مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 11 تیر 1398

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی از زبان خودش (+عکس)

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی از زبان خودش (+عکس)

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی

مهدی هاشمی کـه بخاطر پخش شدن خبر ازدواج دومش اینروزها یکی از داغ ترین اخبار شبکه هاي‌ اجتماعی شده مورد بررسی قرار خواهیم داد. بـه گفته این بازیگر معروف او همسر دوم ندارد و خیلی سال اسـت از همسر اولش جدا زندگی میکند.

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی از زبان خودش (+عکس)

مهدی هاشمی: من 2 همسر ندارم، یک همسر دارم

سال‌هاست با خانم آدینه زندگی نمیکنم

مهدی هاشمی بازیگر مطرح سینما، تلویزیون و تئاتر پس از حواشی اي کـه بـه تازگی برایش در فضای مجازی وجود آمد، با ارسال یادداشتی اختصاصی برای بانی‌فیلم درباره عده اي از موضوعات توضیحاتی را ارائه کرد.

بـه گزارش بانی فیلم، مهدی هاشمی دراین یادداشت متذکر شده کـه او و گلاب آدینه سال‌هاست کـه با توافق جدا از یک دیگر زندگی می کنند.

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی از زبان خودش (+عکس)

متن کامل یادداشت:

درود مجدد بـه دوستان فضای مجازی
من یک همسر دارم و او مهنوش صادقی اسـت. اینروزها متهم بـه دو همسری شدم و گویا بواسطه اعلام ازدواجم، خانم آدینه و دخترم نورا را شوکه کردم، در حالی کـه آن گونه نیست.

ما یعنی من و خانم آدینه سال‌هاست کـه با توافق جدا از هم زندگی می کنیم، زیرا به دلیل عدم تفاهم فکری کـه باهم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود کـه بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت، اما بـه دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایي کـه شغلمان برایمان ایجاد می کند ترجیح دادیم بـه این جدایی رسمیت نبخشیم.

از آنجایی کـه خانم آدینه بـه ویترین و ظواهر علاقه دارند با منتشر کردن عکس‌هایي دو نفره کـه مربوط بـه گذشته بودو همچنین درست کردن صفحه‌اي بـه نام من در فضای مجازی و منتشر کردن اخباری از طرف من خواستند از زندگی ما اسطوره‌اي بسازند و زندگی عاشقانه‌اي را نمایش دهند.

ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی از زبان خودش (+عکس)

همسر جدید مهدی هاشمی

من دراین سالها تنها بخاطر فرزندم و حفظ حرمت‌ها و احترام ایشان سکوت کردم و زندگی شخصی خودم را ادامه دادم، اما حالا دخترم سی و هشت ساله اسـت، شخصی اسـت مستقل کـه خود دارای همسر و فرزند اسـت و من پس از ان جدایی محرمانه بدون آنکه زندگی ان دیگری را خراب کنم بعد از مدتی با خانم مهنوش صادقی «نویسنده و بازیگر» کـه همفکر، هم سلیقه و همکار بودیم ازدواج کردم تا بـه ان جدایی رسمیت ببخشم، آیا این معنی‌اش دو همسری اسـت؟!

در تمامی این سالها با سمپاشی و بایکوت کردن مهنوش مانع ادامه کار حرفه‌اي او شدند و وی را خانه‌نشین کردند کـه او بـه احترام حرفه و گذشته من سکوت کرد ولی حالا بعد از سکوتی طولانی به دلیل این کـه این فشارها و سمپاشی‌ها همان‌ گونه ادامه داشت و شدت گرفت در لحظه‌اي عصیان کرد و این ازدواج را علنی کرد کـه البته من بـه او حق می دهم، و این جنجال بـه پا شد.

این ازدواج با صداقت و اصالت بودو هست با حفظ حرمت طرف دیگر حقایق پنهان دیگری هم هست کـه من با حفظ احترام بـه همه ی بـه همین مقدار کـه با اشاره گفتم بسنده می کنم.

درضمن من در هیچ یک از فضاهای مجازی صفحه‌اي ندارم. امیدواریم هیچ وقت شاهد قضاوت هیچ کسی نباشیم و امیدواریم همه هنرمندان ما زندگی خوبی را داشته باشند ….
مهدی هاشمی زندگی شخصی خودش را دارد و ما هیچ وقت نباید کسی را قضاوت کنیم…
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت