استاد کیهان کلهر در بین 50 موسیقی دان برتر دنیا قرار گرفت

مجموعه : اخبار چهره ها
استاد کیهان کلهر در بین 50 موسیقی دان برتر دنیا قرار گرفت

استاد کیهان کلهر در بین 50 موسیقی دان برتر دنیا قرار گرفت 

 

استاد کیهان کلهر موسیقی دان سنتی و پاپ ایرانی سرمایه بلندی را برای ما ایرانیان به همراه اورد در ادامه با استاد کیهان کلهر در بین 50 موسیقی دان برتر دنیا قرار گرفت سایت تالاب را دنبال کنید.

 

کیهان کلهر که به تازگی به همراه گروه راه ابریشم جایزه گرمی را از آن خود کرد اکنون در میان 50 موسیقیدان برتر جهان نیز جای گرفته است. به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است.

 

به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است.نیویورک تایمز نوشت: علاوه بر کیهان کلهر نوازنده کمانچه از ایران، کینان عزما کلارینت سوری هم در این فیلم حضور دارد. این مستند روی سنت‌های مورد تهدید در کشورهای

 

 

این افراد متمرکز بوده و جایگاه موسیقی را در جهان خشن کنونی و تنش‌هایی که وفاداری به سنت هنری در حال توسعه ممکن است به‌وجود آورد متمرکز شده است.کن جاووروسکی، منتقد مشهور هنری، در این زمینه در روزنامه نیویورک‌تایمز نوشت که اگر در زمان پخش این مستند نمایشگر شما قطع شود،‌ بسیار جای تأسف است. اما اگر صدای آن قطع شود با یک تراژدی روبرو شده‌اید.

 

وی می‌افزاید:‌ درحالیکه این مستند برای دیدن بسیار شگفت‌انگیز است، شگفت‌انگیزتر این است که شما به صداهای آن گوش فرا دهید.این مستند بخشی از مجموعه‌ای است که درباره 50 موسیقدان عضو گروه جاده ابریشم ساخته می‌شود.