مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 22 مرداد 1397

خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایرانی 

با خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.

جدیدترین اخبار چهره های روز 

این سال 95 دست بردار نیست و تا آخرین لحظات به گلچین کردنش از میان خوب ها و عزیزان ادامه می دهد. علی معلم هم رفت. خبر همين‌ قدر كوتاه بود و تلخ و شوك‌ آور. حول و حوش ساعت پنج عصر روز دوشنبه خبر درگذشت مرد شماره يك دنياي تصوير آمد؛ اول كانالها و گروههاي تلگرامي، بعد نيز كم‌كم خبرگزاري‌ ها و سايت‌ ها.

جاده زمستان 95 هموار نبود و عزیزان بسیاری را با خود همراه کرد. باورش آسان نبود؛ زمانی باور شد او رفته که دیگر صدای ضربان قلبش را حتی با گوشی پزشکی نشنیدند. همیشه دلواپس مردم بود. آرام رفت و در ذهن‌ ها باقی ماند. صدای گرم اش، صلابت و خوشتیپی همیشگی اش تا همیشه در خاطمان زنده خواهد ماند.

مطلب امروزمان تحت تاثیر این اتفاق تلخ است و پیشاپیش به علی معلم عزیز تقدیم می گردد. میزان غیرقابل باور و ناگهانی بودن این خبر کاملاً در پست میلاد کی مرام مشخص است.

خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)همین چند روز پیش برای تسلیت به نیوشا ضیغمی به دیدارش رفته بود و امروز پیام تسلیت نیوشا برای علی معلم را شاهد هستید. دنیا و زندگی به همین اندازه که میبینید بی ارزش و بی رحم است.

خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)خدا نگهدار جنتلمن سینمای ایران
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)علی معلم ریش نداشت، ولی ریشه داشت. پیام متفاوت مسعود دهنمکی را شاهد هستید.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مُردن اصلاً به شما نمی آید آقای معلم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)آخرین یادداشت زنده یاد معلم برای ویژه نامه نوروزی مجله دنیای تصویر. غمگین بود از ناخرسندی ها و فقدان ها، نمی دانست که خودش چند روز به عید مانده یکی از بهت آور ترین فقدان های سال را رقم خواهد زد و استقبالی که تبدیل به بدرقه شد. یک بدرقه ی تلخ.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)شاید این آخرین عکس از علی معلم باشد، در کنار کوروش تهامی در مراسم یادبود پدر نیوشا ضیغمی. چند روز پیش.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)هدیه تهرانی غزلی از حافظ را به یاد علی معلم انتخاب کرده است. بهترین انتخاب ممکن، چون همه از عشق آقای معلم به حضرت حافظ خبر داریم، عشقی که با عشقش به سینمای مستقل تلفیق شده و جشن سینمایی حافظ را به وجود آورد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)و سایر واکنش ها…

رضا عطاران.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مهناز افشار
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مهتاب کرامتی
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)و احسان علیخانی انتخاب چند پست از میان نزدیک به هزار پستِ چهره ها در واکنش به این اتفاق، کاری دشوار بود که امیدوارم از پسش برآمده باشیم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)دقایقی پس از انتشار این خبر، چهره های سینمایی زیادی خود را به منزل زنده یاد معلم رساندند که با خانواده ایشان همدردی کنند. سعید راد رفیق این سالهای علی معلم و بُهتی که چهره جذابش را تحت تاثیر قرار داده است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)امید عزیز، غم رفتن پدر را نمیتوان با کلمات تسلی داد، مخصوصاً وقتی اینگونه ناگهانی و بی دلیل باشد. فقط آرزوی صبر و آرامش داریم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)چهره های مغموم در منزل آقای معلم. لاله اسکندری، الیکا عبدالرزاقی و کمند امیرسلیمانی.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)بانو گوهر خیراندیش در حال دلداری دادن به بستگان و عزیزانِ علی معلم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)حسام نواب صفوی و ارسلان قاسمی، دو تن از ده ها عزیزی که شبانه خود را به خانه آقای معلم رساندند.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)نظیر بهنوش طباطبایی، هانا کامکار و خیلی های دیگر.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)پوریا پورسرخ، کوروش تهامی، محمدرضا غفاری، نیکی مظفری، پژمان جمشیدی و امیرحسین رستمی.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مریم معصومی، پریناز ایزدیار و رعنا آزادی ور.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)بانو فاطمه معتمد آریا هم خود را از مراسم اکران “آباجان” به منزل آقای معلم رسانده بود.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)سیامک انصاری، علیرضا عصار و مهران مدیری در گوشه ای از منزل آقای معلم. “زنده یاد” علی معلم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)خانم معماریان عزیز، ما را در این غم بزرگ شریک بدانید.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)قاب خانوادگی علی معلم عزیز مربوط به جشن حافظِ امسال را شاهد هستید. قابی که دیگر هیچگاه تکرار نخواهد شد. قابی که یک تلنگر اساسی به همه ماست که قدر بودن ها را بیشتر و بهتر بدانیم، قبل از اینکه دیر بشود. چون خیلی زود و ناگهانی، دیر میشود.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)علی دایی با این پست اعلام کرد که هیچ فعالیتی در تلگرام ندارد و در حال حاضر در فروشگاه های برند ورزشی اش مشعول به فعالیت است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)علاقه کیهان کلهر به اسب ها بر کسی پوشیده نیست، پوشیده هم باشد میتوانید با مراجعه به صفحه ایشان در اینستاگرام پوشش موجود را رفع کنید. در اینجا هم ایشان را در کنار یک اسب عرب اصیل مشاهده میکنید.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مجتبی عابدینی، زوروی ایران در کنار همسر و فرزند عزیزش. یک سلفی فوق العاده دوست داشتنی.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)صابر جان توصیه ات خیلی خوب است، ولی جای زخم هایی که در این یک سال خوردیم فراموش شدنی نیست و غم ها انقدر بزرگ هستند که به این راحتی خاک نمیشوند، ولی باز تلاشمان را میکنیم و خدا را شاکریم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

