درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز (عکس)

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن

بیوگرافی : خواننده و بازیگر معروف جنیفر لوپز در تاریخ 24 ژوئیه 1969 «2 مرداد 1348» متولد شد. وی خواننده و بازیگر معروف آمریکایی است که جزو ثروتمندترین هنرمندان محسوب میشود.
 

جنیفر لین لوپز «Jennifer Lynn Lopez» در تاریخ 24 ژوئیه 1969 «2 مرداد 1348» متولد شد. جنیفر لوپز متولد و بزرگ شده محله کَسل هیل در همسایگی برونکس واقع در نیویورک است. مادرش مربی مهدکودک و پدرش متخصص رایانه هردو پورتوریکویی تبار و کاتولیک مذهب، زاده شهر پونسی در جنوب پورتوریکو می‌باشند.

 

درسال آخر دبیرستان بود که در خصوص این که یک فیلم درحال ساخت، به دنبال بازیگران دختر نوجوان است، خبرهایی میشنود. در نهایت موفق میشود نقش کوتاهی در فیلم بگیرد. این فیلم که دختر کوچکم نام داشت ساخته سال ۱۹۸۶ بوده و یکی از فیلم‌هاي‌ درجه پایین، با بودجه کم است. بعد از پایان فیلم‌برداری بود که جنیفر لوپز تصمیم میگیرد تبدیل به یک ستاره در سینما شود.

 

برای قانع کردن والدینش، با این که بتازگی در کالج باروک ثبت‌نام کرده بود، ولی بعد از تنها گذشت یک ترم تصمیم به انصراف از تحصیل میگیرد. پدر و مادر جنیفر به شدت با بازیگری وی مخالف بوده و این تصمیمش را احمقانه می دانستند. به اعتقاد آن ها، هیچ لاتین‌تباری اینکار را نمیکند. تفاوت شدید دیدگاه‌هاي‌ جنیفر با خانواده‌اش منجر به این می شود که وی از خانه خانوادگی خارج شده و به آپارتمان خودش در محله منهتن نقل‌مکان کند.

 

همین حالا جنیفر لوپز با نام مستعار جِي لو «Jlo» خواننده، هنرپیشه، رقاص، تهیه‌کننده موسیقی، تهیه‌کننده تلویزیونی، نویسنده و طراح مد آمریکایی است. جنیفر لوپز در لیست ۱۰۰ شخص پرنفوذ و اثرگذار آمریکایی لاتین تبار، توسط مجله پیپل اِن اسپانول بعنوان نفر نخست برگزیده شد.

 


 

عکس لخت جنیفر لوپز ؛ جنیفر لوپز هم از اذيت جنسی در دوران گذشته خود پرده برداشت، وی از کارگردانی صحبت می‌کند که از وی خواسته سینه هایش را نشان وی دهد. جنیفر لوپز خواننده و بازیگر معروف آمریکایی ادعایی مطرح نموده که درباره اذيت جنسی است، وی می‌گوید کارگردان به او گفته که باید سینه هایش را نشان او دهد.

 

جنیفر لوپز، هنرپیشه و خواننده آمریکایی در مصاحبه‌اي از تجربه اذيت و اذیت جنسی درسال‌هاي‌ اولیه فعالیت هنری خود خبر داده است.

 

او به مجله هارپرز بازار گفته است کارگردانی از او خواسته بود تا پستان‌هایش رابه او نشان بدهد.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

عکس لخت جنیفر لوپز

 

خانم لوپز گفت آیا اینکار را کردم؟ نه، نشانش ندادم.

 

جنیفر لوپز کارگردان از من خواست سینه هایم را نشانش دهم

 

جنیفر لوپز گفت وقتی حرفم را می‌زدم، ترسیده بودم. یادم هست قلبم به شدت می‌تپید و به خودم میگفتم چکار دارم میکنم؟ من دارم برای او کار میکنم

 

به گفته او این یکی از نخستین فیلم‌هایي بوده که به او پیشنهاد شده است. خانم لوپز گفته است میدانستم که چنین رفتاری صحیح نیست.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

عکس لخت جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز که 48سال دارد، در حال حاضر در سریال جنایی «سایه‌هاي‌ آبی» بازی می‌کند. او نام کارگردانی راکه چنین پیشنهادی به او داده بود فاش نکرده است.

 

جنیفر لوپز زادۀ 24 ژوئیه 1969 با نام مستعار جِي لو «Jlo» خواننده، هنرپیشه، رقاص، تهیه‌کننده موسیقی، تهیه‌کننده تلویزیونی، نویسنده و طراح مد آمریکایی است.جنیفر نقش کوچکی در فیلم «دختر کوچکم» «محصول ۱۹۸۶» بازی کرد و باوجود مخالفت شدید والدینش، تصمیم گرفت که فعالیت در دنیای هنری رابه شکل حرفه‌اي دنبال کند.

 

جنیفر لوپز کارگردان از من خواست سینه هایم را نشانش دهم

 

نخستین نقش اساسی وی در فیلم «در رنگ‌هاي‌ زنده» «محصول 1991» رقم خورد و چندی بعد نیز نخستین فیلم سینمایی که در آن نقش اول را داشت، با نام سلنا به اجرا درآمد. این فیلم در خصوص هنرمندی آمریکایی به نام سلنا ساخته شده بود. فیلم بعدی‌اش که بر شهرت وی افزود، خارج از دید بود که بابت بازی در آن دستمزدی معادل یک میلیون دلار دریافت کرد.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

عکس لخت جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز با این درآمد یک میلیون دلاری تبدیل به نخستین بازیگر زن لاتین‌تبار تاریخ سینما شد که تا آن سال چنین دست مزد بالایی را برای بازیگری دریافت کرده بود. وی درسال 1999 فعالیت در دنیای موسیقی را شروع کرد و نخستین آلبوم خود با نام آن د سیکس را روانه بازار نمود.

 

عرضه آلبوم دوم لوپز «جی. لو» هم‌زمان بود با اکران فیلم طراح مراسم ازدواج. هردوی این آثار در زمره برترین‌ها قرار گرفت و جنیفر لوپز نخستین شخص در تاریخ شد که هم‌زمان فیلم و آلبومی پرفروش از وی عرضه شد که هردو در بالاترین رتبه قرار گرفتند. نسخه ریمیکس آلبوم دوم جنیفر لوپز نیز درسال 2002 عرضه شد و جزء برترین‌هاي‌ بیلبورد 200 در کشور کشور آمریکا قرار گرفت.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

عکس لخت جنیفر لوپز

 

فروش 55 میلیون دلاری آلبوم‌ها و 100 میلیون دلاری فیلم‌هاي‌ جنیفر لوپز تا کنون، باعث شده وی در زمره برترین هنرمندان کشور کشور آمریکا قرار بگیرد و پردرآمدترین هنرمند لاتین‌تبار قلمداد شود. تا ماه مارس ۲۰۱۴ دارایی خالص وی، 250 میلیون دلار تخمین زده شده‌است.

 

از آخرین آثار وی نیز می توان به موزیک ما یکی هستیم «اوله اولاً» اشاره نمود که در آن پیت‌بول و کلودیا لیت اجرای قسمتی از موزیک را بر عهده داشتند. این موزیک بعنوان موزیک رسمی جام جهانی فوتبال 2014 برزیل انتخاب شد.

 

درکنار فعالیت در دنیای هنری، جنیفر لوپز از فعالان تجاری موفق نیز قلمداد می شود. وی از نام و شهرت جهانی‌اش در جهت ساخت امپراطوری تجاری خویش استفاده نمود. لوپز در زمینه تولید پوشاک، لوازم زینتی، عطر و ادکلن و همچنین تولید برنامه‌هاي‌ تلویزیونی فعالیت گسترده‌اي دارد.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

عکس لخت جنیفر لوپز

 

رابطه‌هاي‌ جنیفر لوپز با افراد دیگر نیز از موضوعاتیست که تعداد زیادی از رسانه‌هاي‌ جهان پیگیر آن هستند. نخستین رابطه جنیفر لوپز با شان کامز بود که جنیفر را در مراسم جوایز گرمی سال 2000 نیز همراهی کرد. جنیفر لوپز سپس در عین حال که همسر کریس جاد، بازیگر آمریکایی بود، وارد رابطه‌اي عاشقانه با بن افلک شد.

