جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار تبریک گفت

مجموعه : اخبار چهره ها
جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار تبریک گفت

جواد ظریف به اصغر فردهادی بابت اسکار تبریک گفت 

جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به تازگی در دریافت جایزه اصغر فرهادی به او تبریک گفت در ادامه با جواد ظریف به اصغر فردهادی بابت اسکار تبریک گفت سایت تالاب را دنبال کنید.

 

 وزیر امور خارجه کشورمان محمد جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت برنده شدن جایزه اسکار 2017 بهترین فیلم خارجی زبان ، تبریک گفت .وی به عوامل فیلم فروشنده بخاطر گرفتن جایزه در مراسم اسکار 2017 تبریک توئیتری گفت.

 

اسکار 2017 ساعاتی پیش آغاز شد و فیلم فروشنده اصغر فرهادی نیز توانست جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کند. البته اصغر فرهادی به دلیل قانون منع مهاجرت مردم ۷ کشور مسلمان به آمریکا، از حضور در این مراسم انصراف داده بود و انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری از طرف وی این جایزه را دریافت کردند.

 

حال پس از برنده شدن فیلم فروشنده در اسکار 2017، دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، با انتشار پیامی این موفقیت را به تمامی عوامل فیلم فروشنده تبریک گفت. متن پیام وی به شرح زیر است:

 

به تمامی عوامل و بازیگران فیلم فروشنده بابت دریافت جایزه اسکار و همچنین ایستادگی در برابر قانون منع مهاجرت مسلمانان به آمریکا تبریک می‌گویم. ایرانیان ارائه دهنده تمدنی دو هزار ساله هستند.

 

جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار تبریک گفت

 

همچنین در جریان این رویداد ماهرشالا علی برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد شد که وی را تبدیل به اولین مسلمانی کرد که برنده جایزه بهترین بازیگر شده است.

 

جدیدترین مطالب سایت