم تجلیل از اصغر آقا در خانه سینما. می گویند هنگام صدا زدن جناب فرهادی روی سن برای تقدیر از ایشان، آهنگ معرف و افتخارانگیز “اصغر آقا بفرما” از یکی از اساتید بزرگ و مخالف کاپی کاری موسیقی در سالن طنین انداز شده بود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)سولماز غنی و همسرش با کلاه های میزبان خود، یعنی یغما گلرویی و همسرش. حدس زدن اینکه اینجا خانه یغماست کار سختی نیست، چون تعداد کسانی که چنین عکس بزرگی از احمد شاملو را به دیوار پذیرایی خانه شان میزنند، خیلی زیاد نیست.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)ای بابا، باز هم برخی عزیزان بخاطر لوس بازی و عشوه گری چرخه طبیعت را زیر سوال بردند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)وقتی میشنوی قرار است خواستگار بیاید.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)علی صادقی و رفقایش در پیست اسکی. امیدواریم اسکی رفتنِ این حجم از نمک باعث آب شدن برف های پیست نشود.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)استاد مشایخی با چسباندن دو عکس جدا از هم به یکدیگر و عرضه ی آن به عنوان عکس یادگاری، عصر جدیدی در عکس های یادگاری اینستاگرامی رقم زدند. در کنار محمدرضا خان طالقانی، قهرمان پیشکسوت کشتی کشورمان.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)شهاب حسنی و رامین پرچمی، دو رفیق صمیمی و قدیمیِ دنیای سینما در کنار همکار عزیزشان در یک جایی که به آن ذکر نشده است. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)خاطره بازی احمدرضا عابدزاده از سال های نوجوانی و بازی در تیم هلال احمر اصفهان در کنار هم بازی اش حسن غازی که بعد ها به مقام شهادت نائل شد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)زیبا بروفه در هتل عباسی اصفهان جای همه ما را خالی کرد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)سلفی بیتا سحرخیز در کنار رفقا به صرف یک املت کثیف و مشتی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)نرگس آبیار، پانی پناهی ها و آزاده شمس در مقابل کلیسای بزرگ و معروف میلان در ایتالیا. عزیزان به نمایندگی از گروه فیلم “نفس” به ایتالیا رفته اند تا در یک جشنواره شرکت کنند. “نفس” یکی از بهترین فیلم های امسال بود. 
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)خسرو خان احمدی و فریده خانم سپاه منصور، دو هنرمند پیشکسوت و فوق العاده توانا در هنر بازیگری در پشت صحنه تئاتر موفق “ترن”.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)– خوبی عزیزم؟ 

+ بله خوبم.

-کجایی؟

+ خونه، دارم استراحت میکنم.

– یه سلفی فوری بده تا مطمئن شم خوبی.

+ باشه عزیزم. (عکس زیر)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)ممنون از ماهایا پطروسیان که با این پست مربوط به فیلم “از صمیم قلب” ساخته بهرام کاظمی، یاد و خاطره عسل بدیعی، ستاره سفر کرده سینمای ایران را زنده کرد. (توالیِ عکس ها اتفاقی بوده است به جان خودم!)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)شاهرخ استخری اینگونه صفحه پیام داداشیان هم بازی اش در سریال “پرواز در ارتفاع صفر” را تبلیغ کرد تا او هم به جرگه چند صد K هایی ها بپیوندد.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)احسان کرمی، هدایت هاشمی و محمد بحرانی، سه عدد از خوب های معدود سینما و تئاتر.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)معمایی که منوچهر هادی طرح کرده است. ینظرتان کدام سوفیاست؟ نوزاد سفیدپوش یا آنی که سمت چپِ نوزاد قرمزپوش است؟!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)اعتراض هوشمندانه و شاعرانه شبنم مقدنی به خانه تکانی عید. مخصوصاً کار نفرت انگیز پاک کردن شیشه ها!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)پیام تبریک به سبک همسایه های ترانه علیدوستی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)کورشتوان تهاموف، یکی از نوادگان آنتون چخوف.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)زمستان رفت و برف ها آب و تمام شدند ولی عکس های برفی هنوز نه!
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)فرهاد قائمیان در کنار سعید داخ که خود را برای هنرنمایی در نقشِ علیرضا منصوریان در یک مجموعه آماده کرده است. (تبریک بی پایان به فرهاد قائمیان عزیز بمناسبت تولدش)
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)شبنم قلیخانی در آتلیه. با نزدیک شدن به عید نوروز باید منتظر عکس های آتلیه ای بیشتری باشیم.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)آزاده صمدی این عکس از خود در پشت صحنه “خوب، بد، جلف” ساخته پیمان قاسمخانی را به اشتراک گذاشت. فیلمی که خوب می خنداند و میتواند دقایقی شاد در کنار خانواده به شما تقدیم کند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)ستاره پسیانی و نفس بازغی عزیز در مراسم اکران خصوصی فیلم “هلن” ساخته علی‌اکبر ثقفی.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)امیرعلی نبویان و بوسه ی عشق و سپاس بر دستان همسر عزیزش، در مراسم رونمایی از کتاب صوتی “شهر قصه”.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)عیادت چندی از خانم های هنرمند از بانو ملکه رنجبر، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که برایشام آرزوی سلامتی و طول عمر داریم. فلورا سام، زهرا سعیدی، مرجانه گلچین و سایر عزیزان در این کار خیر حضور داشتند.
آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)به گزارش تالاب تیر خلاص مهران رجبی، به ژست کهنه ی “خیره به افق دریا”. مطلب امروز به پایان رسید. ممنون از اینکه همراهمان بودید. تا فردا یا حق.آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف کشور (38)

 

 

 

جدیدترین مطالب سایت