تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری (+عکس)

تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری باعث دستگیری شد

پیچیده شدن خبر جنجالی که در مصر در زبان ها افتاد . رسوایی بازیگر زن مشهور مصری در مورد تن فروشی !!  این بازیگر در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها خبری تکان دهنده و جنجال این روزها در میان مردم مصر دهان به دهان میچرخد ! بازیگر مشهور و معروف این کشور در یک سایت پورنوگرافی صفحه ای داشته و در آن با دعوت از مردان به رابطه ی جنسی از آنها تقاضای  دلار برای ارائه خدمات جنسیش نموده است !

 

تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری (+عکس)

تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری

 

خبر بازداشت چهار روزه این بازیگر زن زیبا جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی مصر آفرید . به گزارشتالاب وی در اولین واکنش به اتهام سنگین تن فروشی گفته است که من مردم را به خاطر این اتهامات به خدا واگذار می کنم.

 

به گزارش تالاب در مصر گفته میشود “شروق عبدالعزیز” بازیگر مشهور مصری تن فروشی کرد و اینک دادگاه حکم به بازداشت وی داده و در بازداشت به سر می برد.به نوشته الدیار، شروق عبدالعزیز از طریق فیس بوک، مردان را جذب و در مقابل گرفتن پول از آنها به روابط نامشروع اقدام می کرد.

 

تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری (+عکس)
 

تن فروشی بازیگر زن مشهور مصری

شروق این ادعاها را تکذیب کرده است  در اولین واکنش به این اتهام گفته است که من مردم را به خاطر این اتهامات به خدا واگذار می کنم.ولی گویا ردگیری های پلیسی ثابت میکند این بازیگر مشهور صفحه ای در سایت معروف پورنوگرافی داراست !

 

جدیدترین مطالب سایت