جدیدترین اخبار هنرمندان

عکس آسانسوری بابک جهانبخش که از پسرش آرتا گرفته است و کلی با او عشق بازی کرده است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)با توجه به شواهد موجود در عکس، احتمالاً منظور عادل از این کار جدیدی که میخواهد شروع کند، رسیدگی به موهای زائد بدنش است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)محسن جان آیا درست و عقلانی است که این همه راه تا برلین بروی، بعد آنجا هم سلفی آسانسوری بگیری؟ در تهران خودمان آسانسور نبود؟
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)عکس یادگاری پرجمعیت عزیزان پس از تماشای تئاتر بهنوش طباطبایی و دوستان. با حضور گلاب آدینه، محمد رحمانیان، هانا کامکار، سام درخشانی و سایر عزیزانِ هنرمند.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)سلفی هنری و تاریک افشین هاشمی در کنار پوزیتیو های قدیمی ضبط فیلم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)حسین پاکدل و امیر آقایی که برنده مدال نقره رقابت جهانی درخشان ترین کله ی دنیا شده است. مدالش را هم که شاهد هستید.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)برای مُدل شدن چه شرایطی لازم است؟ 
به نام خدا، فوتبالیست بودن. والسلام.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)عزیزان هنرمند در حال بازی “آلیسا، آلیسا، جینگیلی آلیسا” در اهواز. این عکس دیروز عصر آپلود شده و همانطور که میبینید کمند امیر سلیمانی هم در آن حضور دارد، کمال شگفتی اینجاست که کمند امیرسلیمانی ساعتی بعدش در عکس های خانه علی معلم در تهران هم حضور دارد! فکر کنم او نیر هنر شورتکات سازی را از سایر عزیزان آموخته است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)الناز جان تمام شد، بهار شده، جان عزیزت بیخیال برف شو!
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)اجرای دیشبت خیلی خوب بود احسان جان، واقعاً لذت بردم. البته خودم دم عیدی 175 تومن نداشتم بیایم و به لطف یکی از دوستان در اینستاگرام که سکانس به سکانسِ اجراهایت را روی استوری گذاشته بود، از حضور در مراسم لذت بردم.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)مهنار افشار در کنار بانوان دوست داشتنی گروه فیلم سینمایی “دارکوب” که در مرحله فیلمبرداری است.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)تلاش مؤثر علی عمرانی برای جلوگیری از تلفات آتش سوزی. راستی امشب مراقب خودتان باشید و پیش از گذاشتن پا روی زمین، حواستان به مین های کاشته شده در کوچه باشد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)یا لیگ بسکتبال چین ایرانی ها را دیپورت کرده، یا اینکه خودشان به این نتیجه رسیده اند که از این لیگ آبی گرم نمیشود و یکی یکی دارند به آغوش وطن بازمیگردند.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)محمدرضا غفاری در مراسم اکران خصوصی فیلم “آباجان” ساخته هاتف علیمردانی که شب گذشته در ایوان شمس برگزار شد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)شهرام حقیقت دوست هم در این مراسم حضور داشت.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)شبنم خانم مقدمی، ستاره ی درخشانِ این فیلم، ستاره ی درخشان مراسم اکران خصوصی آن هم بود.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)تبریک به همه فوتبالی های کشورمان که روز گذشته شاهد دو پیروزی نمایندگان ایران برابر تیم های ازبکستان بودند. انشاالله دو نماینده دیگر کشورمان امروز بلایی که دیروز بر سر تیم های ازبک آمد را بر سر تیم های قطری خواهند آورد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)ماچ و بوسه بانو پوری بنایی و بانو فاطمه معتمد آریا در حاشیه اکران خصوصی “آبا جان”.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

اخبار چهره ها 

حتماً آن نوزادی که بیرحمانه در خیابان رها شده بود را بخاطر دارید. عزیزی که با پیگیری های رضا صادقی مورد حمایت قرار گرفت و روز گذشته تحویل شیرخوارگاه نرگس شد. قطعا این کار خیر عمو رضا صادقی بی پاسخ نخواهد ماند و خداوند بزرگ شاهد ماجراست. ممنونیم از او و همه عزیزانی که در این کار نقش داشتند.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)چقدر زود چهل روز شد. درگذشت حسن جوهرچی هم یکی از سخت ترین و ناباورانه ترین فقدان های سال 95 بود. امیدواریم علی معلم آخرین باشد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

اخبار هنرمندان ایرانی 

همایون شجریان شب گذشته به تماشای کنسرت علیرضا قربانی رفته بود تا در پایان این عکسِ سنگین رقم بخورد.
خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

اخبار داغ ستاره ها،عکس های بازیگران زن ایرانی

در کنار تمامی تسلیت ها و همدردری ها، تولد حمیده عباسعلی بهانه ای خوب برای تبریک و شادباش است. امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشی حمیده جان. مطلب تلخ و کم رمق امروز را به پایان میبریم در کنار آرزوی صبر دوباره برای خانواده و عزیزانِ زنده یاد علی معلم. روحش شاد.

تصاویر بازیگران در اینستاگرام،عکس های بازیگران ایرانی

خبرهای جدید از حواشی بازیگران و هنرمندان ایرانی (47)

اخبار هنرمندان ایرانی 

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت