بر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

مجموعه : اخبار چهره ها
بر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

 دست برخی چهره ها در اینستاگرام رو شد

 آپدیت اینستاگرام باعث برملا شدن فالوورهای قلابی برخی از بازیگران شد به صورتی که اینستاگرام نرم افزار خود را اپدیت کرد تا برخی معایب آن برطرف شود. در همین راستا در آپدیت جدید اینستاگرام، فالوورهای جعلی و پولی شناسایی و حذف می‌شوند.

 

اینستاگرام از همان ابتدا اعلام کرده بود که خرید فالوور جعلی و پولی ممنوع است به همین دلیل از روز یکشنبه به این قانون عمل و فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کرد. با این قابلیت مشخص شد بسیاری از چهره‌هایی که ادعای داشتن فالورهای میلیونی دارند چگونه این تعداد فالوور را به دست آورده‌اند.

 

به گزارش تالاب : اینستاگرام در آپدیت جدید خود این قابلیت را دارد که فالوورهای جعلی و پولی را شناسایی و اکانت آنها را حذف می‌کند. با این قابلیت، در تعداد فالوورهای افراد مشهور به یکباره ریزش زیادی مشاهده شد به طوری که برخی از آنها مانند بهنوش بختیاری، حسام نواب صفوی و فرزاد فرزین حدود چهارصد تا پانصد هزار فالوور خود را از دست دادند.

 

تصویر زیر صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری را قبل و بعد از آپدیت نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید با آپدیت جدید، این بازیگر که بیشترین دنبال‌کننده ایرانی را داراست حدود 400 هزار فالوور خود را از دست داده است.

 

ابر ملا شدن فالوورهای جعلی بازیگران ایرانی

تفاوت فالوورها اینستاگرام در آپدیت جدید و قدیم

 

تابناک

جدیدترین مطالب سایت