 

رابطه لوپز با مارک آنتونی، از رابطه‌هاي‌ طولانی وی بود. این رابطه درسال 2004 شروع شد ودر سال 2011، بعد از 7 سال زندگی مشترک، با طلاق پایان گرفت. در فوریه 2008 جنیفر لوپز فرزندان دو قلوی خود رابه نام‌هاي‌ “اما” و “ماکسیمیلیان” بدنیا آورد.

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

تقاضای جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

تقاضای جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن

درخواست جنجالی کارگردان از جنیفر لوپز برای لخت شدن «عکس لخت جنیفر لوپز»

 

ازدواج

نخستین رابطه جنیفر لوپز با شان کامز بود که جنیفر را در مراسم جوایز گرمی سال ۲۰۰۰ همراهی نیز کرد. جنیفر لوپز سپس در عین حال که همسر کریس جاد، بازیگر آمریکایی، بود، وارد رابطه‌اي عاشقانه با بن افلک شد. رابطه لوپز با مارک آنتونی، از رابطه‌هاي‌ طولانی وی بود.

 

این رابطه درسال ۲۰۰۴ شروع شده ودر سال ۲۰۱۱، بعد از ۷ سال ازدواج، با طلاق پایان گرفت. در فوریه ۲۰۰۸ جنیفر لوپز فرزندان دو قلوی خود رابه نام‌هاي‌ «اما» و «ماکسیمیلیان» بدنیا آورد.

 

لیست فیلم‌هایي که جنیفر لوپز بازی کرده است:

 

دختر کوچک من «۱۹۸۶»

1993 Lost in the Wild

خانواده من «۱۹۹۵»

قطار پول «۱۹۹۵»

جک «۱۹۹۶»

سلنا «۱۹۹۷»

آناکوندا «۱۹۹۷»

دور برگردان «۱۹۹۷»

خارج از دید «۱۹۹۸»

مورچه‌اي به نام زی «۱۹۹۸»

سلول «۲۰۰۰»

طراح مراسم ازدواج «۲۰۰۱»

چشم‌فرشته‌اي «۲۰۰۱»

کافی «۲۰۰۲»

خدمتکاری در منهتن «۲۰۰۲»

جیلی «۲۰۰۳»

دختر جرسی «۲۰۰۴»

مایل هستید برقصیم؟ «۲۰۰۴»

مادرشوهر هیولا «۲۰۰۵»

یک زندگی ناتمام «۲۰۰۵»

شهر مرزی «۲۰۰۶»

ال کانتانته «۲۰۰۷»

نقشه وارونه «۲۰۱۰»

وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی «۲۰۱۲»

عصر یخبندان: رانش قاره‌اي «۲۰۱۲»

پارکر «۲۰۱۳»

پسر همسایه «۲۰۱۵»

خانه «۲۰۱۵»

لیلا و ایوا «۲۰۱۵»

سایه‌هاي‌ آبی «۲۰۱۶»

لیست آلبوم‌هاي‌ جنیفر لوپز

 

On the 6 «آن د سیکس» «۱۹۹۹»

J.Lo «جی. لو» «۲۰۰۱»

This Is Me… Then «این منم… خوب حالا» «۲۰۰۲»

Rebirth «دوباره» «۲۰۰۵»

Como Ama una Mujer «آن طور که یک زن دل میبازد» «۲۰۰۷»

Brave «شجاع» «۲۰۰۷»

?Love «عشق؟» «۲۰۱۱»

A.K.A. «اي.کی.اي» «۲۰۱۴»

 


حتما بخوانید:  از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او


 

مجله اینترنتی تالاب

جدیدترین مطالب سایت