مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 10 اسفند 1399

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

بیوگرافی حامد زمانی 

زادروز :  ۱۳۶۷(میمه – اصفهان)
پیشه : خواننده پاپ
مدت کار : ۱۳۸۴ تاکنون

فارغ‌ التحصیل مقطع کارشناسی‌ ارشد در رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران بوده و خود را انسانی سیاسی می داند، پدرش معلم بازنشسته و مادرش خانه دار است.

مداحی و قاری قرآن

در دوران کودکی به علت بهره‌مندی از صدای خوش و استعداد فراوان و به تشویق خانواده، به قرائت قرآن و مداحی روی آورد و در این زمینه دوره‌ های آموزشی را طی کرد.

در مسابقات سراسری قرائت قرآن کریم، حائز چند رتبه برتر استانی و کشوری گردید

 بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

شروع خوانندگی

از ۷ سالگی با استعداد کهی داشت توسط پدرش در کلاس های موسیقی سنتی استاد طباطبایی در اصفهان دوره آواز رو گذراند، و بعدها به فراخور زمان به سمت موسیقی پاپ آمد.

عکس حامد زمانی

شهرت با تیتراژ

در ساا ۸۴ اولین آهنگ اش بنام زینت آسمون درباره امام حسین را خواند.

او علاوه بر خواندن برای امرار معاش ترانه سرایی و آهنگسازی نیز میکرد، در نهایت در سال ۸۸ با خواندن تیتراژ برنامه سیاسی دیروز – امروز – فردا با ترانه ای که خودش ساخته بود مورد استقبال قرار گرفت.

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

ازدواج

حامد زمانه در سال ۹۲ با الهه قرقانی ازدواج کرده است.

الهه قرقانی : باید بگویم از سر جوزدگی و هیجان نبوده که با حامد ازدواج کردم اتفاقا شناخت خوبی از حامد داشته ام قبل از اینکه حامد به این جایگاه برسد او را انتخاب کرده بودم و در تمام دوره آشناییمان دوآ تیشه ترین طرفدار حامد هستم.

حامد زمانی میگوید که مهریه همسرش ۱۴ سکه می باشد.

بیوگرافی حامد زمانی

سبک موسیقی

وی موسیقی خود را ترویج‌ دهنده گفتمان و ارزش‌ های جهانی اسلام و انقلاب اسلامی دانسته و دامنه مخاطبان آثار خود را بسیار گسترده و فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران می‌ داند.

حمله به حامد زمانی

به گزارش تالاب:جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ دو موتور سوار ناشناس به ماشین شخصیِ حامد زمانی حمله کردند و شیشه ماشین او را شکسته و به ماشینش خساراتی وارد کردند در این رخداد حامد زمانی آسیبی ندید.

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

حمایت از تتلو

او در مصاحبه ای از امیر تتلو حمایت کرد و گفت : تازه اینو فهمیدم این اعتقادی که حامد زمانی داره، توی بچه های زیرزمینی به مراتب بیشترشو میشه پیدا کرد، نمونش تتلو …

کنتسرت برج میلاد

تاکنون چند کنسرت نیز برگزار کرده است که بزرگترینِ آنها در تاریخ دوم خرداد ۱۳۹۲ در «سالن همایش‌ های بین‌المللی برج میلاد» و با حضور جمع کثیری از علاقه‌ مندان و طرفداران او برگزار گردید.

این کنسرت هم به لحاظ نوع و مضمون ترانه‌ها و هم به لحاظ شرکت‌ کنندگان در آن، در نوع خود بی‌ نظیر و منحصربه‌ فرد بود؛ چرا که در آن برای نخستین بار ترانه‌ هایی با مضامین صریح دینی و انقلابی همراه با پخش تصاویری از دفاع مقدس و شهدا، راهپیمایی‌ های سراسری در کشور، مقام معظم رهبری، دبیرکل حزب الله لبنان، شهدای هسته‌ ای و … اجرا شد.

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس)

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت