چرا برد پیت از آنجلینا جولی جدا شد ؟

مجموعه : اخبار چهره ها
چرا برد پیت از آنجلینا جولی جدا شد ؟

چرا آنجلینا جولی از برد پیت جدا شد ؟ 

یکی از خبرهای مهم بازیگران خارج از کشور طلاق دو بازیگر مشهور در دنیا بود که سر و صدای بسیاری ایجاد کرد واقعا چرا برد پیت از آنجلینا جولی جدا شد ؟ 

 

به گزارش تالاب تازه ترین اعتراف برد پیت به دلیل اصلی طلاقش از آنجلینا جولی را در ادامه این مقاله را بخوانید.

 

بازیگر «آقا و خانم اسمیت» تایید کرد که پس از جدایی از آنجلینا جولی مصرف مشروبات الکلی را ترک کرده هست.این بازیگر ۵۳ ساله چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفت‌وگویی اعلام کرد که مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته و در جلسات روان‌درمانی شرکت می کند. او در این باره گفت:«روان‌درمانی را تازه آغاز کرده‌ام و از اینکار بسیار راضی هستم.»

 

آنجلینا جولی ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ به شکلی ناگهانی دادخواست جدایی از برد پیت را به دادگاه ارائه کرد. خبر جدایی این زوج معروف خیلی زود به رسانه‌هاي دنیا راه یافت.

چرا برد پیت از آنجلینا جولی جدا شد ؟

پیت درباره جدایی از آنجلینا جولی گفت:

 

«این جدایی منشا تغییرات بسیار بزرگی بود. من به یاد ندارم که پس از فارغ‌التحصیل شدن از کالج حتی یک روز را بدون مصرف مشروبات الکلی یا مواد روان‌گردان گذرانده باشم. خیلی خوشحالم که همۀ آن‌ها را کنار گذاشتم.»

 

او با دفاع از تصمیمشان برای جدایی گفت که آن‌ها تصمیم گرفتند تا به جای پیش گرفتن راه «تنفری گزنده» با همکاری مشکلاتشان را حل کنند.

 

این بازیگر پس از جدایی از همسرش با مشغول شدن به هنرهای دستی آرامش پیدا کرده هست. او در این باره گفت:‌«حالا با بهرهگیری از چوب، گچ و گل خیلی چیزها می‌سازم.»

 

بازیگر «حرامزاده‌هاي لعنتی» درمورد ادامه فعالیت خود در سینما گفت:‌«دیگر عمده خودم را بعنوان یک بازیگر نگاه نمی کنم. این موضوع بخش اندکی از زمان و تمرکز مرا به خودش اختصاص می دهد.»

 

فیلم اخیر برد پیت با عنوان «خودرو جنگ» طنزی تلخ درمورد جنگ کشور آمریکا در افغانستان هست که از ۲۶ می در سینماهای ایالات امریکا پخش خواهد شد.

 

منبع :khabaronline.ir

جدیدترین مطالب سایت