دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار 2017 تبریک گفت

مجموعه : اخبار چهره ها
جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار 2017 تبریک گفت

جواد ظریف به اصغر فردهادی بابت اسکار 2017 تبریک گفت 

جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به تازگی در دریافت جایزه اصغر فرهادی به او تبریک گفت در ادامه با جواد ظریف به اصغر فردهادی بابت اسکار 2017 تبریک گفت سایت تالاب را دنبال کنید.

 

 وزیر امور خارجه کشورمان محمد جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت برنده شدن جایزه اسکار 2017 بهترین فیلم خارجی زبان ، تبریک گفت .وی به عوامل فیلم فروشنده بخاطر گرفتن جایزه در مراسم اسکار 2017 تبریک توئیتری گفت.

 

اسکار 2017 ساعاتی پیش آغاز شد و فیلم فروشنده اصغر فرهادی نیز توانست جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کند. البته اصغر فرهادی به دلیل قانون منع مهاجرت مردم ۷ کشور مسلمان به آمریکا، از حضور در این مراسم انصراف داده بود و انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری از طرف وی این جایزه را دریافت کردند.

 

حال پس از برنده شدن فیلم فروشنده در اسکار 2017، دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، با انتشار پیامی این موفقیت را به تمامی عوامل فیلم فروشنده تبریک گفت. متن پیام وی به شرح زیر است:

 

به تمامی عوامل و بازیگران فیلم فروشنده بابت دریافت جایزه اسکار و همچنین ایستادگی در برابر قانون منع مهاجرت مسلمانان به آمریکا تبریک می‌گویم. ایرانیان ارائه دهنده تمدنی دو هزار ساله هستند.

 

جواد ظریف به اصغر فرهادی بابت اسکار 2017 تبریک گفت

 

همچنین در جریان این رویداد ماهرشالا علی برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد شد که وی را تبدیل به اولین مسلمانی کرد که برنده جایزه بهترین بازیگر شده است.

 


اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
نیکی کریمی در تمرین موتورسواری !+ عکس نیکی کریمی تحت نظر بهناز شفیعی بهترین موتورسواران زن ایران   نیکی کریمی از بازیگران معروف و خوش سیمای سینمای ایران است، که همه با بازیهای زیبای او خاطره دارند و لحظات ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مهیب ترین بمب اتمی جهان در روسیه (+عکس)
مهیب ترین بمب اتمی جهان در روسیه (+عکس)
مشاهده بیشتر