مجموعه : اخبار چهره ها

ابراز ناراحتی بهاره‌ رهنما در اینستاگرام + عکس

ابراز ناراحتی بهاره‌ رهنما در اینستاگرام + عکس

این روزها شایعه جدایی بهاره رهنما در شبکه های اجتماعی پیچیده است. نباید در زندگی خصوصی کسی دخالت کرد. شاید ناراحتی وی از چیزی دیگر باشد. ولی به هر حال نوشته های زیر در خبرگزاری های زیر پیچیده است.

بهاره رهنما که این روزها شایعه جدایی از همسرش دهان به دهان می چرخد مدتی است که در اینستاگرام خود تنها از دخترش می نویسد و غمگین است.

او در اخرین پست اینستاگرامی خود نوشته: تجربه هاي اخير :اين روزا امتحاناي تقريبا سختي رو دارم ميگذرونم، به ظاهر چهار تا عكس و كار كسي نبايد نگاه كرد ، پنهان نميكنم كه غمگينم و فشار اتفاقات مختلف از شروع سال كمي برام سنگين بوده ، اما امروز دچار يك كشف و شهودي شدم كه گفتم شايد در ميون گذاشتنتش با شماها خالي از لطف نباشه :

امروز اومدم كمي از خدا گلگي كنم ، يكدفعه به خودم گفتم : باهار خانم تو در كل زندگيت تا الان هزازان هزار اتفاق خوب و بزرگ و ده ها معجزه داشتي تو درس و كار هميشه شانس هاي خوب بهت رو كرده ، تو رفاقت و خانواده ، تو دل مردم جا شدن ،تو سلامتيت،و…..كه يادت نموند حتي براي نصف اين خوشي ها بگي :

ابراز ناراحتی بهاره‌ رهنما در اینستاگرام + عکس

خدايا قربون مرامت دستت درد نكنه! پس الان هم بابت چند تا ناخوشي كه در مقابل اونهمه نعمت هيچه حق گلايه نداري، اين بود كه گفتم خدايا تو اين روزاي ظاهرا سخت تازه يادم اومده چقدر بايت اونهمه روزاي خوب بهت تشكر بدهكارم، خدايا ممنونتم كه يادم انداختي تو حسابمون با هم چقدر من بدهكارتم،خدايا بابت اين ناخوشي هام ممنونتم ، شكر كه تورو دارم و قوي تَر ميشم براي بندگيت. پستی که ناراحتی او را از یک موضوع خانوادگی تایید می کند.

گفتنی است، در ماه های اخیر شایعات بسیاری پیرامون جدایی زوج موفق سینما و تلویزیون ایران، بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شنیده میشد و این در حالی است که هیچ یک از آنها حاضر به پاسخگویی در این خصوص نشدند. بهاره رهنما بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت در فیلم و سریال هایی از جمله «توفیق اجباری»، «ورود آقایان ممنوع»، «سن پطرزبورگ»، «پژمان» و «مرد هزار چهره» را در کارنامه کاری خود دارد و پیمان قاسم خانی نیز نویسنده و بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با فیلم هایی همچون «مارمولک»، «ساختمان پزشکان» و «شب های برره» در سال های اخیر خوش درخشیده است.

 بهاره رهنما در گفتگوی نوروزی با مجله دیده بان وقتی سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!

رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: (مردم) لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد. وی ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.

مطالب مرتبط:

بهاره رهنما در سن 18 سالگی (عکس)

عکس جالب بهاره رهنما در شام غریبان

واکنش جالب بهاره رهنما به حضور پدرش در تئاتر

تیپ جذاب و متفاوت بهاره رهنما در پاریس + عکس

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت