بیوگرافی ژینا کلانتری عشق سابق شادمهر عقیلی

مجموعه : اخبار چهره ها
بیوگرافی ژینا کلانتری عشق سابق شادمهر عقیلی

بیوگرافی ژینا کلانتری ؛ شادمهر عقیلی از خوانندگان مشهور پاپ اسـت که بعد از مهاجرت از ایران، برای زندگی بـه لس آنجلس رفت. شادمهر عقیلی قبل از رفتن از ایران با دختری بـه نام ژینا کلانتری نامزد بوده و بـه دلایلی این نامزدی بـه هم خورده اسـت. این ماجرای دوستی و نامزدی با استفاده از کلیپ های‌ شخصی که تولد و خداحافظی آخر شادمهر عقیلی در ایران بود لو رفت که شادمهر عقیلی و ژینا با هم می رقصند و رابطه این دو عزیز با پخش کردن این فیلم مشخص میشود،ولی این‌که این دو عزیز دیگر ادامه ی رابطه ندادند و هر کدام زندگی شخصی خودرا دارند در ادامه ی مطلب بـه ان میپردازیم.

 

بیوگرافی ژینا کلانتری عشق سابق شادمهر عقیلیبیوگرافی ژینا کلانتری

خانم ژینا کلانتری متولد 21 دی 1357 در تهران اسـت. او به دلیل رابطه اش با شادمهر عقیلی بـه شهرت رسید. این چهره سابقه بازیگری تلویزیون را نیز دارد اما بعد از آهنگ شادمهر عقیلی با نام “ژینا” مشهور شد. خیلی ها میخواستند بدانند مخاطب شادمهر عقیلی چـه کسی اسـت انتشار عکس های ژینا کلانتری با شادمهر عقیلی در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت.

 


مطلب مرتبط: شادمهر عقیلی در کنار همسر و دخترش «عکس»


 

بیوگرافی ژینا کلانتری

اما رابطه ژینا و شادمهر بـه ازدواج ختم نشد. باید بگوییم که شادمهر عقیلی بـه بيرون از کشور مهاجرت کرد و ژینا نیز با يک تاجر ازدواج کرد. چندی بعد هم صاحب یک فرزند پسر شد. اما این ازدواج نیز بـه طلاق منجر گردید شادمهر عقیلی نیز با یک خانم فیلیپینی ازدواج کرد. او هم صاحب یک فرزند دختر شد. هم چنین، شادمهر بعد از ازدواج ژینا هیچگاه از نام ژینا در این آهنگ استفاده نکرد.

 

دلیل جدایی ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی

و اما پس از آن جدایی، ژینا ازدواج کرد و از همسر او خود جدا شد. جالب اسـت بدانید که او یک فرزند پسر حدوداً ۸ یا ۹ ساله دارد. وی پس از جدایی از همسرش، مدتی را در بيرون از کشور با پسرش زندگی کرد. در آخرین اخبار منتشر شده او دوباره ازدواج کرده اسـت. کلیپی از جشن تولد شادمهر عقیلی در دهه 80 دست بـه دست شد که ژینا کلانتری عشق قدیمی شادمهر برای اولین بار در ان دیده شد.

 

دلیل جدایی ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی

دلیل جدایی ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی

باید بگوییم که در ان زمان که شادمهر عقیلی هنوز در ایران بود، یک روز بـه مهمانی دعوت می‌شود که ژینا کلانتری هم در ان حضور داشته اسـت. در واقع آشنایی ژینا و شادمهر از اینجا شروع میشود. و باید بگوییم که در نهایت این دو نفر تصمیم بـه ازدواج گرفته و با هم نامزد می‌کنند. قبل از ترک ایراناز سوی شادمهر عقیلی، مهمانی بـه افتخار او برگزار میشود.

 

 انتشار عکس های و فیلم این مراسم از سوی برخی افراد ناشناس اسم شادمهر و ژینا را به تیتر یک رسانه‌ها و اخبار تبدیل می‌کند. جنجالی که این روزها ژینا کلانتری درباره ان کاملا روشنگری کرده و طرح برخی ادعاها را رسما تکذیب کرده اسـت. سال‌ها پس از مهاجرت شادمهر عقیلی بـه ایالات امریکا خبری درباره ازدواج شادمهر با یک زن فیلیپینی شد که توجه همه ی ی را جلب کرد.

 

مصاحبه بهزاد بلور با شادمهر عقیلی در مورد عکس با ژینا

مصاحبه بهزاد بلور با شادمهر عقیلی در مورد عکس با ژینا

بهزاد بلور

شادمهر، عکس‌های‌ زیادی از جشن تولدت در اینترنت پخش شده و یک ویدیوی کوتاه. من بعضی‌هایش را دیده‌ام، بـه نظر می آید که تولدت بوده. بچه‌ها می‌پرسند این ها مال چه وقتی اسـت و خودت اجازه پخشش را دادی؟

 

شادمهر عقیلی خواننده پاپ

شادمهر

حدود سه – چهار سال پیش قبل از این‌که از ایران خارج بشوم، یک دختر خانمی که طرفدار کارهایم بود یک جشن تولد برایم ترتیب داد و خودم را دعوت کرد. آنجا عکس گرفتیم و ویدیو گرفتیم ولی قرار نبود که این ها برای همه ی پخش بشود. کسی هم از من اجازه‌ای نخواست. حالا هم که مسئله‌ای نیست، یعنی مسئله مهمی نیست.

 

و اما شرح ماجرا از زبان دوستان، آشنایان و رسانه ها

شادمهر عقیلی در زندگی شخصی خود گاهی وقت‌ها در ایران با دوستانش بـه شمال کشور می‌رفت. دوست دخترش ٰٰ«ژینا کلانتری» را عاشقانه دوست داشت و قرار ازدواج با او را داشت. بعضی‌ها عقیده بر این داشتند که شادمهر و ژینا نامزد هستند. حلقه دست ژینا هم این شایعه را از حالت شایعه خارج می کرد. نام اصلی آهنگ ژینا گل من نیز در ابتدا گل من بود. خود شادمهر در مورد نام این آهنگ گفته اسـت:

 

رابطه ی عاشقانه ژینا و شادمهر عقیلی

بعد از خروج از ایران باوجود فیلم تولد و فیلم شب رفتن و بارها دیده شدن،شادمهر با ژینا در انجمن شعر و انجمن سینما همراه بود چون خود ژینا هم یک بازیگر بود.

 

وقتی که شادمهر برای گرفتن مجوز در ایران راه بـه جایی نبرد بـه کشور خارجی رفت و با ژینا قرار گذاشت که بعد از برگشتش بـه ایران او را هم با خود بـه همان لس آنجلس ببرد. شب رفتن شادمهر، ژینا برایش یک جشن تولد گرفت که این جشن فیلمش هم موجود هست و بعد از پخش آلبوم شادمهر و برگشتش بعد از پنج ماه بـه ایران، شادمهر با صحنه ناگواری واجه شد.

 

او دید که ژینا با پسری که شوهر ژینا بود قدم میزند. شادمهر سپس دوباره بـه لس‌آنجلس برگشت و ترانه خیالی نیست را برای او خواند و حالا هم هر ترانه از نامردی و بی وفایی و خیانت می خواند مشکوک بـه این اسـت که برای ژینا میخواند تا او را سرزنش کند.

 

پست ژینا کلانتری برای شادمهر

پست ژینا کلانتری برای شادمهر

ژینا کلانتری از قرار معلوم حالا مطلقه و دارای یک فرزند پسر اسـت. وی چندی قبل ویدئویی از خود با لباس عروس در اینستاگرامش منتشر کرد که روی ان آهنگ «ژینا گل مـن» شادمهر را گذاشته بود. آهنگی که آقای خواننده سال‌ها قبل، پیش از ازدواج با همسر حالایش، برای ژینا کلانتری خوانده بود.

 

این اقدام ژینا کلانتری خبرساز شد و توجه ها را در فضای مجازی بـه او جلب کرد. او مدتی اسـت بـه دنبال افزایش دنبال کنندگانش، بـه درآمدزایی از طریق تبلیغات در صفحه ی اینستاگرامش روی آورده اسـت. این چهره هم چنین، چند روز قبل گفتگو ای تصویری با یک پیج اینستاگرامی انجام داد که در بخشی از آن درباره ی رابطه اش با شادمهر عقیلی نیز صحبت کرد.

 

واکنش کاربران به پست های ژینا کلانتری

واکنش کاربران به پست های ژینا کلانتری

عده ای از طرفداران شادمهر عقیلی در فضای مجازی از صحبت های این خواننده ی مطرح درباره ی عشق سابقش دفاع کرده اند. باید بگوییم که ان ها یادآوری و مرور خاطرات عاشقانه گذشته از سوی او را ستایش کردند. هم چنین، این کاربران تاکید کردند که هرگز خاطره عشق اول در زندگی هیچ فردی تکرار نخواهد شد.

 

مصاحبه ژینا کلانتری درباره شادمهر عقیلی

در مقابل منتقدان شادمهر عقیلی با انتقاد و گلایه شدید بیان ان گونه خاطرات توسط شادمهر را به دور از اخلاق و پایبندی وی بـه خانواده دانسته‌اند. ان ها این حرکت را نوعی تبلیغ و رپرتاژ حامیان شادمهر برای وایرال نگه داشتن او در صدر اخبار رسانه‌ها و فضای مجازی دانسته‌اند. «در حال حاضر شادمهر عقیلی دارای همسر و یک دختر بنام ملیناست».

 

حساب کاربری «مرد خوب» با ژینا کلانتری شوخی کنایه آمیزی کرد و نوشت: ژینا کلانتری هم خیلی جالبه بـه اندازه خود شادمهر مشهور شده این روزها. هم چنین، حساب توئیتری «زن شجاع» هم نوشت: منم اگه شادمهر برام آهنگ اختصاصی عاشقونه خونده بود تا روز آخر عمرم باهاش شوعاف می کردم. بعد یسری اومدن میگن ژینا کلانتری خودشو سبک کرده!

 

ژینا کلانتری از بازیگری کناره گرفت

مصاحبه ژینا کلانتری درباره شادمهر عقیلی

همزمان با فراگیر شدن این بخش از صحبت‌های شادمهر عقیلی درباره عشق سابق خود، ویدئویی از گفتگوی ژینا کلانتری، نامزد سابق شادمهر عقیلی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که حسابی سر و صدا کرده اسـت. در بخشی از گفتگو ژینا کلانتری پس از گذشت ۲۰ سال جدایی از شادمهر عقیلی، وی درباره انتشار فیلم و عکس‌هایش با شادمهر عقیلی در دوران نامزدی می‌گوید:

 

ژینا گفت بخاطر انتشار این فیلم ممنوع الکار شدم.

بخاطر انتشار این فیلم ممنوع الکار شدم. کسی که این فیلم و عکس های را منتشر کرد را هرگز نخواهم بخشید. عکس های توسط فرد یا افرادی که بـه منزل مـن معاشرت داشتند ضبط و منتشر شده بود. اما ان چیزی که مطمئن هستم فیلم که ایشان «شادمهر» هم در ان حضور داشت از منبع دیگری و خارج از محیط زندگی‌ام پخش شده بود.

 

ژینا کلانتری در تلویزیون

این ادعا که مـن بـه عمد و برای جلب توجه، عکس های و فیلم‌ها را به قصد تلافی علیه او «شادمهر عقیلی» منتشر کرده‌ام کاملا دروغ اسـت. این صحبت های ژینا کلانتری بـه سرعت در فضای مجازی با واکنش های متفاوتی مواجه شد. عده ای ضمن همراهی با ژینا کلانتری و ابراز احساسات از او بابت این که پس از گذشت ۲۰ سال سکوت خودرا شکسته و دست بـه روشنگری زده اسـت او را ستودند.

 


مطلب مرتبط: شادمهر عقیلی در راه بازگشت به ایران


 

ژینا کلانتری و پسرش اهورا مزدا

حرف های ژینا کلانتری اما منتقدانی هم داشت و او از نوک پیکان حملات طرفداران دو آتشه شادمهر در امان نماند و افشاگری درباره این موضوع را حرکتی انتقام‌جویانه از سوی ژینا قلمداد کردند. یکی از کاربران در توییتر گفته: مـن ده سالی میشه ژینا کلانتری رو دنبال می کنم. اصلا فکر نمیکردم اینطور محکم و پررنگ در مقابل خواننده بزرگی مثل شادمهر عقیلی بتونه بایسته.

 

بیوگرافی شادمهر عقیلی

بیوگرافی شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی «زادهٔ ۷ بهمن ۱۳۵۱»؛ خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و بازیگر ایرانی اسـت که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران، کار خودرا آغاز کرد. او پس از مدتی، ابتدا بـه کانادا و سپس بـه ایالات متحدهٔ آمریکا، مهاجرت کرد ودر آنجا بـه فعالیت هنری، ادامه داد.

 

شادمهر عقیلی «زادهٔ ۷ بهمن ۱۳۵۱»

زندگی

عقیلی دانش آموخته موسیقی از هنرستان اسـت. او فعالیت خودرا از کودکی آغاز کرد. با ساز زدن برادرش بـه موسیقی علاقمند شد و فعالیت موسیقایی خودرا در سن ۱۶ سالگی بوسیله پیانو شروع کرد. پس از ان در هنرستان بـه نواختن ترومپت پرداخت. همچنین عقیلی ویلن را بـه عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و نواختن بیس را از یوتیوب آموخت.

 

شادمهر و همسر فیلیپنی اش

شادمهر عقیلی درخانواده ۷ نفره با سه برادر بنام های‌ «حمید»؛ «محمدتقی»؛ «محمدعلی» و یک خواهر بنام «پروین» بزرگ شد، مادرش عاصفه و پدرش علیقلی در ۲۰ سالگی اش فوت کردنددو برادرش هم بـه ترتیب یکی در حین خدمت سربازی، یکی در زلزله رودبار ۱۳۶۹ و دیگری درسال ۱۳۹۲ فوت کردند.

 

بارداری ملیسا همسر شادمهر عقیلی

اولین آلبوم «بی کلام»

سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۵ ساله بود به عنوان آهنگساز شروع بـه ساخت قطعات بی کلامی بنام «معبود» ؛ «فصل آشنایی» و «گل گندم» کرد که بعداً تبدیل بـه آلبوم بهارمن شد این آلبوم را ۸۰۰ هزار تومان ان زمان بـه شرکت طنین فروخت تا این‌که مدتی بعد به عنوان آهنگساز کارمزدی وارد صدا و سیما شد.

 

ترک ایران و آلبوم خیالی نیست

ترک ایران و آلبوم خیالی نیست

مقالهٔ اصلی: خیالی نیست «آلبوم»

شادمهر عقیلی درسال ۱۳۸۰ پیش از اکران فیلم شب لخت بـه کانادا مهاجرت کرد. ودر آنجا موفق شد با کمپانی «نوا مدیا» قرارداد امضاء کند. هنوز چند وقتی تا انتشار اولین آلبوم او در خارج از کشور باقی‌مانده بود که ناگهان این آلبوم باکیفیت پایین در بازار ایران پخش شد.

 

بعد از یک ماه از این ماجرا آلبوم او به‌طور رسمی و با نام خیالی نیست پخش شد.

بعضی از آهنگ‌هایي که او اصلاً قصد انتشار ان‌ها را نداشت در این آلبوم منتشر شده بود. بعد از یک ماه از این ماجرا آلبوم او بـه‌طور رسمی و با نام خیالی نیست پخش شد. ترک دوم این آلبوم «ژینا» جز اولین تکنو ترنس‌های‌ ایرانی بـه‌شمار می رود.

 

بعد از منتشر شدن این آلبوم و بـه دلیل وجود نداشتن سه آهنگ: باور، می‌خوام برم، فال قهوه در آلبومی که یک ماه قبل در ایران پخش شده بود بار دیگر آلبوم او اینبار با این سه آهنگ جدید و با نام فال قهوه در ایران بـه فروش رسید.

 

ازدواج شادمهر عقیلی

ازدواج

شادمهر عقیلی سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۹ ساله بود با یک دختر فیلیپینی الاصل بنام ملیسا میامسا ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام «ملینا» می باشد.

 

از بیوگرافی ملیسا تا آشنایی

از بیوگرافی ملیسا تا آشنایی

ملیسا میامسا فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه از دانشگاه سن دیه گو می باشد که در ایالت کالیفرنیا بـه دنیا آمده ودر کار طراحی مرواریدهای فیلیپینی می باشدآشنایی او با شادمهر نیز بـه واسطه حضورش در یکی از ویدئوهای شادمهر به عنوان رقصنده بود که در نهایت این دوستی بـه ازدواج ختم شد.

 

شادمهر عقیلی به ایران باز نمی گردم

به ایران باز نمی گردم

بـه وکیل خودم وصیت کردم که اگه واسم اتفاقی افتاد بـه هیچ عنوان بدن من بـه ایران برنگرده، اون رو بسوزونن و خاکسترش رو در اقیانوس اطلس بریزند.

 

جنجال گیتار با تاریخ تولد ژینا

در زمستان ۱۴۰۲ شادمهر عقیلی ویدیو کلیپی از ویولن نوازی قطعه بی احساس را منتشر کرد که روی این ویولن تاریخ تولد ژینا کلانتری درج شده بود.

 

جنجال گیتار با تاریخ تولد ژینا

پایان دادن به شایعات

شادمهر عقیلی بعد از حاشیه هایي پیش آمده اعلام کرد، عدد ۵۸ ربطی بـه سن تولد ژینا کلانتری نداشته و این عدد شانس او بر اساس یکسری متد روانشناسی می باشد.او در اولین کنسرت رسمی خود بعد از این شایعات با معرفی همسر خود بـه حضار او را در آغوش کشید

 

آلبوم های‌ رسمی

● بهار من – ۱۳۷۶

● مسافر – ۱۳۷۷

● دهاتی – ۱۳۷۸

● مشق سکوت – ۱۳۷۸

● نغمه ‌های‌ شرقی – ۱۳۷۸

● پر پرواز – ۱۳۷۹

● خیالی نیست – ۱۳۸۱

● آدم فروش – ۱۳۸۲

● پاپ کورن – ۱۳۸۵

● تقدیر – ۱۳۸۸

● طرفدار – ۱۳۹۱

● تجربه کن – ۱۳۹۵

● تصویر – ۱۳۹۶

 


مطلب مرتبط: عکس های شادمهر عقیلی، همسر و دخترش


 

زندگی عاشقانه شادمهر و ملیسا

و در پایان 

وقتی یک موضوعی تمام شده اسـت و هر کدام زندگی شخصی خودرا دارند واقعا کار جالبی نیست شخم زدن در گذشته و این‌که یاد و خاطرات گذشته رابا ادیت کردن یکسری آهنگ ها و عکسها دوباره زنده کنید. چون ممکن اسـت فردی مثل همسر شادمهر عقیلی بی طرف باشد و بسیار از این موضوع دلشکسته شود. پس از عزیزانی که باعث ایجاد حاشیه میشوید از اینکار دست بکشیدو بـه مسائل مهم تر در جامعه بپردارید  امیدوارم آقای شادمهر عقیلی و خانم ژینا کلانتری هم در زندگی شخصی شان خوشبخت و شاد باشند و کلیپ همسر شادمهر عقیلی پایان همه ی ی شایعات و ادامه دادن ها باشد و مهم در حال بودن اسـت که هر کدام زندگی شخصی خودرا دارند و علاقه ای بـه گذشته ندارند و هر کدام عشق و از همه ی مهم تر ثمره ی عشق خودرا دارند. 

جدیدترین مطالب سایت