تقاضایی بیشرمانه داعش به هیفا وهبی (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
تقاضایی بیشرمانه داعش به  هیفا وهبی (+عکس)

تقاضای بیشرمانه داعش به هیفا وهبی خواننده لبنانی

 

داعش با آزاد گذاشتن رابطه جنسی مردها آنها را به این گروه دعوت می نماید داعش با ارسال پیام های به زنان بازیگر و خواننده از آنها تقاضایی جهاد نکاح و رابطه با سربازان داعشی می کند. گروه تروریستی داعش از خواننده زن لبنانی هیفا وهبی تقاضا کرد که با سربازان داعشی جهاد نکاح و رابطه جنسی انجام دهد.

 

داعش از هیفا وهبی برای جهاد نکاح دعوت کرده و خواستار حضور این خواننده زن در بین مردان داعشی شده است. هیفا وهبی خواننده و مدل و بازیگر زن لبنانی که در زیبایی از جمله زنان زیبای عرب است مورد توجه داعشی هاست.

 

به گزارش تالاب : جهاد نکاح جنسی در داعش یکی از لذت بخش ترین دلایل پیوستن مردان به داعش است. مردان داعشی که در جهاد نکاح جنسی از رابطه جنسی با زنان مختلف لذت میبرند هر روز طلب یک زن جدید و زیبا میکنند.

تقاضایی بیشرمانه داعش به  هیفا وهبی (+عکس)

تقاضایی بیشرمانه داعش به  هیفا وهبی

 

داعشی ها به دنبال ستارگان زیبا مثل بازیگران زن و خوانندگان زن هستند تا با آنها رابطه جنیی برقرار کنند. مردان داعش هر چند مدت یک بار از ستارگان زن دعوت به شرکت در جهاد نکاح جنسی میکنند؛ برای چندمین بار از هیفا وهبی بازیگر زن عرب دعوت به جهاد نکاح جنسی شده است البته این بار با بی ادبی!

 

هیفا وهبی که خواننده و بازیگر زن زیباروی لبنان هست و به دلیل زیباییش مدل هم می باشد بسیار مورد توجه مردان قرار دارد.داعشی ها این بار این غریزه جنسی خود را پنهان نکرده و زیبایی هیفا وهبی را دلیل دعوت خود خواندند.

 

به نقل از وبسایت خبری الحدث نیوز لبنان، داعش طی سخنان بی شرمانه به هیفا وهبی گفته است که زیبایی اش آنقدر زیاد است که کسی تاب مقاومت در برابر آن را ندارد.ابوحارث داعشی از عناصر داعش در توییتر گفته است: ما از او خواهش می کنیم برای جهاد نکاح خود را معرفی کند و اجرش با خدا خواهد بود!