الهام چرخنده و مشکلات بازیگری بدلیل استفاده از حجاب برتر (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
الهام چرخنده و مشکلات بازیگری بدلیل استفاده از حجاب برتر (عکس)

الهام چرخنده بازیگری که چادری شد

این بازیگر کـه به دلیل استفاده از حجاب برتر مورد انتقاد هایي هم قرار گرفت و یکی از جنجالی ترین بازیگران بعد استفاده از حجاب برتر شده اسـت.

 

بیوگرافی الهام چرخنده

الهام چرخنده متولد 4 تیر 1357 در کاشان، بازیگر است ؛ دانشجوص انصرافی مهندسی معماری است، مدتی ترانه سرا بود و خوانندگی نیز کرده است، او مجری شبکه ماهواره ای هم بود، حالا یک فعال فرهنگی مذهبی می باشد.

 

سپس با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.

 

روزنامه کیهان نوشت:

 

یک بازیگر گفته «پس از اقدام بـه استفاده از حجاب برتر، قرارداد همکاری وی با چند پروژه سینمایی و تلویزیونی قطع شده اسـت.» دراین صورت لازم اسـت نهادهای قضایی و امنیتی با عاملان و آمران این مسئله برخورد کنند.

 

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون از حاضران در اجتماع بزرگ عفاف و حجاب بانوان در همدان بود.

 

وی دراین گردهمایی گفت: «امروز هفتمین سال از محجبه شدن من در جوار حرم حضرت معصومه‌«س» در قم می‌گذرد، این اتفاق باعث شد تا تعداد زیادی از افراد، رفتار من را قضاوت کنند.

 

الهام چرخنده و مشکلات بازیگری بدلیل استفاده از حجاب برتر (عکس)
الهام چرخنده

 

از زمانی کـه محجبه شدم، پنج قراردادی کـه برای بازی داشتم را لغو کردند. خیلی از افراد پس از محجبه شدنم تلاش کردند کـه دیگر من دیده نشوم چرا کـه همکارانم از این اتفاق در شوک بودند و طیف مقابل نیز در شک، در حالی‌کـه این دیده نشدن همانی بود کـه من بـه دنبالش بودم.»

 

آنچه الهام چرخنده بیان کرد، بار دیگر فعال بودن جریان نفوذ در عرصه تولید فیلم و سریال را اثبات کرد؛ همچنین عده اي از شبه روشنفکران قبلا هم نشان داده‌اند کـه برخلاف ادعای آزادی بیان، دیکتاتورهایی افراطی هستند کـه هر کس هم چون خودشان نباشد را حذف و سانسور میکنند.

 

بنابر این لازم اسـت با تهیه کنندگان آثاری کـه اقدام بـه لغو قرارداد یک بازیگر بـه خاطر برگزیدن حجاب اسلامی کرده، برخورد شود.

 


 

ازدواج اول و دوم

در سال 1375 وقتی 18 ساله بود با فرشید نوابی بازیگر ازدواج کرد، این زوج صاحب یک فرزند پسر بنام ارسطو هستند. لازم به یادآوری هستیم خانوم چرخنده یکبار دیگر قبل از فرشید نوابی ازدواج کرده بود که از همسر سابقش پسر دیگری بنام شایان دارد.

 

ماجرای چرخش چرخنده

انتشار ویدیو تبریک عید نوروز سال 93 او به رهبر انقلاب خبر از چرخ ناگهانی در روحیاتش می داد. او به شدت مورد توجه گروهی قرار گرفت و بعد از انتخاب چادر بعنوان حجاب شروع به تبلیغات گسترده و سخنرانی در محافل مختلف و حتی در کمیسیون فرهنگی مجلس نیز حضور پیدا کرد.

 

او ادعا دارد تاکنون هزاران نفر را چادری کرده است.

 

ازدواج سوم

در شهریور ماه 1396 الهام چرخنده که حالا هیچ رسانه خبری ندارد، با انتشار عکسی از دست خود که حلقه نامزدی دارد خبر ازدواج سوم خود را رسانه ای کرد، اما تابحال هیچی نام و عکسی از همسر سوم او مشخص نشده است

جدیدترین مطالب سایت