حمایت مهناز افشار از دبیرستان دختران بد سرپرست (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
حمایت مهناز افشار از دبیرستان دختران بد سرپرست (+عکس)

 مهناز افشار سوپر استار در دبیرستان دختران بد سرپرست

مهناز افشار با وجود آسیب شدید که از ناحیه پا برای مهناز افشار اتفاق افتاده بود ولی با حضوری تاثیرگذار در دبیرستان دخترانه و صحبت با آنها حمایت خود را نشان داد. سوپر استار سینمای ایران به دبیرستان دختران بدسرپرست رفت. مهناز افشار یکی از حامیان این دانش آموزان است و این بازیگر جوان کمک های خیرخواهانه زیادی را تاکنون انجام داده است.

 

به گزارش تالاب :مهناز افشار (سخنگوی پویش بدسرپرست تنهاتر است) صبح امروزشنبه سوم مهر ماه همزمان با افتتاح رسمی مدارس سراسر کشور؛ زنگ مدرسه کودکان کار ایلیا را به صدا درآورد.

 

این بازیگر سینما با وجود آسیب‌دیدگی از ناحیه پا؛ در جمع بچه‌های مدرسه حضور یافت و برای دانش‌آموزان مدرسه ایلیا در آغاز سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت کرد و خطاب به آنها گفت: برای خودتان رویا بسازید و برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید. اجازه ندهید هیچ اتفاقی باعث شود تا صدای قلب‌هایتان را گوش نکنید و آدم خوبی نباشید.

 

در ادامه این مراسم سرودها و ترانه‌هایی شاد خوانده شد و بچه‌ها اولین روز سال تحصیلی را همراه با مهمان ویژه‌شان و دست‌اندرکاران پویش بدسرپرست تنهاتر است؛ جشن گرفتند. جمعی از کودکان و نوجوانان این مدرسه ضمن گرفتن عکس یادگاری با مهناز افشار؛ گل‌های خود را به او هدیه کردند.

 

مهناز افشار با اشاره به اینکه بعد از سال‌ها حضورش در مدرسه در اولین روز سال تحصیلی برایش یادآور خاطرات خوش کودکی است و حال و هوای گذشته را تداعی کرده است، از بچه‌ها خواست تا یک عکس سلفی با هم بگیرند.باما درسایت تالاب باشید با بهترین ها

 

بازیگر فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» که با فریاد بلند بچه‌های مدرسه مواجه شده بود و آنها یکصدا شعار می‌دادند: «افشار دوستت داریم!»، به دانش‌آموزان مدرسه ایلیا قول داد اگر مربیان و معلمان مدرسه از نمره‌ها و وضعیت تحصیلی‌شان راضی باشند و تلاش درسی دانش‌آموزان را تایید کنند، آنها را به اردویی یک روزه دعوت خواهد کرد.

 

حمایت مهناز افشار از دبیرستان دختران بد سرپرست (+عکس)

مهناز افشار سوپر استار در دبیرستان دختران بدسرپرست

 

سخنگوی پویش بدسرپرست تنهاتر است همچنین به نمایندگی از این کمپین که احیای حقوق کودکان و ضمانت اجرایی قوانین ساکت در این حوزه را دنبال می‌کند، به طور نمادین زنگ آغاز مدرسه کودکان کار ایلیا را به صدا درآورد و در جشن شادمانی کودکان با آنها سهیم شد.

 

پویش «بدسرپرست تنهاتر است» با حمایت بیش از 450 سینماگر، ورزشکار، فعال حقوقی، اجتماعی و رسانه‌ای، مذاکره با روسا، مدیران نهادها و سازمان‌های مسئول در برابر حقوق کودکان را برای ضمانت اجرایی قوانین حمایتی از آنها و اصلاح و وضع قوانین جدید در دستور کار خود دارد.

 

حمایت مهناز افشار از دبیرستان دختران بد سرپرست (+عکس)

مهناز افشار سوپر استار در دبیرستان دختران بدسرپرست

 

جدیدترین مطالب سایت