خرید و فروش در اینترنت

حکم نهایی پزشک پرونده کیارستمی صادر شد

مجموعه : اخبار چهره ها
حکم نهایی پزشک پرونده کیارستمی صادر شد

حکم پرونده کیارستمی صادر شد / محروم از طبابت

 

در این بخش به مورد فوت زنده یاد کیارستمی و اشتباهات دکتر معالج می پردازیم با ما در سایت تالاب باشید بابهترین ها. تازه‌ترین خبرها حکایت از آن دارد که سرانجام پرونده پزشکی زنده‌یاد کیارستمی به نتیجه رسید.

 

براساس متن منتشر شده در «تابناک» سرانجام باگذشت بیش از دوماه ازمرگ کارگردان شهیرسینمای ایران، هیات بدوی سازمان نظام پزشکی پس از رسیدگی به این پرونده جنجالی حکم خود را در این باره صادر کرد.اعضای هیات بدوی نظام پزشکی پس از چند جلسه رسیدگی به پرونده که باحضور اعضای تیم کارشناسی منتخب، وکلا و خانواده مرحوم کیارستمی، تیم پزشکی و مسولان بیمارستان جم صورت گرفت رای خود را صادرکرده اند.

 

به گزارش تالاب بر اساس این گزارش و باتوجه به کیفرخواست مطروحه، پزشک معالج مرحوم کیارستمی در چهار مورد از سوی هیات کارشناسی مقصر شناخته است. این موارد نیز عبارتند از:

 

اقدام دیرهنگام برای عمل جراحی

پاره شدن هالب بیمار

انجام نشدن مشاوره های به موقع

رهاکردن مریض پس ازعمل جراحی

حکم نهایی پزشک پرونده کیارستمی صادر شد

بدین ترتیب هیات بدوی دادگاه نظام پزشکی پس از بررسی های نهایی، پزشک معالج را به محرومیت محدود از طبابت (کمترازیک سال) محکوم کرده است.این حکم به زودی به طرفین پرونده ابلاغ خواهد شد و هردوطرف نیز حق اعتراض نسبت به حکم صادره راخواهند داشت. گفتنی است قصور سایر عوامل بیمارستان نیز در مرحله دیگری مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.